Çerkez'lerin buluşma noktası...

deneffff nasıl gidiyoo ev hayatıı??:sm_confused:
ev mi zormuş iş miii??
anlat bakem ben de başlayam mıı işeee ne dersinnn??*hihoyyyt

hoşbulduumkaydirigubbakcemile3benden mi bahsetmiştiniiz:1rolleyes: annemle mi:1rolleyes:[/QUOTE .!.:
evet hangi bolum falan dıye sormustum gercı sımdı yoksunuz ama ıkınızdeŞeniz selamlar anneyeopuyorumnanaktan

Hayırlı cumalar şekerler hihoyyyt Ne var ne yok? Maşallah gelen gidenler artmış görmeyeli

oo ally burdamısınnnopuyorumnanaktan nasıl konustunmu sızınkılerle? bu arada pıknık olayı bayaaaa kucukken ılk okul 3 falan?

Evett burdayım kaydirigubbakcemile2 anneme sordum babanı tanıyo bide halan bizim Özlemler vardı köyde onların babaannesiymiş galiba

Selam kızlaarrrr Şeniz Nabersiniz? Beni sorarsanız iyiyim takılıyorum buralarda kaydirigubbakcemile3

iyi gecelerr dilemek istedimm öptümm hepiniziiiiii!!!!opuyorumnanaktan

Bu kalp seni unutur mu denef ablam opuyorumnanaktan hatta sizi kaydirigubbakcemile3

saol ablacım hepimizin gönlüne göre olur inşallah herşey :Saruboceq:

Evett burdayım kaydirigubbakcemile2 anneme sordum babanı tanıyo bide halan bizim Özlemler vardı köyde onların babaannesiymiş galiba

evet canımcım onların babannesi benimde üvey halamm ama cok severiim halamı...
herkese selamlara.s.

oh valla sonunda gelebildim..3 gündür yoktum net yoktu açıkcası..geldim kaydirigubbakcemile3yine geldim.kaydirigubbakcemile3hep geleceğim....kaydirigubbakcemile3

Selam bacılarr opuyorumnanaktan nasılsınız bakalım?

Derinim evet akraba çıktık macheriyle çok ilginç ya beraber pikniğe bile gitmişiz kaydirigubbakcemile3 ama daha msnde denk gelemedik çok merak ediorum kendisini CADIARZU

Nazz bacım nereye kayboldun gene yaa benneyaptımki Kuşumda yok rahatsız galiba benneyaptımki

Ally im bidenem evet yavrum yaa kötüydüm bugün iyiyim inşallah bu seferki kalıcı olurda hep gelirimi buralara çok özledim yaaww kk yı sizleri....herkesi öpüyorum kocman hepniizi hemde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…