Çerkez'lerin buluşma noktası...

Ally im bidenem evet yavrum yaa kötüydüm bugün iyiyim inşallah bu seferki kalıcı olurda hep gelirimi buralara çok özledim yaaww kk yı sizleri....herkesi öpüyorum kocman hepniizi hemde..

İnşallah kuşum ya... Nasılsın daha iyi misin? Kurtulcaksın inşallah hayırlısıyla Şeniz

Ally im bugün daha iyiyim hasret gideriyom herkeslerle..
bu arada istanbulda olan dostlarımıza çok geçmiş olsun ama dikkatli olun selin devam edebileceği haberlerde söylendi inşallah sizlerde ve yakınlarınızda önemli bişey yoktur Allah a emanet olun canlarım.

iyiyim derinim ne yapıyım bi giriyorum bi çıkıyorum kk ya vakit geçsin diye :CüvCüv:

sen napıyosun iyi misin değişiklikler var mı? :1hug:

selam guzeller nasılsınız ....geldım ama kımsecıkler yokk
kuuşumm nasılsın canımcım nasıl gıdyo hamılelık :CüvCüv:
hepinızı öpuyommmmopuyorumnanaktan

iyi akşamlar kızlarrrr!!!opuyorumnanaktan
ally niye kederlisin canım?
ben bugün çokkk yorulmuşum!!
iş yaptı yine!
perde takkkkk,ütülee allaamm!!!kafamçokkarıştı

iyi akşamlar derinim a.s. ah ah tek derdim var oda iş bulmak evde çok sıkılıyorum bütün gün :KK43: hiçbir sosyal faaliyetim yok birde dilekçeyi yollayalı 8. gündü bugün ama hala lise diplomam gelmedi:KK43: çok sıkılıyorum mafoldumben sanada kolay gelsin canım en azından vakit geçiyo iş yapıncada benneyaptımki

hayırlı geceler canlar.
alyy canım üzme kendini....her sıkıntının bi ferahı vardır bacım...
kusuum rahatsızmıydın canım.şimdi nasılsın ...
derinim kolay gelsin canım.

iyi pazarlarrr kızlarrr!!!opuyorumnanaktan
ally olur canım herşey sağlık olsun!!:1hug:
denefciğim teşekkürler sen nasılsın?:1hug:
herkesler iyi mi?
ben biraz üşütmüşüm dünden beri karnım ağrıyoo yaaaa!!!:bbo:

hayırlı geceler canlar.
alyy canım üzme kendini....her sıkıntının bi ferahı vardır bacım...
kusuum rahatsızmıydın canım.şimdi nasılsın ...
derinim kolay gelsin canım.

inşallah abla ya:KK43: daraldım artık.... sen napıyosun ablam iyisin inşallah :1hug:

iyi pazarlarrr kızlarrr!!!opuyorumnanaktan
ally olur canım herşey sağlık olsun!!:1hug:
denefciğim teşekkürler sen nasılsın?:1hug:
herkesler iyi mi?
ben biraz üşütmüşüm dünden beri karnım ağrıyoo yaaaa!!!:bbo:

iyi pazarlar derin hihoyyyt sağol inşallah biran önce olur ikimiz içinde kaydirigubbakcemile3 bende senin gibi üşütmüşüm böbreğim ağrıyo:KK43: aman dikkat edelim havalar serinledi artık yerimseniben

selam kızlar...bu hava ne böyle ya içim karardı resmen:nazar: yine de güzel haftasonları hepinizeopuyorumnanaktan

ally geçmiş olsun sana da canımm!:teselli:
nazzz sen hangi taraftasın istanbulda?:sm_confused:
burası bugün güneşli!!!

selam kızlar...bu hava ne böyle ya içim karardı resmen:nazar: yine de güzel haftasonları hepinizeopuyorumnanaktan

selam nazz :CüvCüv: bugün izmirde çok süper bi hava var tam bahar havası :asigim:

sizin oralar nasıl bu arada çok geçmiş olsun hala selin etkileri var mı ist.da? sizde etkilendiniz mi?

X