Çocuk sahibi olmayı istememek

kız o zaman gece imiş:)gün geçti sayımaz:)senın için haftaya cumartesi dicem kızlara,arıcamda jarz bitti,ama yarın ararım

endülüsle buket, biriniz avatarınızı değişin bence, kendi kendine kim konuşuyo diye bakıyorum ben de. nasıl kafadarsanız aynı avatarı seçmişsiniz. :)

yine hamile haberleri tek tek düşmeye başladı arkadaşlardan tabii konu dönüp dolaşıp bana ve erkek arkadaşıma geliyor. millete ne ise akannehir hayır evlenmediğimiz halde bu kadarı oluyor, bir de evlensek nefes alamayacağız herhalde kafamçokkarıştı

ha bu arada tabii, şu korunma yöntemlerinin %100 garanti olamaması da ayrı bir paranoya yaratıyor :gitme: zaten olursa olur napalım diyen insanların bu konudaki fikirlerine kulaklarım kapalı olduğu için (kaç yıl dır dır ederler, sonra da aa kazara oldu, e biz diyoruz di mi hiçbir yöntem yüzde yüz garanti değilmiş diye) bazen iyice kafam karışıyor :gitme:

yorgun savaşçı musait sende gel lütfen,tanışmış oluruz,küçükyalı pinhan olarak düşündük,cumartesi için

davetin için çok teşekkürler endulus34, ancak ben 3 yıldır bu buluşmalardan uzak kalarak üyeliğime devam ediyorum, çeşitli nedenlerden dolayı. anlayışla karşılayacağınızı umuyorum a.s.

Hanımlar şöyle bir baktım da,konu sapmış,
geyikler yapılmış,buluşmalar düzenlenmiş,
biliyorsunuz ki,bütün bunların olduğu bölümler mevcut.
Lütfen içerikle alakalı mesajlar yazılsın.
sevgiler...

hem fikir olduğumuz insanlarla buluşma düzenlememiz değişik konularda sohbet etmemiz yasak değildir sanırım yoksa istibdat mı var ben kalmayayım o zaman

yoksa devamlı ben çocuk istemiyorum ben de ben de ben de
diye mi yazışalım
siz sorumlu olabilirsiniz ama bunlar fikirlerim
sanırım fikirlerimi yazdığım için ceza vermezsiniz
ya da verirsiniz
ama bu böyle

Hanımlar şöyle bir baktım da,konu sapmış,
geyikler yapılmış,buluşmalar düzenlenmiş,
biliyorsunuz ki,bütün bunların olduğu bölümler mevcut.
Lütfen içerikle alakalı mesajlar yazılsın.
sevgiler...

hollanda da hangi üniversitede görevlisiniz
birkaç arkadaşım var da belki tanırsınız
branş nedir çok merak ettim naçizane

yine hamile haberleri tek tek düşmeye başladı arkadaşlardan tabii konu dönüp dolaşıp bana ve erkek arkadaşıma geliyor. millete ne ise akannehir hayır evlenmediğimiz halde bu kadarı oluyor, bir de evlensek nefes alamayacağız herhalde kafamçokkarıştı

ha bu arada tabii, şu korunma yöntemlerinin %100 garanti olamaması da ayrı bir paranoya yaratıyor :gitme: zaten olursa olur napalım diyen insanların bu konudaki fikirlerine kulaklarım kapalı olduğu için (kaç yıl dır dır ederler, sonra da aa kazara oldu, e biz diyoruz di mi hiçbir yöntem yüzde yüz garanti değilmiş diye) bazen iyice kafam karışıyor :gitme:

ben evlenir evlenmez yumurtalıklarımı bağlatmak istiyorum. fikriniz ne bu konuda?

X