Çerkez'lerin buluşma noktası...

herkese merhaba.öncelikle kadir geceniz mübarek olsun.ben bikaç gün önce üye oldum burayı da yeni gördüm.benim de annemin tarafı çerkez.çerkezler çok farklı insanlar oluyo yani benim bildiklerim tanıdıklarım öyle sizlerin de öyle olduğundan eminim.sizleri burda görmek ve sizlerle tanışmak gerçekten çok hoş benim için.görüşmek üzere hoşçakalın

gnydn010zx8.jpg

herkese merhaba.öncelikle kadir geceniz mübarek olsun.ben bikaç gün önce üye oldum burayı da yeni gördüm.benim de annemin tarafı çerkez.çerkezler çok farklı insanlar oluyo yani benim bildiklerim tanıdıklarım öyle sizlerin de öyle olduğundan eminim.sizleri burda görmek ve sizlerle tanışmak gerçekten çok hoş benim için.görüşmek üzere hoşçakalın

hoşgeeldin canım...seni aramızda görmek güzel olur...

herzaman bekleriz buyur gel...:1hug:

merhaba zemuszemus hoşgeldin topiğimize :smiley-cool: öyle bi kere yazıp kaçmak yok ama :smiley-cool:

selam millet .nasılsınız.ben süperim ya.bayram telaşesi başladı..ALLAHIM SAGLIKLA BİZLERİ SENEYEDE RAMAZANA KAVUŞTURUR İNSALLAH..
ALYY canım senin adına çok sevindim..insalah herşey yoluna girer..en kısa zamanda iş bulur çalışırsın..:Saruboceq:
pembeli canım hg sefalar getirdin.a.s.a.s.

iyi akşamlarr kızlarrrr!!!opuyorumnanaktan
pembelii hoşgeldinnnn!!!a.s.

slm çerkez güzelleri..nasılsınız bakalım..ramazanda bitiyor..sayılı gün geldi geçti..rabbim birdahaki ramazana kavuştursun inşallah...hepiciğinizi öpüyorumŞeniz

X