Çocuklarımı babasız büyütmek istemiyorum.

Eşini kim aramış? Ya da gerçekten biri aramış mı? Yoksa boşanmaya, ayrılmaya bahane mi arıyor?

Ek olarak bu ülkede bir erkek evli erkeği arayıp böyle rahatça şeyler anlatamaz. Ülkenin en modern ennn okumuş erkeği bile buna çıldırır, birine zarar vermese bile sinirinden öfkesinden çatır çatlar. Kocan direkt boşanacağız diye sakince tepki mi verdi?

Evet birisi esimi arayip benimle konustu iki yıl demis be instamdan aldigi fotograflari atmis esime benim attigimi düsünüyor esimde
Bunu mahkemede kolaylıkla kanıtlayabilirsiniz. Bu 7 yıllık eşe inanmamak için yeterli sebep değil. Gurur yapıp çat diye boşanmayın, diretin, bu işte bi iş var. Yakında çıkar kokusu.

Ben öyle birseu olmadığını kanıtlayığ ispatlayacağımı söyledim öyle birşey olmadığını ispatlasan bile birkere bitti dedi
Adam ölmediki niye çocuklarım babasız büyüsün istemiyorum diyorsunuz. Onların babası var her gün olmasa da görüşecek beraber vakit geçirecekler. Savcılığa suç duyurusunda bulunmalısınız. Ama eşinize kendinizi kanıtlamak zorunda değilsiniz. İnanmıyorsa kendisi düşecek bu olayın peşine. bu ne rahatlık birisi bir iddiada bulunuyor eşiniz şıp diye inanıveriyor. Bilişim çağındayız bir çok şeyi ele geçirmek çok kolay eşiniz bilmiyormu bunu. Hem zaten neden kanıtlayasınız ki eğer iftira ise hem eşiniz hem çevreniz nasıl biri olduğunuzu biliyordur. Gün gelir hesap döner gerçeklerin açığa çıkma gibi bir özelliği vardır. Er ya da geç ortaya çıkar. Üzülseniz de önünüze bakın, yapılanları Allah görüyor ona havale edin. Sonrad ilahi adaletin tecelli etmesini bekleyin...

Evet ve benimle konustu iki yıl yalanini söylemis esim inandi ben öyle birseu yok yalam iftira diye anlatmaya calissamda anlamiyor sadece o arayan kisiye inaniyor
kusura bakma burnuma kötü kokular geliyor. eşin kendi aratmış olabilir yalandan, yada uyduruyor biri aradı böyle böyle dedi diye yoksa böyle saçma s.lk birşeye inanıp koştur koştur dava açmaz. çocuk mu bu? yanı başında ki karısına inanmayıp tanımadığı birine inanmışsa da bırakın boşansın. çlocukların babası olmaya devam edecek babasız büyütmüş olmayacaksınız.

Evet ve benimle konustu iki yıl yalanini söylemis esim inandi ben öyle birseu yok yalam iftira diye anlatmaya calissamda anlamiyor sadece o arayan kisiye inaniyor
He siz de buna ragmen kocam da kocam mı diyorsunuz? Çocuk bahanesini bırakın Allah aşkına ya ne meraklısınız böyle beş para etmez adamlarla evlilik yürütmeye

Ben öyle birseu olmadığını kanıtlayığ ispatlayacağımı söyledim öyle birşey olmadığını ispatlasan bile birkere bitti dedi
Siz onun üstüne düştükçe o kendini bir şey zanneder.Bence şunu diyeceksiniz
Son defa söylüyorum.Ben evli iki çocuk annesi bir kadınım.7 yıldır evliyim .Eşim ve çocuğum benim tek hayatım.Onun dışında asla başka bir şey yok.Ama sen buna inanmak istemedin ve nedense bu çok işine geldi.Ben düşünüyorum kafanda ayrılmak varmış hemen atladın bu gerçek olmayan iftiraya.Hiç sorgulamadın bile.Sorgulamak istesen gider savcılığa şikayet ederdin.
Hadi güle güle yolun açık olmasın.Benim alnım açık.İnşallah bana attığın bu iftira bir gün senden çıkar.Çünkü benim ve babasız büyüyecek iki çocuğumun ahını aldın diyeceksin...

Eşiniz boşanmak istiyor ve nafaka vermemek için de böyle bir oyun oynuyor. Akli dengesi yerinde olan kimse kanıt olmadan boşanma davası açmaz, hele de instagram'da paylaşılan normal resimlerle. Aldatılıyorsunuz büyük ihtimalle, bırakın kanıtlasın her şeyi. Sakın anlaşmalı boşanmayın, pişman olursunuz.

Gönderdiği fotoğraflar sizinle olan fotoğrafları mı? Bu adamı tanımadığınıza emin misiniz? Neden durduk yere böyle bir yalan söylesin ki?

İlginç, birisi eşimi arasa ve dese ki karınla ilişkimiz var eşim ilk gelip bana sorar ve ben hayır öyle bisey yok diye emin konuşsam bu olayın üzerine gider iyice araştırır, her türlü telefon kaydı vs , instagram hesabı ulaşır hemen boşanıyorum dese tuhafıma giderdi açıkçası, bu işte bir iş var ...

Ekonomi yönünden hic bir sıkıntım olmaz sadece babasız cpcuk büyütmek istemiyorum
Ne fotoğrafı bu peki? Sizin sosyal medyada paylaştığınız herhangi bi fotoğraf değildir herhalde eşiniz de görüyor onları sonuçta. Bize anlatmak istemiyor da olabilirsiniz belki ancak yapmadığınız bi şeyden suçlanıyorsanız boşanın. Çocuklarınız için en iyisi budur merak etmeyin. Ben anneme iftira atıldığı halde anneme inanmayan biri için boşandı diye üzülmem çocuklarınız da küçükse zamanla alışır.

Diyelimki ispatladiniz
E ondan sonra siz bu adama nasil isinacaksiniz.
Benim uzerime atilan bi iftiraya inanip bosanmak istiyosa esim defolup gitsin zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…