Çerkez'lerin buluşma noktası...

canlarım gunaydınnnnnnn:1hug:
benım canım geçen yılkı fotom o 74 dum o zaman şimdı 79 oldum ..anladınmı canım kıyfetlerımın içine gıremez oldum ...ayrıca teşekkur ederım canımm :dance:
kocada acıl zayıfla hanım habıre masraf çıkartma dıyor haklı yanı :asigim:..habıre kıyafet almak zorunda kalıyorumm kaydirigubbakcemile3

bende baktım profile iyi gözüküyordu!a.sbenimki de benim kilo almamı istiyor:uhm: ben 48 kiloydum şimdi 51 falana.s sanırım sigarayı bıraktım 4 ay önce onuda o yüzden aldım!ben sıkılaşmak ve form tutmak için plates istiyorum:sm_confused: yoksa sarkacağız ya dikkat etmek lazım değil mi?kız kuusuum arap kadri mi ne o kim kızz!:roflol::roflol:güldürdün beni!

:roflol:yani ablacım alemsin benimkide bana arap kadri diyodu geçen sene ama toparladım.doğumdan sonra çok kötü olmuştum..ama zayıflayıncada masraf oldu öbür elbiselerimi giymem imkansız.....:teytey::teytey:eek:

ALLAH ıyılıgını versın emı arap kadrımı o kım :roflol:
aman canım be olsun bakalım ne edelım yaş geçıkçede vucut almaya elverışlıkafamçokkarıştı

bende baktım profile iyi gözüküyordu!a.sbenimki de benim kilo almamı istiyor:uhm: ben 48 kiloydum şimdi 51 falana.s sanırım sigarayı bıraktım 4 ay önce onuda o yüzden aldım!ben sıkılaşmak ve form tutmak için plates istiyorum:sm_confused: yoksa sarkacağız ya dikkat etmek lazım değil mi?kız kuusuum arap kadri mi ne o kim kızz!:roflol::roflol:güldürdün beni!

kaydirigubbakcemile3ya o bi çizgi roman karakteriymiş onun da göbeği varmış ben doğumdan sonra bi 6 ay sonra birden şişmeye başladım bazı kadın hastalıkları mevzusu yüzünden.:çok üzgünüm:..nerdeyse 22 kilo kadar ...tedavi gördükçe verdim karnımın şişi indihihoyyyt ama çok zor bi dönemdi her yöneden bunalıma girmiştim..ama şimdi cillopp gibiyimkaydirigubbakcemile3

sagol canım... eh fena sayılmam ama dedıgım gıbı kılo vermem gerekıyor
aman sakın fazla kılo alayım deme verılmıyor sonra ...sızlerın yaşındayken bende oyleydım şımdıde verecegız dıye ugraşıyoruz .. aman saglık olsun ne yapalım kaydirigubbakcemile5

ALLAH ıyılıgını versın emı arap kadrımı o kım :roflol:
aman canım be olsun bakalım ne edelım yaş geçıkçede vucut almaya elverışlıkafamçokkarıştı

:jeyyar:artık daha dikkatliyim gerçi bnm kilolarımın yemekle ilgisi yoktu ama....olsun...şimdi arkadaşlarımla konuşunca baya gülüyoruz o halime...delikafaduldenay evet bide yaşın gittiğini bu kilo meselesinde daha iyi anladım bi 5 yıl bile deli gibi fark ediyo ..ben hiç kilolarıyla sorun yaşayan biri olmadım doğuma kadar ama 2 kilo bile olsa onu bi günde yok edebiliyodum şimdi 1 ayımı alıyo...:kızgın:

hım tamam hatırladım o karekterı
eşimde bana fosfogenım der eglenır benımle ...sagolsunlar kocalar yakıştırıyor bır şeyler

:ay bihoş oldum kızım geldi şimdi (bugün çok iyiyiz,pek uslu:nazar:)beni çok seviyomuş öptü gitti...yerim ben onu ya

:ay bihoş oldum kızım geldi şimdi (bugün çok iyiyiz,pek uslu:nazar:)beni çok seviyomuş öptü gitti...yerim ben onu ya

canım benım ne guzel nazar degmesın.:nazar:.... ee annesı buyudukçe degışecekler tabı :nazar:
kız çocukları çok özel oluyorlar .her an yanında dızının dıbınde ... ama buyunce kotu işte el oglu gelecek alacak :mymeka:

gerçekten dikkat etmek lazım a.sgün geçtikçe yakması zor oluyor kiloları!kusuum benim kızda şimdi kapıdan bana gülüyor CADIARZUbi yaramazlık mı yapacak acabafisfisfis az önce vazalin kutusunu bulmuş dolu kremi heryere boca etmişdelikafadulden işte geldi beni korkutuyormuş:roflol: bunlar çok güzeller ya herşeye rağmen!:asigim::1hug:

