Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende esimle bosan dim çocuklarımın velayeti benim üzerime babaları musait oldukça alir..genel herseyleri ile ben ilgilenmek zorundayım çünkü bu sorumluluğu bile isteye ben gönüllü olarak kabul ettim.baba tabiki çocuğuna vakit ayırmalı ilgilenmeli ama herkes bilir baba gittin mi eskisi gibi olmaz ..evdeki gibi olmaz en azından..eğer zorunuza gidiyorsa hic istemiyecektiniz evladımızı ben bakamıyorum deyip kenara çekilecektiniz.siz mesela eşit olarak ne yapıyorsunuz baba koleje gönderiyor ev vermis aktiviteler e yazdıracak.siz başında oturmak dışında ne yapıyorsunuz eşit olarak..siz kendinizi düşünüyorsunuz bu ugurda da çocuğu kullanıyorsunuz.ben size uzuluyorum ve bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.bu saltanatı sürecek Allah daha iyi bilir 5 yılınız var ve siz böyle davranmaya devam ederseniz bu süreyi iyice kisaltacaksiniz.ve olan sadece sizede olmiyacak.elinizde güven duygunuzdan başka hicbirseyiniz yok.ama ilk öğrenmeniz gereken şey şu olsun babana bile güvenme demisler
Kendisi annelikten ziyade bakıcılık görevinde çocuğa destek veriyor lütfen teessüf ederim 😋

Varsa bu yeni gelinin de kocasının da aklı yok.bir velayet davası açacaklar..bir nafaka davasi açacaklar.bu kadını da o evden çıkaracaklar.nasilsa eşit olmak zorunda imis bakım 4 gün bakacaklar evde zaten tüm gün okulda cumadan da anneye yollayacaklar oh mis ne diye uğraşıyorlar ki..akıl yok millette.kaynanayi da kendi tarafına çekecek oh mis
Musakka ağlasın haljne

Varsa bu yeni gelinin de kocasının da aklı yok.bir velayet davası açacaklar..bir nafaka davasi açacaklar.bu kadını da o evden çıkaracaklar.nasilsa eşit olmak zorunda imis bakım 4 gün bakacaklar evde zaten tüm gün okulda cumadan da anneye yollayacaklar oh mis ne diye uğraşıyorlar ki..akıl yok millette.kaynanayi da kendi tarafına çekecek oh mis
Musakka ağlasın haljne
Access duymasın öter hemen kankasına.O da önlem alır.

Ha unuttum birde cocuk doğuracak taclandiracak kendini musakka kapı dışarı bay bay neden bukadar yoruluyorlar
Bizide burda yoruyorlar.
Yeni gelin oku buralari

Ozamanda kendi ailen alsın bir ev oraya geç.Alışmıssın hazır yaşamaya.Kendim edineyim birseyler demiyorsun verecek mecbur çocuk var.Varsa var çocuk adam çocuğuna bakıyormuş özelde okutuyormuş kendisi kadının evine gitmiş evi komple size bırakmış hala adamın huzurunu bozma peşindesiniz.Çocuğu kullanıyorsun ama adamı kızdıracaksın çocuğuda bakmayacak.Adamın üremesine bile karışıyorsun 😂
Ya Allah korusun da ya çocuğa bir şey olursa bu kadın ne olacak tüm planları çocuk üzerine tüm sigortası çocuğu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X