Çerkez'lerin buluşma noktası...

iyi akşamlar arkadaşlara.s. az sonra dışarı çıkacağız ;çıkmadan bir bakayım dedim. herkes nasıl?sositosositoselamlar hepinize!...:1hug:

kaydirigubbakcemile2hoş geldin inşallah artık daha sık uğrarsın buralara ablacımkaydirigubbakcemile

hoş bulduk canım.nasılsın bacım.ben şimdi işten geldim bi bakam dedim kimler var...insallah daha çok ugrayacagım.akşamları .işte pek fırsat vermiyo hastalar...

iyi akşamlar arkadaşlara.s. az sonra dışarı çıkacağız ;çıkmadan bir bakayım dedim. herkes nasıl?sositosositoselamlar hepinize!...:1hug:

ben kendi adıma söleyeyim .çok iyiyim.oh oh ne güzel gezmeye gidiyon...kıskandım yani..benim koca çalışıyo.ben evde yalnızım..senağlama

çerkez bozasını hiç tatmadım baksıme deniyor, tadan varsa becinenin biraz daha sıvısıymış babanem öyle demişti. Becineyi çok insan sevmez kokusundan dolayı evde yapıldığında kardeşim evden çıkardı :dance: ama ben çok severim

arkadaşım hoşgeldina.s...ne güzel ya burası hergün kalabalık oluyo ...:teytey:

hoş bulduk canım.nasılsın bacım.ben şimdi işten geldim bi bakam dedim kimler var...insallah daha çok ugrayacagım.akşamları .işte pek fırsat vermiyo hastalar...

ay ne güzel hihoyyytuğra tabiya ben sizin sayenizde bağlandım kaldım..siz gittiniz:çok üzgünüm:...çok sevindim bu arada hastanız nasıl iyi oldumu..bide eşin rahatsızdı glb yanlız bu ara berbat ortalık herkez kırılıp geçiyo ...-tatlicadiarzu-

selam kızlar ıyı akşamlar
nasılsınız bakayım yenı bı arkadaşımız daha katılmış hoş geldın canım sende a.s
canım denefım mıllet daha ıyıleşmedımı CADIARZU
gozukmuyosun eskısı gıbı
haydeçde oyle nerelere kayboldu bu kız yıne :mymeka:

ay ne güzel hihoyyytuğra tabiya ben sizin sayenizde bağlandım kaldım..siz gittiniz:çok üzgünüm:...çok sevindim bu arada hastanız nasıl iyi oldumu..bide eşin rahatsızdı glb yanlız bu ara berbat ortalık herkez kırılıp geçiyo ...-tatlicadiarzu-

SİZDE BANA BAGIMLILIK YAPTINIZ HEMEN GELİYOM BU TOPİGE...kayınvalidem aynı....eşimde hala rahatsız zorla doktora gönderdim.zamanında dinleseydi beni, bu kadar hastalıgı ilerlemicekti ama..kendi çekiyo işte

selam kızlar ıyı akşamlar
nasılsınız bakayım yenı bı arkadaşımız daha katılmış hoş geldın canım sende a.s
canım denefım mıllet daha ıyıleşmedımı CADIARZU
gozukmuyosun eskısı gıbı
haydeçde oyle nerelere kayboldu bu kız yıne :mymeka:

haydeç ablam bugün gündüz kk daydı...sonra yakalayamadım...hastalar yavaş yavaş iyileşiyorlar.bende çok şükür toparlanıyom ablam

caım hastanede mi çalışıyorsun ?? hımm ..yoğunduır sizin işler

aaaa.... sonradan yazılan mesajları okuyunca anladım.. ailedeki hastalardan bahsediyormuşsun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlaaar bir tavsiye bu yemeklerin tariflerinin olduğu sayfalara resimler de eklesek olmaz mıı ben yaptıklarımı eklerim ilk fırsatta

haydeç ablam bugün gündüz kk daydı...sonra yakalayamadım...hastalar yavaş yavaş iyileşiyorlar.bende çok şükür toparlanıyom ablam

canlarım gunaydınn guzel bı hafta sonu tatılı dılıyorum hepımıze...
bende yakalayamadım çıktı hemen bı bakıyom var bı bakıyom yok ..yakalamak zor bu kızıııkaydirigubbakcemile3
sen ıyısın dımı aman kendıne dıkkat et canımm senın ayakta olman dahada önemlı bılıyorsun ..yoksa kım koşturacak onların arkasından :1hug::nazar:

iyi pazarlar arkadaşlara.s. akşam muhabbet edilmiş:sm_confused: şimdi kimsecikler yok!eşim uzandı, kızımda tv izliyor a.sbende işleri bıraktım geldim kk.ya:enbuyukkk: dışarda da yağmur yağıyor tam tembellik yapma günü yani!...yerimseniben

kızlaaar bir tavsiye bu yemeklerin tariflerinin olduğu sayfalara resimler de eklesek olmaz mıı ben yaptıklarımı eklerim ilk fırsatta

walla aklıma gelmedi değil de ben profile foto eleyim dedim daha önce beceremedim... bi şekilde dosya uzantılarını tutturamıyorum :uhm:

ya kafkas kızları neredesiniz ? pazar pazar evdesiniz ve eşlerinizle çocuklarınızla birliktesiniz tabii a.s benimki evde yok 4 gündür... yeni yılda gelecek.. ayın 2sinde falan sanırım... yeni yıla yalnız gireceğim :çok üzgünüm: neyse.. kimsecikleri yok... bilgisayarın başında daha fazla kalmıyım... yarından itibaren işyerinde de bilgisayar başındayım nasıl olsa... gidip kendime bir çay yapıp bir film koyayım da seyredeyim bari....
hepinizi öpüyorum a.s.

ya kafkas kızları neredesiniz ? pazar pazar evdesiniz ve eşlerinizle çocuklarınızla birliktesiniz tabii a.s benimki evde yok 4 gündür... yeni yılda gelecek.. ayın 2sinde falan sanırım... yeni yıla yalnız gireceğim :çok üzgünüm: neyse.. kimsecikleri yok... bilgisayarın başında daha fazla kalmıyım... yarından itibaren işyerinde de bilgisayar başındayım nasıl olsa... gidip kendime bir çay yapıp bir film koyayım da seyredeyim bari....
hepinizi öpüyorum a.s.

ay deli olcam :bbo:ben herkesi kaçırdım bugn ya bu salak pc bozuldu bugünden beri onla uğraşıyozÇok üzgünüm çoook şimdide eski bi klavye var yarım yamalak onla yazıyorum:eek:klava:...kaç defa girdim olmadı th neyse artık hepinizle yarın konuşuruz bende kaçayım bari...:a015:

X