Çocuklarımı babasız büyütmek istemiyorum.

Atılan iftiraya hemen inanıp boşanma davası açan bir eşiniz varsa bırak boşansın. Sana güvenmemiş 7 yılı, çocuklarını bir çırpıda silmiş.
Haklıysan kardeşim. Hesap döner. Eşin de pişman olur sana döner. Ama iş işten geçer. Düşünecek bir şey yok. Herkes kendi tercihini yaşar.

Tam anlayamadım. Sizin kendinizde olan fotoğraflar bir başkası tarafından eşinize gönderiliyor ve gönderen kişi bunu sizin ona mi gönderdiğinizi söylüyor?
Evet ve benimle konustu iki yıl yalanini söylemis esim inandi ben öyle birseu yok yalam iftira diye anlatmaya calissamda anlamiyor sadece o arayan kisiye inaniyor

Evet ve benimle konustu iki yıl yalanini söylemis esim inandi ben öyle birseu yok yalam iftira diye anlatmaya calissamda anlamiyor sadece o arayan kisiye inaniyor
Eğer siz kendinizi kanıtlamak istiyorsanız gidin karakola şikayetçi olun o hesap ile ilgili. Bana sorarsanız eşiniz ya kör cahil( o fotoğraflar eğer sizin Instagram hesabınızda varsa ve oradan alındıysa görmüyor mu?) ya da sizden boşanmak için bahane arıyor. Öyle bir adamı bırakın ne hali varsa görsün bence. Ekonomik özgürlüğünüz var mı?

Ekonomi yönünden hic bir sıkıntım olmaz sadece babasız cpcuk büyütmek istemiyorum

Ben öyle birseu olmadığını kanıtlayığ ispatlayacağımı söyledim öyle birşey olmadığını ispatlasan bile birkere bitti dedi

Ben öyle birseu olmadığını kanıtlayığ ispatlayacağımı söyledim öyle birşey olmadığını ispatlasan bile birkere bitti dedi
Adam zaten boşanmaya yer arıyor baksana lafa. Arayan kişiyi bile kendi ayarlatmış olabilir size leke sürmek için. Çok mu kötücül düşündüm bilmiyorum ama eşiniz bana göre normal değil bu cümleden sonra.

Beyefendi biraz kendine bahane aramış gidi geldi bana. Ekonomik yönden sorununuz yokmuş madem kendi masumluğunuzu kanıtlayın ve sepetleyin gitsin. Aranıza bir kere böyle bir süphe düşmüş. Dikiş tutmaz bu ilişki

kendinizi ıspatlamak için karakola gidin ve arayan numaranın seceresini bulun şikayet edin yüzleştir beni diyin... vs vs lakin eşiniz sanki bahaneye bakıyor gibi

Nasıl açtı davayı, neye ve hangi delillere dayanarak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…