Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben raki koydum harmandalini actim, Musakkayi düşünüyorum gozlerim kapali, önce biraz göbek attigim doğrudur. Deli gibi tek basima bxbxbxbbx
kadın mental sağlık bırakmadı hiçbirimizde 😂 ben de sinirden öldürecek gibi oluyorum sonra acıyorum sonra gülüyorum sonra yine sinirleniyorum, bu hiç sevmediğim yemeğe ben bugün bütün günümü verdim 😂

Oğlumu aradı yine her akşam görüntülü arıyor onlar konuştular sonra çocuk kapatırken anneni verir misin konusalm dedi öyle konustk ben aramadım böyle seni rahatsız etmeyelim her aksm ben oğluma telefon alayım hat almayalım evdeki internete bağlanır akşamları onunla ordan konuşuruz dedi görüntülü seni de meşgul ediyoruz böyle olmuyor dedi dedim ne münasebet eşinmi kızıyor dedim oda hayır her akşam oğlumla konuşuyorum bazen uzun sürüyor senin özel telefonun işin olur gücün olur ondan dedi Kadın korkutmuş bunu anladım dedim iznim yok sorun değil benden konuşun dedim
Çocuğun telefon ve internet çağında değil mi? Adam seni aradan çıkartmak istedikçe sen çocuğunu kullanmak için devreye giriyorsun. Eşin mi kızıyor, nedir? Adam seninle muhatap olmak istemiyor, el alemin kocasına trip mi atıyorsun?

Ben böyle inat görmedim ya. Kakaladigi kusurlu ürünü ambalajı açıldıgi icin iade alamam diye tutturan etiksiz satıcı gibi ben buraya gelin geldim de ceyizim bile vardi da su kadar bilenzik takildi da. Ya cok matah bi tarafin olsa adam evi köyü gözden cikarip ayaklari kicina vura vura gitmezdi. Hangi öküz Türk erkegi bu denli medeni ayrılır bi düşün istersen. Insan bi yerde soluklanir ben nerelerde haksizim der. Asla. Tobe haşa asla dememissin. Seni gectim küçük şehzadene yazık, fanusuna onu da koymuşsun o da hayatin gerceklerini gördükçe şoktan şoka sürüklenecek sayende.
aslında bu 165 sayfanın bi özeti var, kendini mal gibi görmesi. bedavaya gitmedim gibi bi cümle kurabiliyo kendisi için. birisi bunu bana söylese o kişiyle iletişimi keserim. bu kadın bunu övünülecek bir şey sanarak söylüyo. bir de çocuk kendisinin değil gibi başıma atıp gezemezler diyo ki orda zaten çileden çıktım. ama bi insanın yüzü bu kadar kösele olamaz, ben artık geyik çevirdiğini düşünüyorum bunca lafa yarabbi şükür diyemez kimse

Musakka sendeki hırs inat sabır Türkan şorayin bi filmi vardi gerdek gecesi kocasi kalp krizi gecirip ölünce kundaktaki kardesini veriolardi eline al bunu büyüt onla evlen diye. O da sahiden 20 sene ugrasip bekliodu. Bak ondan betersin. Ne kadar kırsal kafalar bunlar. Millet marsa gidiyo bizim konustugumuz seylere bak. Acaba o cok guvendigin kayıngillerin öldüğünde ne yapacaksin?

Burası zaten artk musakkadan bagımsız ilerliyor konu hepimizi yakınlastırdı birbrne..
evet benim birkaç kişiyi bazı troll yorumlarda görüp beğenmişliğim vardı zaten 😂 seninle doğumdan sonra yakınlaşalım ama çünkü salyalarım akıyo her postunda 😂😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X