Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
evet benim birkaç kişiyi bazı troll yorumlarda görüp beğenmişliğim vardı zaten seninle doğumdan sonra yakınlaşalım ama çünkü salyalarım akıyo her postunda
Ya sen cok yaşa kahkaha attım bebek saglıkla gelsin insallah

Neden iznin yokmuş hat almayacak sadece internet bağlı? Kadin korkutmuş degil sana koca bulacak seni yokluyolar arkadaş çevresi de cokmus, ee yaza çifte düğün yaparsınız artik

Ayy gerçekten çok kötü bir insansın ya. Hırsından kıskançlığından çocukla babasının ilişkisini bozacaksın.
Sünnet düğünü yapcam da orada fotoğraf çekilcez de o fotoğrafı görünce adamın karısı kıskanacak diye hayal kurarken her dakika kıskanan sen oluyorsun bu konunun tek iyi tarafı bu.

Bu eski konu üye toparladı biraz kafayı sanki. musakka kadar değil . Teşekkürler ben yeni aktifim zaten

yok ya B Burhan Burhanitto hoş geldin deyince şimdi geldi sandım garibim 11den beri girmemiş halbuki ya şu konuyu kilitlesinler ya da musakka gelip yeni bombalar patlatsın çok sıkıcı
Sevdiğşm üyeleri takibe alıp aktivitelerinden yoeum yaptkları konuya uçup kafamı dagotıyorum iyi geliyo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…