Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben çok istedim araları az yaş olsun eşim istemedi tek çocuk istedi ikinci hiç istememişti şimdi aralarında çok yaş farkı olcak
Sizden bir çocuk daha istemedi bence.Rahat bırakın insanları doya doya sevişsinler yeni evliler huzur verin.Çocukla zaten ilgileniyor okutuyor herseyine yetiyor evi bile size bırakıp çıkmış adam daha ne yapsın.

Sizden bir çocuk daha istemedi bence.Rahat bırakın insanları doya doya sevişsinler yeni evliler huzur verin.Çocukla zaten ilgileniyor okutuyor herseyine yetiyor evi bile size bırakıp çıkmış adam daha ne yapsın.
Akıllı adam. Bi tane yaptık iyi halt ettik demiş bırakmış. Burda manyak kocalarından 4.yü yapanlara da nasip et o akıldan ya rabbim.

Benim demek istediğim çocuklu adamla evlendi bekarların suyu çıkmadı ben anneysem oda babası ordada tamamen kalabilirdi Kadın buna ses edecekse evlenmeseydi 👍🏻 o nu demek istemiştim yanlış anladılar beni
Tamam kadın basta sabretmis kabul etmiş.siz ne yapmışsiniz kadin el uzatmış kol istemişsiniz hanım efendi..kadının burnundan getirmişsiniz..zaten sizi suçlu kılan taraf da bu.yok kofte yapmadi yok kabul etmedi..velayet sizde 4 gün kaliyor kadında 3 gün. Bunu hangi aklı hizmet kabul eder.siz kendinize dönüp bir bakarmisinzi

Yahu kadın kendi evini kendi almiş zaten kaynanayı sinir etmek icin mesafe çekmek için bir güzel vermiş ayarı aferin yeni geline. Senin kendine ait bir evin bile yok derdine yan.
Ya benim konunun başından beri anlamadığım bizim musaka bu potansiyel ile nasıl bedavadan boşanmış nasıl pazarlık yapmadan kendine 1+1 bile olsa aldırmadan kuzu kuzu anlaşmalı boşanmış inanasım yok

Ya benim konunun başından beri anlamadığım bizim musaka bu potansiyel ile nasıl bedavadan boşanmış nasıl pazarlık yapmadan kendine 1+1 bile olsa aldırmadan kuzu kuzu anlaşmalı boşanmış inanasım yok
O kısmı biz de anlamadık ben bu potansiyelden bol tazminatlı bir çekişmeli boşanma beklerdim. Bedavaya gitmedim diyor ya bayagı gitmiş aslinda😂

Dün akşam eski eşim aradı zaten görüntülü çocuğumla konuştu çok düşkün oğluna oğlan ne zaman geleyim dedi işim yoğun ben seni alıcam dedi aralarına giremez yani o kadın 👍🏻 oğlum o evede gider kalırda
Muso hayaller ve hayatlar canım. İstirham ediyorum güncellemeleri yap bizi merakta bırakma. Eski kocam oğlumu eve almıyor, babannesin de buluşuyor diye güncelleme yapacağına o kadar eminim ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X