Cinsellik olmayan evlilik

Bosanin çünkü eşiniz hep böyleymiş.
Harcamayın kendinizi daha fazla.
Yalvarıp döndürmesi de sevdiginden değil.
Millet kendisine iktidarsiz diyeceği için, duyulursa korkusu.
Daha önce bir kez evlilik yaşamış ama,böyle düşünmüyor olabilir

İyi de yalan söylemiş kocası , ayrıca doktora gitmesi için yalvartmış . Bunlara da mı anlayış göstermeli . Kadının yaşam enerjisini yemiş resmen adam.
Yalan söyleme nedeni utandığı içindir diye düşünüyorum. Erkeklik gururu dediği şey devreye girmiştir işte.

Ilac almasi sizden tahrik olmamasından degil adamin işlevsel bozukluk yasamasindan kaynakli.Bunu kişisel aldıgıniz icin siz de cok yıkıci düsuncelere kapilmışsıniz.Tabi ki tedavi olmali ama o da ilaca güvenip oturmuş yerinde.Sizi suçlamak daha kolay gelmis adamakılli doktora gitmektense.

İyi de adam uğraşmıyor tedavi için. Kadını manipüle ediyor. Vajinismus olan kadınların hangisi kendi başına doktorsun tedavisiz aşmaya çalışıyor? Sürekli uğraşıyorlar. Bu adam azıcık uğraşsaymış evlendiğinden beri kadın yine anlayışlı olurmuş. Bir de evlenmeden bu sorununu bildiği halde söylememiş olması adice! Vajinismus olanlarla kıyaslanamaz bile!

Cinsellik sizin için önemliyse boşanın. Şu anki durumunuz ikiniz için de zor. Bi taraf istiyor, bi taraf istemiyorsa, iki taraf için de zor oluyor. Zaten hakim hemen boşar. İlişki olmaması direkt boşanma sebebi.

Aynı dertten muzdarip olan kuzenim, yaşım geciyo diyerek kocasından çocuk yaptı. Adamda sertleşme bozukluğu varmış ve ilişkiye tam gireceği an sertlik kayboluyormus. Neyse bu bı şekilde ilaç kullandirarark hamile kaldı çocuğu oldu. Olmayan cinsellik tamamen bitti çocuktan sonra. Bağları koptu ve bosaniyorlar şimdi. Siz siz olun çocuk yapmayın bu adamdan ve bence bosanin. Şimdi bosanirsaniz şansınız var yani yaş acisindan. Ama ertelerseniz sizin şansınız düşer. Diyeceğim o ki çocuk olunca hiç cinsellik olmayacak

Siz kıyaslamayın o zaman hanımefendi. Benim neyi kıyaslayacağım beni ilgilendirir!

Çocuğun yoksa boşan derim ya gözü baskasindaysa bunu hiç düşündün mü bir erkek niye böyle olsunki

ya bunca zaman beklemişsiniz. evet keşke daha önce önlem alsaydı, dürüst olsaydı ama adam dr a gitmiş. ilaç da kullanıyormuş. varsın ilaçla ereksiyon olsun. sonuçta olabiliyorsa, sizi tatmin edebiliyorsa çok da sorun etmeyin bence. evet biz kadınlığımızı hissetmek, arzulanmak, beğenilmek istiyoruz. adam keşke doğal yollarla tahrik olup ilişki başlatabilseydi ama yapamaması sizle alakalı değil onun sorunu. e bir şekilde bu sorun halloluyorsa siz de keyif almaya bakın. bir de siz eleştirel gözle bakacaksınız, beğenmeyeceksiniz diye kasıyor da olabilir. biraz rol yapın, ilişki sıklığı arttıkça süresi de uzar. bunca zaman katlanmışsınız, biraz daha dişinizi sıkıp bunları yaparsanız bence aşılmayacak bir sorun değil çünkü adamın fizyolojik bir sorunu yok.

Neden acaba sadece kadın tarafından bakıyorsunuz ? Erkeklerin bahaneci varlıklar olabileceğine neden dikkat cekemediniz,kilolu musunuz da zorlandıniz ? Hep bir ön yargı
Kadın kilo alınca erkek çekici bulmaz, kilolu olsam size ne olmasam size ne? Erkek iktidarsızsa karşısında isterse top model olsun yine fark etmez. Bu durumda ön yargılı olan ben miyim, siz misiniz?

Boşanırım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…