Kıskançlıktan çocuk yapan yenge? Sizce bana kiskancligindan mi yapti?

Yalnız farkettiniz mi? Allah da yengenin yanında verivermiş çocuk.

konu sahibi daha dogurmamis ki. hamile de degil. sadece kadina demis "annemi ben rezerve ediyorum daha dogurma" diye
Abisine söylese ya onu. Şu şeyine bi sahip çık, yapıp yapıp evin kadınlarının başına atıyosun kendi k.çın rahatta geziyosun diyemiyo de mi? Bunlar erkeklere gık çıkaramaz anca birbirlerini yerler böyle.

Abisine söylese ya onu. Şu şeyine bi sahip çık, yapıp yapıp evin kadınlarının başına atıyosun kendi k.çın rahatta geziyosun diyemiyo de mi? Bunlar erkeklere gık çıkaramaz anca birbirlerini yerler böyle.
Mal mülk miras olsa gık çıkarırlar da erkek abisine korun niye desin? Yengesi tutsun şeyini abisi değil, erkek adam sonuçta. İnsan kardeşini mi yakın görür konuşur yoksa elin kızını mı? Herif utanmadan baba evinde 2 çocuk yapmış, 3. de yolda. Babası getirsin yesinler, annesi sersin yatsınlar.

Mal mülk miras olsa gık çıkarırlar da erkek abisine korun niye desin? Yengesi tutsun şeyini abisi değil, erkek adam sonuçta. İnsan kardeşini mi yakın görür konuşur yoksa elin kızını mı? Herif utanmadan baba evinde 2 çocuk yapmış, 3. de yolda. Babası getirsin yesinler, annesi sersin yatsınlar.
Bakalım o kadıncaz kocasına prezervatif tak diyebiliyor mu, doğum kontrol hapına ulaşabiliyor mu, korunmak istiyorum dediğinde ne tepki aldı? Konu sahibi hiç demedi bunları, o sırada kendi kıskançlığını karşıya aynalamakla meşguldü.

X