Çerkez'lerin buluşma noktası...

merhaba kızlar... eşim bu sabah gitti... 8 gün sonra gelecek en iyi ihtimal ... yeni yıla yalnız gireceğim :çok üzgünüm:
bu arada hazır o yokken bu akşam şu çerkez yemeklerinden bir iki taneyle yemek tarifleri bölümünde yeni bi topik açmayı düşünüyorum... akşam evde bu işle ilgileneceğim ::))) gelişmeleri buradan duyururum ::))

merhaba kızlar... eşim bu sabah gitti... 8 gün sonra gelecek en iyi ihtimal ... yeni yıla yalnız gireceğim :çok üzgünüm:
bu arada hazır o yokken bu akşam şu çerkez yemeklerinden bir iki taneyle yemek tarifleri bölümünde yeni bi topik açmayı düşünüyorum... akşam evde bu işle ilgileneceğim ::))) gelişmeleri buradan duyururum ::))

Allah kavuştursun maatcığım!:teselli:mesajlarımızla yalnız bırakmayız seni artık!:1hug:evet şu yemek bölümünü aç artık bende bekliyorum....a.s

:teselli:ay cnm ya kyamam allah kavuştursun....aç,aç,aç,,,,,,,a.s.

selam kızlar ben geldim.beni merak eden kuusuma çok tesekkür ediyorum.yoklugum belli oluyomuş, bunada çok sevindim.ben bu aralar yogun iş temposundayım.eşimde biraz rahatsız.eve erken geliyo .onla ilgileniyom.kaç gündür eşime diyomki dOktora git.adamda doktor hobisi var.gitmiyo deli ediyo beni yadelikafadulden.ben olsam ooooooo 10 sefer gitmiştim doktora.tez canlıyım saglık konusunda...herkesi çok öpüyorum.ALLAHA EMANET OLUN..

geçmiş olsun ablacımmm...

kuusuuum ne yapayım :sm_confused:indirdim baktımki olmayacak:1no2: dışarıya çıkardım; kesmedi yine bağırıyor anneeee diye gamyoncuiremsuaz sonra eşim gelir :bbo:yemek yaparken elimi de kestimdelikafadulden oturdum buraya bakınıyorum sen neler yaptın çıkmadın mı hiç?...

selam kızlar..
canım ALLAH kavuştursun ..uzulme sagselamet gıdıp gelır ınşallah
hemen aç sen topıgı yanındayız hadı bakalım kolay gelsın sana :1hug:a.s.

kuusuuum ne yapayım :sm_confused:indirdim baktımki olmayacak:1no2: dışarıya çıkardım; kesmedi yine bağırıyor anneeee diye gamyoncuiremsuaz sonra eşim gelir :bbo:yemek yaparken elimi de kestimdelikafadulden oturdum buraya bakınıyorum sen neler yaptın çıkmadın mı hiç?...

geçmış olsun derıncıgım umarım çok kesmemışındır elını CADIARZU

kıslaaarrrr.. walla eve 20:30da ulaştım işten çıkıp ama size söz verdiğim için oturup 4 tane tarif yazdım a.s dünya mutfaklarının altına yerleştirdim. Çerkez yemekleri adı altında numaraladım hepsini .... yorumlarınız bekliyorum yerimseniben
bu arada siz de artık bi şipsi eklersiniz di mi kaydirigubbakcemile5

benneyaptımkiah canım ya geçmiş olsun ...çıktım hatta bu gün nerdeyse hiç giremedim..arkadaşım vardı ablasıyla geldiler annemlerde oturduk ...daha yeni çıktım herhalde yarın girersin sen artık ...

kıslaaarrrr.. walla eve 20:30da ulaştım işten çıkıp ama size söz verdiğim için oturup 4 tane tarif yazdım a.s dünya mutfaklarının altına yerleştirdim. Çerkez yemekleri adı altında numaraladım hepsini .... yorumlarınız bekliyorum yerimseniben
bu arada siz de artık bi şipsi eklersiniz di mi kaydirigubbakcemile5

cnm ellerine sağlıkkaydirigubbakcemile5daha bakmadım hemen yazayım dedim çok duramıycam galiba şimdi bakıyorum eminim güzel olmuştur.a.s..yarın hemen bende ekliycem bi kaç tarif ...iyi geceler....

