Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğduğundan beri anasına şimdi babasıyla eşine baktıran kadın, oğlu büyüyüp evlenince sende analık hakkım var deyip oğluyla gelinine kendini baktıracak.

Hayır anlamadığım olay ki ironi yapmıyorum gerçekten anlamıyorum. Adam evi tahsis etmiş , aidatı, faturaları vs ödüyor, çocuğun masraflarını karşılıyor, dolaba kadar dolduruyor. Ama çocuk konusahibinde haftada 4 gün kalıyor ki okul dönemi zaten akşamdan akşama ve hala dili durmuyor. Hayatlarına karabasan gibi çökmüş. Neden nazlıyorlarki bu kadar. Evden çıkarıp kiraya verseler o parayla tuttukları bakıcı eminim daha iyi bakar ve başları bu kadar ağrımaz.

Lütfen artık yeni konulara geçelim, lütfen başka konuya gidelim, nolur başka bir şey yapalım, nolur bıktım musakkadan 🥺🥺
Tek başıma gidince bir şey kaçırıp dışlanıyorum gibi hissediyorum lütfen, hep beraber hadii. 🥺
Yapabiliriz. 🥺
konunun kapanması lazım, tam ateş sönüyo musakka gelip harlayıp gidiyo 😂

Kafamda sürekli, havuzlu ev, don, köfte, influencer, manipulasyon falan var. Gidelim buralardan dayanamıyorummm 🥺🥺
eşşşekk nasıl olmaz kafanda 😂 bir de etek, kayınvalide, çocuğumun psikolojisi, pipi düğünü, 5 bilezik 😂

Doğduğundan beri anasına şimdi babasıyla eşine baktıran kadın, oğlu büyüyüp evlenince sende analık hakkım var deyip oğluyla gelinine kendini baktıracak.

Hayır anlamadığım olay ki ironi yapmıyorum gerçekten anlamıyorum. Adam evi tahsis etmiş , aidatı, faturaları vs ödüyor, çocuğun masraflarını karşılıyor, dolaba kadar dolduruyor. Ama çocuk konusahibinde haftada 4 gün kalıyor ki okul dönemi zaten akşamdan akşama ve hala dili durmuyor. Hayatlarına karabasan gibi çökmüş. Neden nazlıyorlarki bu kadar. Evden çıkarıp kiraya verseler o parayla tuttukları bakıcı eminim daha iyi bakar ve başları bu kadar ağrımaz.

Oğluyla gelini arasında yatar musakka 😄😄😄

Bunca yıl oğluma emek verdim o karısıysa ben de anasıyım, elbette oğlumla uyuyacağım diyecektir.

Ben musakkak akraba olduğunu özellikle kv yiyeni olduğunu düşünmüştüm konu gerçekse böyledir diyordum içimden. Ama arkadaşlar dediki degilmis

Yazık ya hiç sevilmemiş konu sahibi belli. Oğlunun üstünden ilgi görmeye çalışıyor.
Öyle bir duruma gelmiş ki oğlunun isminden bile pay çıkarıp en çok beni sevecekler diyor. Oğlundan bahsediyor öyle anlatırken ama asıl derdi kendi.
Umarım aşık ve dinamik çifti rahat bırakır gerçeği görüp sevilmenin tadına varırsın bir gün.

dayanamıyorum yazacağım ben hayatımda sizin kadar pislik asalak gurursuz bi insan görmedim ya. ciddiyim. ayrıca kafanız da zerre kadar çalışmıyor, anca maman suyun çıkarların. adam sen velayeti aldın çocuğa bakıyorsun diye sana kuruş ödemeden hayat yaşatıyor, mahçup olacağına yeni eşini kuman zannedip milletin hayatını zehir etmeye devam ediyorsun. pislik kadın. madem seninle eşit bakmak zorunda o zaman sen de çocuğun masraflarını eşit karşılamak zorundasın, toton yiyorsa. işine geldiği yerde eşitlik işine geldiği yerde başından atmasının bedeli öyle mi? ki başından atmamış bile, bakıyormuş senin çirkefliklerine tahammül edebildiği vakte kadar. ekmek elden su gölden asalak hayat yaşayıp bir de ilgili bir baba olduğu halde milletin huzurunu bozmak için çocuğunu kullanıyorsun, yazık o çocuğa senin gibi akılsız annesi olduğu için. bu kadar cümle kurmaya bile değmezsin sende zaten bu kadar okuyup anlayacak kapasite olsa içinde olduğun zavallı durumdan rahatsızlık duyardın
Şu yazıdan musakkanın anladığı: beni manipüle etmeye çalışıyor. 🤣🤣🤣

Lütfen artık yeni konulara geçelim, lütfen başka konuya gidelim, nolur başka bir şey yapalım, nolur bıktım musakkadan 🥺🥺
Tek başıma gidince bir şey kaçırıp dışlanıyorum gibi hissediyorum lütfen, hep beraber hadii. 🥺
Yapabiliriz. 🥺
Ben raki koydum harmandalini actim, Musakkayi düşünüyorum gozlerim kapali, önce biraz göbek attigim doğrudur. Deli gibi tek basima bxbxbxbbx

Ben böyle inat görmedim ya. Kakaladigi kusurlu ürünü ambalajı açıldıgi icin iade alamam diye tutturan etiksiz satıcı gibi ben buraya gelin geldim de ceyizim bile vardi da su kadar bilenzik takildi da. Ya cok matah bi tarafin olsa adam evi köyü gözden cikarip ayaklari kicina vura vura gitmezdi. Hangi öküz Türk erkegi bu denli medeni ayrılır bi düşün istersen. Insan bi yerde soluklanir ben nerelerde haksizim der. Asla. Tobe haşa asla dememissin. Seni gectim küçük şehzadene yazık, fanusuna onu da koymuşsun o da hayatin gerceklerini gördükçe şoktan şoka sürüklenecek sayende.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X