Çocuk sahibi olmayı istememek

sizi kınamak adına söylemiyorum ama bence normal değil.ayrıca bekarken bir çok kişi düşünmez evlenince fikir değişiyor

Ben 2 yıllık evliyim ama hala istemiyorum çocuk...
Ayrıca enteresan birşey var ki çocuk istememe durumum evlendikten sonra başladı kaydirigubbakcemile3

gerçekten de bu topicteki duruma cuk oturdu bu fıkravereliniortak , maalesef...

Uyarilari verdim .... Konu hakaret, saygi cercevesi disina cikarsa uyarilar cezaya donusecektir.

Fikirlerinize nasil saygi duyulmasini istiyorsaniz yapilan uyarilara da ayni sekilde saygi duymalisiniz...

bu fikrayı hep tutmuşumdur maalesef bizim insanım çok kıskanç ve çekememezlik had safhada bizim gibi kendi hayatından memnun kendi tercihlerini yaşayan insanlara özellikle ayrı bir kıskançlık ve çekememezlik söz konusu

sizi kınamak adına söylemiyorum ama bence normal değil.ayrıca bekarken bir çok kişi düşünmez evlenince fikir değişiyor

ben evliyim 4 seneyide bitirdim ama değişmedi neden insanların böyle düşünebileceğini kabul etmiyosunuz anlamıyorum :1ninca:

Uyarilari verdim .... Konu hakaret, saygi cercevesi disina cikarsa uyarilar cezaya donusecektir.

Fikirlerinize nasil saygi duyulmasini istiyorsaniz yapilan uyarilara da ayni sekilde saygi duymalisiniz...

Kızlar beni tebrik edin çünkü uyarıyı ben aldım. :lepi: Yine yaptım yapacağımı:icecream: ama napıyım ben böyleyim iştedelikafaduldenHassas olduğum konularda üstüme gelinirse içimdeki herşeyi açık açık söylerim.
Yapılan bu uyarıya da saygı duyuyorum ve bi daha bu foruma girmeme kararı alıyorum. En hayırlısı bu olacak.Çünkü bu forumda olduğum sürece kendimi tutamıyacam ve ağır eleştiriler karşısında susamıyacam biliyorum, o yüzden yol yakınken aranızdan ayrılıyım. Hepinize kolay gelsin , iyi sohbetler:sm_cool:

lütfen bak ben geldim
ama aşkolsun kaç kişiyiz

ya neden uyarı aldın anlamadım arkadaşım,herkes fikrini söylüyor,bızı normal görmeyen bır zıhnıyet,kimbilir kapalı kapılar ardında neler yapıyor düşünüyor,boşverin kızlar,biz onlar gibi olabilirz,ama onların öle bi şansı yok

bence de canım ama ne yapacaksın
bu arada ben geldim şimdi beşiktaş maçına gidiyorum heekese selam
beşiktaşıma başarılar

hoşgeldiniz.

buraya her uğradığımda bir ayrılma kararıyla karşılaşıyorum :çok üzgünüm:
konu uygun başlık altına taşınmış ve buket arkadaşımızda geri dönmüşken siz gidiyorsunuz benneyaptımki haddi aşan, hakaret ve ima içeren mesajları karşılık vermeden kötü içerikle bildirmemiz isteniyor. insan sessiz kalamıyor bazen ama bunu yapabilirsek sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.
kalın lütfen :gitme:

buket cumartesi buluşmaya karar verdik,anadolu yakası üyeleri ile,senıde sana sormadan plana dahıl ettim,bu forumdan gelmek isteyen varsa lütfen,tlf nosunu mesaj atsın,gerçi aynı düşündüğümüz arkadaşlar hep farklı şehirlederler

yorgun savaşçı musait sende gel lütfen,tanışmış oluruz,küçükyalı pinhan olarak düşündük,cumartesi için

şekerim anadolu yakasının en ucunda tuzladayım
mutlaka ben gelirim yaz beni saat yer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…