Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim demek istediğim çocuklu adamla evlendi bekarların suyu çıkmadı ben anneysem oda babası ordada tamamen kalabilirdi Kadın buna ses edecekse evlenmeseydi 👍🏻 o nu demek istemiştim yanlış anladılar beni
Cok haklisin bekarlarin suyu mu cikti? Azgin kuduruk karilarin şerrinden Allam korusun. Amin inşallah
Onu bilmiyorum canım ama babası kıyamaz kendi evinede alır bence
Hadi insallah canim, bence kadini atsinlar baba ogul birlikte yatsinlar, oda sorununa çözüm buldum gî😏

Geldim beni anlayan yorumlar olmuş okudum sağolun .başkalarıyla konuşmuyorum bu konuları artık sinirle vercem çocuğu dedimde vermedim eşimin karısı kaynanam ile görüşmüş kahve içmeye gitmiş gel konuşalım mevzuları demiş kaynanam komşusu ve kızı da varmış Kv nin en yakın arkadaşı bu Kadın kızıyla yakınım o anlattı herşeyi kaynanamla o kadın gerilmişler .çocuklu adamla evlendin çocuğu istemiyorum demen doğru olmaz demiş kaynanm oda sizin bakmadığınıza ben baktım sizde üstüme attınız annesi gibi demiş annesi olan çocuğa bakacağıma kendi yaptığıma bakarım demiş kaynanam ben atmadım senin üstüne sende istedin çocuğu şimdi oğlumu elde edince değiştin sen demiş sonra kadının gerçek yüzü ortaya çıkmış siz oğlunuz ilk evlendiğinde ev verdiniz bize ne yaptınız demiş kaynvalidemde bir tane boşta evimiz vardı oğlum evlenince verdik dedi şartları eşit yapmıyorsunuz taraf tutuyorsunuz demiş kadında. Kaynanam gelinimi çıkarıp seni oturtsam kabul edermsin sanki demiş oda ederim biz geçelim madem demiş bebek gelebilir demiş bana bir bilezik taktınız düğünde o geline 5 takmışsınız başka daha yaptıklarınızda olmuş duydum demiş eski eşimin amcasının karısıyla aram bozuk benim o gidip yeni eşle yakın olmuş anlatmış doldurmuş paragözlüğü ortaya cıktı böyle kadının aile bağları güçlü değil bisey istememişler evlenirken benimkiler bedava vermedi beni :) başta isteseydi o da zaman gözünü para bürümüş içine atmış :) eğer böyle yaparsanız biz görüşmeyelim demiş Kadın kaynanama kendini bitirdi yani :)) sizin aksinize olaylar benim lehime döndü. Onu istemiyorlar :KK66:

Çocuğumu istemediği için eski eşim oğluna çok düşkün yakındır ayarı vermesi istemiyorum demesi doğru değil çocuklu adamla evlendi 👍🏻
24 saat içinde her şey bu kadar hızlı ilerledi öyle mi..
Yazdıklarınızı Katip burada size 95 sayfadır yazdı onu baz alarak siz de bir kurguyla geldiniz karşımıza ateşe odun atmak için
inandırıcılığını yitirdi hikayeniz.

Tamam kadın basta sabretmis kabul etmiş.siz ne yapmışsiniz kadin el uzatmış kol istemişsiniz hanım efendi..kadının burnundan getirmişsiniz..zaten sizi suçlu kılan taraf da bu.yok kofte yapmadi yok kabul etmedi..velayet sizde 4 gün kaliyor kadında 3 gün. Bunu hangi aklı hizmet kabul eder.siz kendinize dönüp bir bakarmisinzi
Zaten normali bu değilmi anne baba eşit olmalı o evlenmedende böyleydi sadece beraber de biseyler yapıyorduk üçümüz

Dün akşam eski eşim aradı zaten görüntülü çocuğumla konuştu çok düşkün oğluna oğlan ne zaman geleyim dedi işim yoğun ben seni alıcam dedi aralarına giremez yani o kadın 👍🏻 oğlum o evede gider kalırda
Kadının aralarına girdiği falan yok o eve de gidip kalıyor işte kadın istemem demiyor ki üstelik yediriyor da bi köfte yapmadı diye suçlu olmamalı yeri geliyor kızım da istediği zaman yapmıyorum evde ne yemek varsa onu yiyeceksin diyorum koltuğa dökünce ben de kızıma birazdan kızıyorum dikkat et diye bayanı hemen kötülemeniz hoş olmamış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X