Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Musakka sana kötü bi haberim var senin çocuğunun üstüne bile yapsalar tapuyu sonradan tapu iptali davası açarak yine haklarını alabilirler afafagha moralini bozmak gibi olmasın yanlış anlama ama🤣
Onun hukuk düzeninden haberi yok bahsedip moralini bozmayın 😄😄

H

Heh işte tamam diyorum anlamıyor pes ettim, bir bakıyorum yaz.is bir şeyler tutamıyorum kendimi yine yazıyorum.
Ya ben bu konuyu gördüm başta baktım standart bdv okur cıkarım yano cok karışmam baktım uzuyor uzuyor gidiyor tek tek okudum usenmedim artık yani kadın kadına bunu yapmaz ama cidden çıksın gitsin su adamın babasının evinden çalışsın eşşek gibi kendi cocuguna kendi baksın anası değil mi yaparken ohhh iyi doğurunca banası eşşek gibi bakacak oldu canım :) bizim analarımız eşşekdi çünkü yada bizler eşşeğiz çünkü bakıyoruz

Ya ben bu konuyu gördüm başta baktım standart bdv okur cıkarım yano cok karışmam baktım uzuyor uzuyor gidiyor tek tek okudum usenmedim artık yani kadın kadına bunu yapmaz ama cidden çıksın gitsin su adamın babasının evinden çalışsın eşşek gibi kendi cocuguna kendi baksın anası değil mi yaparken ohhh iyi doğurunca banası eşşek gibi bakacak oldu canım :) bizim analarımız eşşekdi çünkü yada bizler eşşeğiz çünkü bakıyoruz
Şuan avukat araştırıyor sanırım, evde doğacak bebeğin de hakkı olduğunu öğrenince jeton düştü sanirim

Senin dükkanın var çocuk mağdur değil ki sen dükkanı oğluna ver gelin de evi bebeğe verir kocanın evi de kanunlara göre geline ve 2 çocuğa kalıyor kendini yırtsan da bu böyle

İki konu birden nasıl akıyor arkadaşlar biri geyik topiği açsın ordan yürüyedurun prim bulamasın şu sandık kokulu gelincik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X