Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben hesabı dondurup öğlen geri cevap vermeye geldim yönetim yeni onayladı aktif etti yoğunlar diye hesabımı

Zaten normali bu değilmi anne baba eşit olmalı o evlenmedende böyleydi sadece beraber de biseyler yapıyorduk üçümüz

Bakin bende sizin gibi düşünüyorum. Evliyken babayi ne kadar gorecekse bosandiktan sonra da babayi o kadar görmeli ancak sınırları zorluyorsunuz. Cocugu olan adamla evlenen kadinin cocugu istemiyorum deme hakki da yok. Ancak siz sınırları gerçekten zorlamissiniz. Cikarttiginiz her huzursuzluk cocugunuzu istememe, kabullenmeme olarak size geri döner. Ayrica cocukta duygusal olarak yipraniyor. Birakin bikez de kofte degil sebze yesin cocuk. Onunr yemek geliyor sonucta

Bu olaylar böyle patladı diye buraya konu açtım zaten bir senedir kadınla asla muhattap değildim rutinler devam ediyordu oğlum gidiyordu kadın bisey demiyordu en son sinir krizi geçirince olaylar büyüdü tşk ederim yinede

Zaten normali bu değilmi anne baba eşit olmalı o evlenmedende böyleydi sadece beraber de biseyler yapıyorduk üçümüz
Bende esimle bosan dim çocuklarımın velayeti benim üzerime babaları musait oldukça alir..genel herseyleri ile ben ilgilenmek zorundayım çünkü bu sorumluluğu bile isteye ben gönüllü olarak kabul ettim.baba tabiki çocuğuna vakit ayırmalı ilgilenmeli ama herkes bilir baba gittin mi eskisi gibi olmaz ..evdeki gibi olmaz en azından..eğer zorunuza gidiyorsa hic istemiyecektiniz evladımızı ben bakamıyorum deyip kenara çekilecektiniz.siz mesela eşit olarak ne yapıyorsunuz baba koleje gönderiyor ev vermis aktiviteler e yazdıracak.siz başında oturmak dışında ne yapıyorsunuz eşit olarak..siz kendinizi düşünüyorsunuz bu ugurda da çocuğu kullanıyorsunuz.ben size uzuluyorum ve bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.bu saltanatı sürecek Allah daha iyi bilir 5 yılınız var ve siz böyle davranmaya devam ederseniz bu süreyi iyice kisaltacaksiniz.ve olan sadece sizede olmiyacak.elinizde güven duygunuzdan başka hicbirseyiniz yok.ama ilk öğrenmeniz gereken şey şu olsun babana bile güvenme demisler

Kadına da mı sinir krizi geçirttirdin?

Neyse arkAdaslar teşekkür ederim yinede herkese çocuğumu temelli vermeicem tabi ki iyi günler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…