gülse abla senin maaşallahın var...ben 42 le resmi görünce pek şaşırdım:nazar::nazar:

yanlış anlamadım umarım dahamı genç gosterıyorum yanı...
evet bıraz mınyonluk var o yuzden pek yaşımı gostermem canım .......24 yaşında oglum olduguna ınanmıyorlar:asigim:

selam kızlar ben geldim.beni merak eden kuusuma çok tesekkür ediyorum.yoklugum belli oluyomuş, bunada çok sevindim.ben bu aralar yogun iş temposundayım.eşimde biraz rahatsız.eve erken geliyo .onla ilgileniyom.kaç gündür eşime diyomki dOktora git.adamda doktor hobisi var.gitmiyo deli ediyo beni yadelikafadulden.ben olsam ooooooo 10 sefer gitmiştim doktora.tez canlıyım saglık konusunda...herkesi çok öpüyorum.ALLAHA EMANET OLUN..

selam kızlar ben geldim.beni merak eden kuusuma çok tesekkür ediyorum.yoklugum belli oluyomuş, bunada çok sevindim.ben bu aralar yogun iş temposundayım.eşimde biraz rahatsız.eve erken geliyo .onla ilgileniyom.kaç gündür eşime diyomki dOktora git.adamda doktor hobisi var.gitmiyo deli ediyo beni yadelikafadulden.ben olsam ooooooo 10 sefer gitmiştim doktora.tez canlıyım saglık konusunda...herkesi çok öpüyorum.ALLAHA EMANET OLUN..

ya kızma adama bende doktora gitmeyi hiç sevmem nedense!CADIARZUyokluğun belli oluyor tabi ki boş bırakmayalım buraları!...a.s.

yanlış anlamadım umarım dahamı genç gosterıyorum yanı...
evet bıraz mınyonluk var o yuzden pek yaşımı gostermem canım .......24 yaşında oglum olduguna ınanmıyorlar:asigim:

ablacım çok doğru anlamışsın...yani senin benden 2 yaş küçük bi oğlun var...valla maaaşalllahhhhh:nazar::nazar:.allah nazardan korusun.....eee ama bizzim kanımızda var asillik güzellik kaydirigubbakcemile5çerkesiz biz demi ablacım..hehe:eek:

gerçekten dikkat etmek lazım a.sgün geçtikçe yakması zor oluyor kiloları!kusuum benim kızda şimdi kapıdan bana gülüyor CADIARZUbi yaramazlık mı yapacak acabafisfisfis az önce vazalin kutusunu bulmuş dolu kremi heryere boca etmişdelikafadulden işte geldi beni korkutuyormuş:roflol: bunlar çok güzeller ya herşeye rağmen!:asigim::1hug:

oy,oy yerim ben onu...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

günaydınlar herkese!a.s. bugün fazla işim yok takılıyoruma.s kızda odasında oynuyor ama bana iş çıkaracak belli !heryeri dağıtır o şimdi!hihoyyytsizlerden ne var ne yok?:sm_confused:

günaydınlar herkese!a.s. bugün fazla işim yok takılıyoruma.s kızda odasında oynuyor ama bana iş çıkaracak belli !heryeri dağıtır o şimdi!hihoyyytsizlerden ne var ne yok?:sm_confused:

günaydın kız derin kaydirigubbakcemileyakalayamadım bi seni....olsun kız dağıtsın akşam bişey izledim varyasenağlama allah çocuklarımıza sağlık versinde dağıtsınlar...bnm kız geçen sene bi hastalık atlattı biraz ağır bi şekilde atlattı aptal doktoru yüzünden dün o şeyi izlerken o geldi aklıma ay varya onların sağlıklı olupta ortalıkta koşturmaları dünyanın en büyük zenginliği...a.s.

canlarım gunaydınnnna.s.
canım geçmış olsun uşuttumu yoksa ..aman sende bılmıyonmu erkekler hep oyle kolay kolay yataga duşmeyınce doktora gıtmezler ..tut kolundan gotur kaydirigubbakcemile
cıdden kızlar bu çerkes bayanlarında var bu asıllık guzellık ..ayy bıraz megalomanlık yapalım dımı yaa ...kımseler duymasın ama :dance::roflol::roflol:
evet canım yaramazlık yapsınlar boşverın saglıklı olsunlarda ..öyle öyle buyuyecekler işte
ALLAH çocuklarınıza uzun ömur versın kuuşuum derıncımm Şeniz

X