Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oğlumu futbola spora yazdıracakmış cumartesi günleri kursta olacakmış birde öyle dedi kadın istemiyor diye

Dün akşam eski eşim aradı zaten görüntülü çocuğumla konuştu çok düşkün oğluna oğlan ne zaman geleyim dedi işim yoğun ben seni alıcam dedi aralarına giremez yani o kadın 👍🏻 oğlum o evede gider kalırda
Kadın zaten aralarına girmiyor ama siz bu baskıcı halinizle baba oğulun aralarını bozacaksiniz.

Usul adap vardır kayınvalidemle istemediği için yapmadılar kadının ailesi de rahat insanlarmış o yüzden gerçi dul adamla evlenmeyi kendi seçti çocuğumu almadılar düğündeben gitsin görsün babasını istemiştim alamam o gün uygun olmaz dedi eski eşim alışsınlar birbirilerine istemiştim
Kızım koca gitti kocaaa🤣 Ne anlatıyon sen bize? Koca yok, adam gitti başkasına nikahı bastı. Kayınbaba evinde gençlik çürütüyorsun. Adam hayatını yaşıyor. Bi ev uğruna düştüğün hallere bak. Hala usul adap diyor. Koca yok koca. 🤣

Bi hanım vardı, kadın kandırıp anlaşmalı yapmışlar istese çekişmeli ile hakkını alırdı diyo nerde o ya? Bak bakalım bu kadın parasını bırakır mı kimsede?🤣

Dün akşam eski eşim aradı zaten görüntülü çocuğumla konuştu çok düşkün oğluna oğlan ne zaman geleyim dedi işim yoğun ben seni alıcam dedi aralarına giremez yani o kadın 👍🏻 oğlum o evede gider kalırda
Gider kalır donunu da babası yıkar. Kadin zaten oğlan eve girip çikmasin demiyordu sen kudurdugun için sinir oldu istemiyorum dedi.

Belki çocuğum 20 yaşına 25 yaşına geldiğinde bile benimle yaşayacak kim bilebilir ki bunu belki çok geç evlenecek oğlum varken beni kapıya mı atacaklar
nice insanlar var kucaginda cocuguyla kapiya koyulan, cocugunuz sizin hayat garantiniz degil.
hayatinizi garanti altina almaya calisin, cocugum var bana kimse dokunamaz diye düşünmeyin.
birakin adamin yeni karisiyla ugrasmayi heybenizi doldurmaya bakin.

Oğlumu futbola spora yazdıracakmış cumartesi günleri kursta olacakmış birde öyle dedi kadın istemiyor diye
Adam ne yapsa kadın istemiyor diye etiket yapıyorsunuz.Bence kadın sizinle muhattap olmak istemiyor olmak zorundada değil.Daha yeni evlenmişler bir rahat huzur vermiyorsunuz.Bırakın insanlar evliliklerini yaşasın istediği gibi.

Kocan yok.
Kayınvaliden yok.
Evin de yok.
Sen hala kendini Hürrem zannet çoktan Mahidevran olmuşsun.O eski kayınvaliden de oğlundan mı vazgeçecek senin için?Çocuğu alır seni de mahallene yollar.

Yeni gelin bihter gibi kocasını ikna eder senin oglunu 3 5 seneye yurtdışında okumaya gönderir. sen de çocuğunun geleceği için susmak zorunda kalıp ailenin evine gidersin 😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X