Bu acıyı nasıl aglayabilirim?

Yaşadığın şey çok acı maalesef ama zor kısmı bitmiş. En güzel günlerini tek başına geçirmiş hamilelik, lohusalık, bebeğin en zor zamanlarını aslanlar gibi atlatmışsın. Bundan sonrası daha kolay olacaktır eminim. Bak sen üzüldükçe bebeğin de üzülmüş bir süt içecek. Toparlan o mis kokulunun hatrına.
O ahlaksız herif zaten seni de bebeği de gözden çıkarmış onun için rahat davranmış koca 1 yılda bebeğini merak edip gelmemiş. Böyle biri için 1 dakika üzülmeye düşünmeye değmez. Ben de benzer bir polisten boşandım zamanla düzeliyorsun. Polis asker deyince bir geri adım atın diyorum etrafındakilere. Evliliği oyuncak gibi görüyorlar. İşe gir oku birşeyler yap. Ben bebeğim daha 11 aylıktı başladım işe. O bana çok iyi geldi
Evet kesinlikle polis asker hep böyle sıkıntılı oluyor bu yüzden asker olmasını istememiştim ben öyle biri değilim diye kandırdı beni 😔 size de çok geçmiş olsun atlatmışsınız ben de kpssye hazırlanıyorum Allah'ın izniyle

Ayni uygulamadan telefon numaraniza nasil ulasmis kadin, orayi bi anlatir misiniz?

Uyelik iptali olmus, neyse gecmis olsun madem, 1 sene cocugunu gormeden durabilmek nasil bir yurek yoklugudur hayret dogrusu, kurtuldugunuza sevindim, sizleri haketmiyormus zaten.
Evet üyelik iptali olmuştu bir yanlışlık oldu geri siteye ulaşarak düzelttim 🥲
Kadın güya (!) eski eşimin telefon numarasını uygulamadan bulup rahatsız etmiş öyle kandırmaya çalışmıştı.. benim numaramı uygulamadan bulmadı ben o zaman mesaj atmıştım belki aklı başında biridir diye bu adam benimle evli haberin varmı demiştim numarama o şekilde ulaştı

İstisnalar hariç , Kolluk kuvvetleri hep mi aldatır arkadaş
Birde aldatmalar hamilelik sürecinde oluyor genellikle
Pis herifler

Bu adam ne baba ne koca olmaya layık değilmiş
İyi ki dik durup ayrılmışsınız

Herşey gönlünüzce olsun
Asker polis olup da düzgün evliliği olan birini henüz hiç görmedim bu yüzden hiç asker olmasını istemedim neyse nasibimiz böyleymiş demekki 😊 sağolun güzel dilekleriniz iciny

Arsız hırsız ev sahibini bastırır olayına dönmüş sizin olay. Kadın sizi nerede görüyor da kötü davranabiliyor?
Ben kadına mesaj atmıştım belki aklı başında biridir evli olduğunu bilmiyordur diye bu adam evli dedim ordan numarama ulaştı şuanda ise mahkemeye şahit olarak yazdırmış o kadını Allah bilir ne yalanlar anlatacak

Evet üyelik iptali olmuştu bir yanlışlık oldu geri siteye ulaşarak düzelttim 🥲
Kadın güya (!) eski eşimin telefon numarasını uygulamadan bulup rahatsız etmiş öyle kandırmaya çalışmıştı.. benim numaramı uygulamadan bulmadı ben o zaman mesaj atmıştım belki aklı başında biridir diye bu adam benimle evli haberin varmı demiştim numarama o şekilde ulaştı
Dev hata, uzgunum.

Sizin muhatabiniz sadece esiniz olmaliydi. Kendine bunu layik goren insan sizin "insafa gelme" beklentinizi umursamazdi zaten, ha siz boyle ummussunuz ama iste bu gereksiz bi iyi niyet.

Dev hata, uzgunum.

Sizin muhatabiniz sadece esiniz olmaliydi. Kendine bunu layik goren insan sizin "insafa gelme" beklentinizi umursamazdi zaten, ha siz boyle ummussunuz ama iste bu gereksiz bi iyi niyet.
Kesinlikle öyle hata yaptım hiç muhattap olmamam gerekti ama bilemedim acaba haberi yok kadını kandırıyor mu diye düşündüm gereksiz iyi niyet baş ağrıtıyor 😔

İzin alamadım dedi ama pek inanmıyorum mutlaka o kadını görmeye gelmiştir. Bilemiyorum tuhaf bir uygulamaydı belki dediğiniz gibi biri tanıştırdı kadın da bana düşmanlık ediyor şuan sanki ben ona yapmışım gibi bu kötülüğü öyle davranıyor psikolojim çok bozuldu
Bu kadar sinik pısık durursanız değil kadın yedi sülalesi üstünüze gelir. Bu arsızları gördüğünüz yerde ezin geçin, marifetlerini anlatın bağıra çağıra herkese, bunlara hanımefendilik yapıp merhamet ede ede iyice tepemize çıkardık.

