Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevdiğşm üyeleri takibe alıp aktivitelerinden yoeum yaptkları konuya uçup kafamı dagotıyorum iyi geliyo
bende bulamazsın onu ağustos annelerinden çıkmıyorum bdvye yeni yeni salça olmaya başladım, ay salça dedim hem de sana bak instada gezerken denk geldiğim videoda direkt aklıma sen geldin

bende bulamazsın onu ağustos annelerinden çıkmıyorum bdvye yeni yeni salça olmaya başladım, ay salça dedim hem de sana bak instada gezerken denk geldiğim videoda direkt aklıma sen geldin
Ahahaja ben yine mutfaga gidem

ayy içim şişti
bu kadar fazla yorumu okumadım tabi ne söylendi sonralarda bilmiyorum da, siz çocuğu oraya alışsın diye mi gönderiyorsunuz yoksa inat olsun huzurları kaçsın diye mi? baba evde değilse, babayla vakit geçirmiyorsa çocuğun orada ne işi var? çocuğunuzu inat malzemesi haline getirmeyin. ben anlamıyorum yani tüm bunlar nasıl çocuğunuzdan önemli olabilir. yok köfte istemişte evde yemek varken nasıl yapmazmış.. vs vs.. siz gıcık olmaya ve musallat olmaya çalışıyorsunuz anladığım kadarıyla, başka bir şey değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…