Cinsellik olmayan evlilik

Offf bahaneye bak, korkuyorsan önlemini al kardeşim. Bahane edip durma

Evet bana hiç hissettirmeden tedavi olup çözebileceği bir sorunu 3 yıl canımdan bezdirmeyi tercih etti.. Bu yaştan sonra boşanıp yeni bir düzen kurmak, işe girmek psikolojimi düzeltmek öyle zor geliyor ki size anlatamam.

Aslında haklısın dedi özürler diledi daha önce gitmeliydim dedi ama bilmiyorum işte galiba artık ben de tükendim çok yüz göz olduk.. sizce haksızlık mı ediyorum ona
Bu sorun evlenmeden önce de varmış, ilaçla sizi kandırmış. Evlendikten sonra da bu durumunu bile bile tedavi olmamış. Dürüst değil bu adam istediği kadar "iyi" olsun. Önceden derdini anlatsaydı, tedaviye gitseydi durum farklı olurdu. Siz olayı ilaçları bulunca anladınız değil mi? Bulmasaydınız acaba sorun ne, ben miyim diye kendinizi yemeye devam edecektiniz.

Daha gençsiniz, çocuk da yok şutlayın gitsin. Yeni düzen kurmak zor geliyor diyorsunuz ama mutsuz evlilik sürdürmek daha mı kolay?

Kesinlikle. Bu durumu saklayıp kadını kendinden şüphe ettirmiş sürekli

Sizin peşinizden koşma nedeni işte kendini aklamaya devam etmek için . Kandırabileceği , manüpüle edebileceği birini arıyordu ve sizi gözüne kestirdi. Ve bu seçiminde çok başarılıydı , bakın 3 yıldır adama katlanıyorsunuz. 5 yıl önce yaşanan bir erksiyon sorununu bahane ediyor ama sizin yüzünüze bakarak yalan söylüyor aslında , siz de hala bu adamın yanındasınız. Eski eşin söylediklerine de çok inanmayın bence, o zaman size neden cinsellik dışında çok iyi bir eş oldu da , eski eşiyle anlaşamadı . Siz sanırım aslında evliliği çok seviyorsunuz, boşanmak zor geliyor. Bu yazdıklarınızın hepsi bahane , bu yalanlara kaç yıl tutunmayı planlıyorsunuz bilmiyorum . Ama önünüzdeki hayat belli . Kocanız gayet net aslında, cinsellik olmayacak bu evlilikte . Kabul edip etmemek size kalmış . Gerçekler ortada ve karar sizin.

Bence cinsellik istemiyor adam içinden gelmiyor o yüzden tedavi olmuyor. İstede her ayrıntıyı düşünürdü

Evet ben ilaçları bulunca kullanmasını istemediğimi doğal yollarla tahrik olunmasını istediğimi söyledim. Yani bu hakkım değil mi allaşkına benimle ilişkiye girmek için ilaç içmek zorunda hissetmesi yani ben çirkin miyim iğrenç miyim bu kadar. Kendimi aşağılanmış hissettim. O da ben kullanma diyince tamam dedi ve ilişki hepten kesildi. Söyleyince de içmemi sen istemedin diyor psikoloğa gitmemi istedin gidiyorum işte diyor. Sen ne istediğini bilmiyorsun psikolojimi bozdun erkeklik gururumu incittin diyor bana. Sanki o bende çok kadınlık bırakmış gibi. Benden soğuyormuş beyefendi bu konuyu açtıkça

Haspama bak tövbe yarabbi. Bi de soğuyormuş muş utanmadan. Kocalık görevini yerine getiremiyor kadını 3 senedir süründürüyor yalvartıyor bi de soğuyor. Neden ayrılmıyorsunuz

Oo bir de sizi suçluyor paşam. Baştan tedavi olaymış ya, lafın altında kalmayın siz de. Çok fena manipülasyon yapıyor.

Bu arada sizi üzmek istemiyorum ama bir test yaptırın cinsel hastalıklar için.

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Yani şöyle ben yarın saat 8de ilişkiye girelim diyeceğim. Gün belirleyeceğim o zaman sıkıntı yok. İlacını içer sorunsuz ilişkiye gireriz. Ama size soruyorum siz kendinizi bu durumda nasıl hissederdiniz? Yani ben mi abartıyorum bana hakaret gibi değil mi bu? Ona kalsa ne alakası var diyor o ilaç bana güvenimi getiriyor kafam rahat oluyor diyor. Bilmiyorum gerçekten. Ever dediğiniz gibi boşanmayı kafaya koydum ama çok zor geliyor baştan düzen kurmak kendimi iyileştirmek

11 yıldır evliyim, 7 yaşını geçkin oğlum var. Hamilelikte başlayan isteksizlikle birlikte neredeyse 8 yıldan bildiriyorum. Aynı sorun değil belki (ben cinselliği daha çok seven tarafım, günde 2-3 kere sevişebilirim, eşimse hiç umursamaz haftada 1, iki haftada 1 olsa da olur onun için). Asla değmez. Yolun başındasınız boşanın derim. Çünkü düzelmeyecek, bu konu onun için önemli olsaydı zaten en başından yapardı. Unutmayın zorla güzellik olmaz.