Bu kadar sinik pısık durursanız değil kadın yedi sülalesi üstünüze gelir. Bu arsızları gördüğünüz yerde ezin geçin, marifetlerini anlatın bağıra çağıra herkese, bunlara hanımefendilik yapıp merhamet ede ede iyice tepemize çıkardık.
Ahh keşke dediğiniz gibi yapsaydım neden böyle sessiz sakin biriyim bilmiyorum

Söyle düsün insanlar neler yasiyor bazilarinin acisi o kadar cok ki haline sükredersin senden giden senin degildir öyle bak.. Herkes istedigi kisiyle olmali mutlu olmali o sözünde durmadi sen degil o kaybetti diyebiliriz cünkü sen sadiktin eger güzel birseyler yasadiysan bu senin güzelligin kendi icinden onu sevdin korudun sadik kaldin tekrar birini sevebilirsin hamilelik zamaninada denk gelmesi duygusal bir travma yasatmis .. oda hayatinda bir dipnot kalacaktir..Allah cocuguna sana saglik versin

Ne kadar güçlü bir kadınsınız. Hamile bi kadın olarak Allah göstermesin çocuğumu hem de daha ufacıkken babasız büyütmeyi hayal dahi edemiyorum ne kadar yıkıcı olmuştur sizin için..
en zor kısımları bence atlatmışsınız ve inşallah sonrası daha da güzel olacak buna inanın Allah bebeğinizle mutlu mesut bir ömür nasip etsin

Söyle düsün insanlar neler yasiyor bazilarinin acisi o kadar cok ki haline sükredersin senden giden senin degildir öyle bak.. Herkes istedigi kisiyle olmali mutlu olmali o sözünde durmadi sen degil o kaybetti diyebiliriz cünkü sen sadiktin eger güzel birseyler yasadiysan bu senin güzelligin kendi icinden onu sevdin korudun sadik kaldin tekrar birini sevebilirsin hamilelik zamaninada denk gelmesi duygusal bir travma yasatmis .. oda hayatinda bir dipnot kalacaktir..Allah cocuguna sana saglik versin
Amin teşekkür ederim ❤️

Ne kadar güçlü bir kadınsınız. Hamile bi kadın olarak Allah göstermesin çocuğumu hem de daha ufacıkken babasız büyütmeyi hayal dahi edemiyorum ne kadar yıkıcı olmuştur sizin için..
en zor kısımları bence atlatmışsınız ve inşallah sonrası daha da güzel olacak buna inanın Allah bebeğinizle mutlu mesut bir ömür nasip etsin
Amin sağolun inanın bende hiç böyle olacağını tahmin etmezdim aklıma dahi gelmezdi hamile olduğumu öğrendiğimde ikimizde çok sevinmiştik.. birden içinden canavar çıktı sanki hayatım korkunç bir yere gitti mecburdum dayanmaya başka çarem yoktu hepsi bir imtihan Rabbim kimsenin başına vermesin😔❤️

İzin alamadım dedi ama pek inanmıyorum mutlaka o kadını görmeye gelmiştir. Bilemiyorum tuhaf bir uygulamaydı belki dediğiniz gibi biri tanıştırdı kadın da bana düşmanlık ediyor şuan sanki ben ona yapmışım gibi bu kötülüğü öyle davranıyor psikolojim çok bozuldu
Kadın ne hakla sizinle muhattap olabiliyor ?

Kadın ne hakla sizinle muhattap olabiliyor ?
Maalesef ben yeni doğum yaptığımda belki kadın bilmiyorsa evli olduğunu diye mesaj attım bu adam evli dedim eski eşim pazardaydi eve geldi bana tokat attı annesi de doğum yaptığım için bizdeydi ikisi birden bana yüklendiler nasıl söylersin sen çocuğunla ilgilen diye 🤦🏽‍♂️ işte kadın o sekilde numarama ulaştı

Maalesef ben yeni doğum yaptığımda belki kadın bilmiyorsa evli olduğunu diye mesaj attım bu adam evli dedim eski eşim pazardaydi eve geldi bana tokat attı annesi de doğum yaptığım için bizdeydi ikisi birden bana yüklendiler nasıl söylersin sen çocuğunla ilgilen diye 🤦🏽‍♂️ işte kadın o sekilde numarama ulaştı
Neleri atlatmissin bunu da atlatirsin. Utanmaz ex kaynana kendi basina gelse susup oturacak demek ki !

X