Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim demek istediğim çocuklu adamla evlendi bekarların suyu çıkmadı ben anneysem oda babası ordada tamamen kalabilirdi Kadın buna ses edecekse evlenmeseydi o nu demek istemiştim yanlış anladılar beni
Cok haklisin bekarlarin suyu mu cikti? Azgin kuduruk karilarin şerrinden Allam korusun. Amin inşallah
Onu bilmiyorum canım ama babası kıyamaz kendi evinede alır bence
Hadi insallah canim, bence kadini atsinlar baba ogul birlikte yatsinlar, oda sorununa çözüm buldum gî

24 saat içinde her şey bu kadar hızlı ilerledi öyle mi..
Yazdıklarınızı Katip burada size 95 sayfadır yazdı onu baz alarak siz de bir kurguyla geldiniz karşımıza ateşe odun atmak için
inandırıcılığını yitirdi hikayeniz.

Zaten normali bu değilmi anne baba eşit olmalı o evlenmedende böyleydi sadece beraber de biseyler yapıyorduk üçümüz

Kadının aralarına girdiği falan yok o eve de gidip kalıyor işte kadın istemem demiyor ki üstelik yediriyor da bi köfte yapmadı diye suçlu olmamalı yeri geliyor kızım da istediği zaman yapmıyorum evde ne yemek varsa onu yiyeceksin diyorum koltuğa dökünce ben de kızıma birazdan kızıyorum dikkat et diye bayanı hemen kötülemeniz hoş olmamış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…