Çerkez'lerin buluşma noktası...

selam nazz :CüvCüv: bugün izmirde çok süper bi hava var tam bahar havası :asigim:

sizin oralar nasıl bu arada çok geçmiş olsun hala selin etkileri var mı ist.da? sizde etkilendiniz mi?

sel bize uzaktaydı çok şükür canım etkilenmedik biz...ayy izmir deme bana yaa erkek arkadaşım da orda:sinifsinif: ama orda havalrın iyi olmasına sevindim valla:)

sel bize uzaktaydı çok şükür canım etkilenmedik biz...ayy izmir deme bana yaa erkek arkadaşım da orda:sinifsinif: ama orda havalrın iyi olmasına sevindim valla:)

iyi çok şükür sevindim:) burdada çok yağmur yağdı amaann daha bi saat önce güneşliydi gene kapandı hava burdada yağabilir CADIARZU izmirin havası işte...

erkek arkadaşın izmirde mi oturuyo yoksa CADIARZU

ayy nazcığımm yağmasın da bulut olsun canım yaa!!a.s
doğru diosun derinim...amann yağmasın yağmasın o kadar:Saruboceq:

evet canım..subay benimki.tayini izmire çıktı yarın başlıyo çalışmayamafoldumben

geçmiş olsun canım....aman dikkat et kendine.ben çok iyiyim canım....

iyi pazarlar derin hihoyyyt sağol inşallah biran önce olur ikimiz içinde kaydirigubbakcemile3 bende senin gibi üşütmüşüm böbreğim ağrıyo aman dikkat edelim havalar serinledi artık yerimseniben

ay canım sendemi hastalandın.geçmiş olsun canım..

selam kızlar...bu hava ne böyle ya içim karardı resmen yine de güzel haftasonları hepinizeopuyorumnanaktan

sanada bacım.hayırlı hafta sonları....

kızlarrr,yakında bende çerkez gelini olucam :) artık yardımcı olursunuz..kaydirigubbakcemile3

bandırmaya kısmetse.. amcamın eşi de çerkez. çerkezlerin çok içten,insancıl ve saygıya çok önem verdiklerini biliyorum.hiç kötü huylusunu görmedm duymadım.o yüzden hep bir çerkez eş hayal etmiştim,kısmetmiş :kedi:inş. ailesi de öyledir.bu arada komşularımızın çoğu da çerkez,düzceli hepsi

hayırlısı olsun bacım.en önemlisi eşin olacak kişi...gerisi boş...aile büyükleri bizim için çok önemlidir..onlar bizi saydıkça bizde sayar severiz.ben hem çerkezim.hemde çerkezlere gelin gittim...biraz örf adetlere düşkündürler...zamanla ögrenirsin .senden dört dörtlük gelin olmanı bekleyemezler..
bugün arkadaşlar gelirler.sana yardımcı olurlar..herkes fikrini yazar sana.okursun bacım....bana müsade görüşmek üzere.

sağol canım.. iyi geceler sana.gelenlere de sorularım olack kaydirigubbakcemile2

ilk başlarda olacak çerkez örf adetleri diye ordan da oku istersen.sevgilerimleopuyorumnanaktan

canım ya öncelikle hayırlı uğurlu olsun..hangi milletten olursa olsun rabbim huzur versin..ama çerkez gelini olmak çok güzel..örf ve adetlerimiz var sen çerkez olmadığın için seni sıkacaklarını sanmıyorum..birde eski adetlerimiz pek kalmadı..saygı oldumu yeter canım...mutluluklar dilerim....Şeniz

iyiyim canım çok şükür.sendenopuyorumnanaktan

Arkadaşlarr hepinizin kadir gecesi mübarek olsun...a.s. Ben her kandil ve mübarek günlerde olduğu gibi yine hastayım benneyaptımki o yüzden pek bişey yapamıycam malesef.. denef ablam bende iyiyim hatta sabah sabah aldığım bi haberle daha iyi oldum :dance: ankaradan lise diplomamın yenisi geldi hani üniv. kaybetmişti ya lise diplomamı... yarın bunu yollıycam sakaryada lise diplomamla üniv. diplomamı yollıycak inşallah :Saruboceq: bu sevinçli haberi ilk sizle paylaşıyorum bu arada :teytey:

canım ya çok sevindirici bir haber..gözünaydın..senin de kandilin mubarek olsun....:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…