Haspama bak tövbe yarabbi. Bi de soğuyormuş muş utanmadan. Kocalık görevini yerine getiremiyor kadını 3 senedir süründürüyor yalvartıyor bi de soğuyor. Neden ayrılmıyorsunuz
Aslında ayrılmayı kafaya koydum. Ona da söyledim ana hala içten içe onun da bu duruma çok üzüldüğünü ve tedaviye başladığı halde şımarıklık yapıp boşancam diyormuş gibi hissediyorum bir yandan. Vicdan yapıyorum. Yanlış mı düşünüyorum onu da bilmiyorum ki doğru düşünemiyor olabilirim

Bizim de gidişatımız sizin gibi galiba

Belki erkelerde de kadınlarda ki vajinismus gibi bir şey vardır. Bilemiyorum. Ben buradakiler kadar katı olamadım. Sanki bazıları kendi kocalarının hıncını sizin kocadan çıkartıyor gibi geldi
Yani bu psikolojik bir hastalıksa eğer. Nasıl ki vajinismus olan kadın için kocası beklemeli,sabretmeli, kadını bunaltmamalı diyorsak bu erkek için de pekala geçerli olabilir.
Hassaslaştığınız Doğal yolları biraz fazla kafaya takmışsınız gibi geldi. İlaçla takviye alması çok da korkutucu bir şey değil gibi(yan etkileri önemli tabi)
Uzun süre cinsellik isteyip uzak kalmak insanda gerginlik yapıyor bunda haklısınız. Ama günümüzde bırakan erekte olamamayı normal bir psikolojik sorunda bile psikolog en ötelenen en en en son çare görülüyor(benim için asla böyle değil)
Hal böyle iken erekte konuşunuzda psikoloğu ertelemesi aslında size karşı saygısızlık yapmak için değildir diye düşünüyorum.

Oo bir de sizi suçluyor paşam. Baştan tedavi olaymış ya, lafın altında kalmayın siz de. Çok fena manipülasyon yapıyor.

Bu arada sizi üzmek istemiyorum ama bir test yaptırın cinsel hastalıklar için.
Neden öyle dediniz acaba cinsel hastalıkla ilgili neden test yaptırmalıyım

Yanlış düşünüyorsunuz . Her tedavi için 1 yıl savaşmış sizinle. Çok çözmeye isteği olsa kendi rızasıyla giderdi. Sizi 3 yılda bu duruma getirmezdi

Bence bu evlilikten hayır gelmez artık. Siz çok yorulmuşsunuz en önemlisi de güveniniz kalmamış. Tam 3 yıl oyalayıp durmuş bundan sonra da oyalamaya devam edecek gibi görünüyor. Herhangi bir paylaşımınız da kalmamış bu evlilik kağıt üstünde devam ediyor. Boşanın bence. Bu adam yüzünden mutlu bir evliliği ve anne olmayı yaşayamayıp tüm ömür mutsuz olacaksınız.

İyi de kadın her seferinde sonraki aşama için 1er yıl uğraşmış. Yani bi doktora gitmeye kadını 1 yıl yalvartıyorsa yeterince değer vermiyordur. Ben aynı şeyi vajinismus olanlar için de düşünüyorum . 1 ay hadi 2 ay olmadı, sonrasında doktora gidip çözmeye çalışmıyorsa adamı yeterince sevmiyordur net.

Evet ama sanırım o zamanda o bahsettiğim ilaçlardan kullanıyormuş benim haberim yoktu tabi o zamanlar.. evlenince onu da içmeyi kesmiş ayda yılda bir oluyordu işte. Evlenmeden önce biliyormuş yani kendini

Sevgiliyken ayni evde degildiniz. Ne zaman bulusacaginiz belliydi, ilacini icip cikiyordur evden. Eski eşe de inanmayin. ben olsam bosandigim adamin cinsel sorunlarını yeni esine yazmazdım. Bosanmisim bitmis gitmis, bir kavga aninda eski esinde boyle dedi derseniz gidip bu sefer kadina laf edecek. Niye bu riski alsin ki eski es?

Bu asamada cocuk dusunmeyin. Cocuk iliskiyi sarsan bisey(bir sure icin bile olsa).

Psikolojik olduğu kesin yani fizyolojik olarak hiçbir sorunu yok doktor öyle dedi. Psikiyatri de aynı şekilde psikolojik diyip ilaç verdi. Bu eşimin ikinci evliliği. İlk evliliğinde böyle bir sorun yokmuş eski eşi bizzat söyledi. Yalan söylediğini sanmıyorum öyle bir kadın değil. Ama işte 3 yılda öyle yüz göz olduk ki ben artık kendimi evde hazır asker gibi hissediyorum yani o düzelecek biz birlikte olacağız ben her daim hazır ve nazır onu bekliyorum gibi :) yani hakettiğim bu mu gerçekten bilemiyorum. Şimdi de ben seni istemiyorum diyesim geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…