Çocuk sahibi olmayı istememek

Istibtad a karşıyım baskıya
özellikle mahalle baskısına kime karşı
olursa karşıyım
bu benim karakterim
yalana karşıyım
meslek ülke
yalansa karşıyım

ben evlenir evlenmez yumurtalıklarımı bağlatmak istiyorum. fikriniz ne bu konuda?

bu konuyu eskiden daha çok düşünüyordum ancak okuduklarım sonucunda erkeklerdeki kanalların bağlanması deniyor sanırım operasyonun daha kolay ve risksiz olduğunu okuduktan ama ne önemlisi kadın-erkek ikisinde de operasyona rağmen bile yüzde yüz garanti olmadığını yani milyonda bir bile olsa belki de, zaten güvenmeyip ek yöntem kullanacağım için vazgeçtim. erkek de sonuçta çocuk istemiyor, neden kadın üstüne alacak bu yükü diye de düşünüyorum zaten her türlü riske biz açığız, hırrr:)))

tıbben yasak şekerim
kimse bağlamaz 35 ten önce hele ki çocuğğun yoksa

aa, bunu bilmiyordum, teşekkürler bilgilendirme için, en azından bunu da koz olarak kullanırım :jeyyar:

getir diyosun yani :))) tamammmm. ilç çocuk istemem canım cicim sen benimle ol yeter diyen adamı tuyup hastanenize getircem. :))))

bende bi zamanlar böle düşünüyordum ama olmaması cok kötü ben 1 bucuk sene bekledim olmayacak korkusu cok kötü ama şimdi hamileyim 3 haftalık cok güzel bi duygu

ben 9 ekimde buluşmaya gelirim dedim ama
6-10 ekim arası antalyada dahiliye kongresin deymişim
unutmuşum:uhm:

e çoluk yok çocuk yok ne konuşacaz? bugün okulda bile herkes çocuk anlatıyodu, ben baktım öle. :)))

e çoluk yok çocuk yok ne konuşacaz? bugün okulda bile herkes çocuk anlatıyodu, ben baktım öle. :)))

çok zekice ve konuyla alakalı bi gönderme olmuş.Tebrikler. İşte bu yani, çocuğun yoksa daha fazla dünya hırsın yok, ne güzel işte. Kimseyle uğraşasın, kavga edesin olmayınca hayat daha rahat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…