Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kadar kötü kalpli olma...... Allah seni de evladinla sınar.. konu fake mi bilemem ama saçmalarken dikkat et...
Ben açıkladım o dediğimi Allah can kan versin benim problemim eş ve karısı ile o yavrunun günahı yok oğlumla ikisi masum canlar

Bu kadın normal değil ev sizin değil baba evinizde görende sizi İngiliz kraliyet sanacak diğer hanımefendi almış evine o kadar düşmemiş siz artık nasılsamız adam size vermiş verdikçe siz azmışsınız orası oğlunuzun hakkı değil beyefendinin babasının evi ALLAH korusun bir durum olur eşi ile oğlunun sizin hiçbir hakkınız yok altınlarınız sizde bussiness class hayat yasıyorsunuz daha tutmuş bir hakkınız varmış gibi konusuyorsunuz siz kimin malını kimden saklıyorsunuz sizin yerinizde olsam böyle mahalle ağzıyla çirkefleşmezdim

Ben bi sizi böyle görüyorum ya yemin ediyorum bir kız arkadaşımdan görmedim yada burada bir sürü ğye gördüm evlenir evlenmez altınları alınan eziyet edilen boşandıgında hiçbirşey almayan bu ne varoşlul beyefendi çocuğu alsın sizde annenizin evine gidin ALLAH düşman başına vermesin sizi ben utanıyorum sizin baskasının parasını sahiplenmenizi bu NANKÖRLÜĞÜNÜZÜ ..

Deme öyle deme. Biz söyledik essek gibi köfte de yapacaksınız, essek gibi dön da yikayacaksiniz dedi. Biz ettik sen etme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…