cnm ellerine sağlıkkaydirigubbakcemile5daha bakmadım hemen yazayım dedim çok duramıycam galiba şimdi bakıyorum eminim güzel olmuştur.a.s..yarın hemen bende ekliycem bi kaç tarif ...iyi geceler....

canım çerkez tavuğu dışında genelde pratik tarifler yazdım... artık şipsi gibi daha incelikli olanlar ellerinizden öper naniknanik ehehehehe
ben de şimdi biraz kitap okuyup uyuyacağım... iyi geceler :a015:

canım çerkez tavuğu dışında genelde pratik tarifler yazdım... artık şipsi gibi daha incelikli olanlar ellerinizden öper naniknanik ehehehehe
ben de şimdi biraz kitap okuyup uyuyacağım... iyi geceler :a015:

tamam a.s orası kolay ama yarın...kitabı merak ettim adı ne ne okuyosun bende çok severim ...kitap okumayı biraz geç okudum ama son okuduğum canan tan(yüreğim seni çok sevdi)müthiş okumadıysan tavsiye ederim...iyigeceler....:1hug:

canım ben şimdi ahmet ümit'in en son kitabını okuyorum: bab-ı esrar... ahmet ümiti çok severim....

merhaba arkadaşlara.s.maat bende şimdi bakacağım yemekler bölümünecokacimcoook dün gelemedim eşim ders çalıştı bende çocukla uğraştım:1no2: kitap sohbetleri de yapılmış:1rolleyes: bende çok severdim kızım olana kadar şimdi elime alamıyorum kitap ya çok vahim durumdayım...:çok üzgünüm::a015:

merhaba arkadaşlara.s.maat bende şimdi bakacağım yemekler bölümünecokacimcoook dün gelemedim eşim ders çalıştı bende çocukla uğraştım:1no2: kitap sohbetleri de yapılmış:1rolleyes: bende çok severdim kızım olana kadar şimdi elime alamıyorum kitap ya çok vahim durumdayım...:çok üzgünüm::a015:

bence sen daha fazla ara vermeden ikinci çocuğu doğur.. ikisini başbaşa bırak.. birbirleriyle eyleşsinler.. sen de kendinle ilgilen::)) nasıl fikir ama -tatlicadiarzu-

selam çerkes guzellerı nasılsınız
benım bugun keyfım yok fazla bı agırlık var ustumde atamadım bı turlu canım hiç bı şey yapmak ıstemıyor sabahtan berı tembellık yapıyorum
yılbaşıda yaklaşıyor ..yenı yıla umarım herkes yenı dıleklerle mutlulukla huzurla saglıkla gırmek nasıp olur inşallah
ılk kez bu yıl kızımdan ayrı bı yılbaşı geçırecegım bıraz zor gelıyor bana o yuzden boyleyım galıba senağlama
maat cım şimdı bakacagım ...senın sayende çerkes yemeklerını ögrenmış ve uygulamış olacagım bende kaydirigubbakcemile5

bence sen daha fazla ara vermeden ikinci çocuğu doğur.. ikisini başbaşa bırak.. birbirleriyle eyleşsinler.. sen de kendinle ilgilen::)) nasıl fikir ama -tatlicadiarzu-

kız kafayı mı yedirtecen sen bana?delikafaduldenbunların cinsi ya durmayan cinstense :uhm:kız fıldır fıldırhihoyyyt başım dönüyor ama herkesde çok seviyor çevremdekilerde aynı şeyi söylüyor son zamanlarda!:1shok: benim gözüm korktu!...

kız kafayı mı yedirtecen sen bana?delikafaduldenbunların cinsi ya durmayan cinstense :uhm:kız fıldır fıldırhihoyyyt başım dönüyor ama herkesde çok seviyor çevremdekilerde aynı şeyi söylüyor son zamanlarda!:1shok: benim gözüm korktu!...

ehehehehe... ya şimdi senin kız çok hareketli anladığım kadarıyla... muhtemelen dilli düdüktür de :roflol: habire kınuşuyordur bıcır bıcır... kız çocuğu ya ne de olsa ::)) işte senin o yüzden gözün korkuyor tabii bir ikincisi ile nasıl başederim diye.. ama başka bir açıdan bakarsan, çocuk enerjisine biz yetişemiyoruz ama bir başka çocuk onu dengeler... birbirliriyle oynayacaklar çünkü... senin için burada bir problem evin dağınıklığı olur haliyle::))

X