Çerkez'lerin buluşma noktası...

derinn haklısın herşey olacağına varıyo ben çok hırs yapmıştım hemen alcam diye ama nasip değilmiş hemen almak biraz daha bekliycem ne yapayım mirmirmirmir
sende ne var ne yok?
ne olsun alyciğim evde kopşturup duruyorumm!!hihoyyyt
iş başvurusu yapmıştımm haber yook daha!:1no2:
herşeyin hayırlısıı...a.s

selammmmmm kızlarrrr!!opuyorumnanaktan
allyy takma çok canımm sıkıldığınla kalıyosun sonra azcık rahat oll!:teselli:
daha çokk boş beyinle karşılaşacannn!!!a.s
ben de sıkıntıdan saç döküyodumm sürekli şimdi şükrediyorumm ve de salla gitsinn diyorum birçok şeye yoksa zorr valla!!!
eee denefciğim ev hanımlığı nasıl gidiyoo bakalımm?:1hug:
naz öğrenciliğinin tadını çıkarrrr!!!kusuumm hamilelik zor geçiyoo galiba canım benim!:1hug:
haydeç ve gülse ablalrımızz nerelerdeler acabaaa????fisfisfis
birkaç arkadaşımız daha vardı kayıp hepsiii!!!:a015:

slm canım ben buralardayım..bakıyorum yazanlara cevap veriyorum o kadar.. nasılsın bakalım...Şeniz

ne olsun alyciğim evde kopşturup duruyorumm!!hihoyyyt
iş başvurusu yapmıştımm haber yook daha!:1no2:
herşeyin hayırlısıı...a.s

biz sizi arıycaz diyip aramıyolar dimi kaydirigubbakcemile3 iş bulma siteleri var oralara üye oluyo musun ben iki yere üyeyim eğer istersen özelden veririm site isimlerini burda yasaksa yerimseniben dediğin gibi hayırlısı olsun ben artık o kadar umursamıyorum boşverdim nedense hevesim kaçtı galiba :smiley-cool:

slm canım ben buralardayım..bakıyorum yazanlara cevap veriyorum o kadar.. nasılsın bakalım...Şeniz

biz sizi arıycaz diyip aramıyolar dimi kaydirigubbakcemile3 iş bulma siteleri var oralara üye oluyo musun ben iki yere üyeyim eğer istersen özelden veririm site isimlerini burda yasaksa yerimseniben dediğin gibi hayırlısı olsun ben artık o kadar umursamıyorum boşverdim nedense hevesim kaçtı galiba :smiley-cool:

Cumalarımız mübarek olsun arkadaşlar.
iyi akşamlarr!!opuyorumnanaktanhaydeç ablacığım iyiyim çok şükür ufak tefek rahatsızlıklarım vardı doktordaydım bugün!
ally yok canım öyle olmuyoo burda arıyolar görüşüyoruz anlaşamıyoruzz!fisfisfis
son başvurduğum yerden ses yok yalnız merkezden haber bekliyolarmışş!!!
nefneciğimm teşekkürler canım!!a.s.

iyi akşamlarr!!opuyorumnanaktanhaydeç ablacığım iyiyim çok şükür ufak tefek rahatsızlıklarım vardı doktordaydım bugün!

canım çok geçmiş olsun.. rabbim sağlık sıhhat versin:Saruboceq:

selam millett opuyorumnanaktan derinim inşallah güzel haberler gelir :Saruboceq: hayırdır rahatsızmışsın ciddi bi durum değildir inşallah benneyaptımki

hepinize selamlar canlarım benim çok özlüyorum sizleri birazdaha var sanırım inşallah daha iyi olucam ..gelecem o zaman ...haydeç ablam,gülse ablam,enefim,ally im kuzucum benem,derinim,ismini zikr etmeyi unuttuğum bütün arkadaşlarım hepinizi kocaman öptüm kendinize iyi bakın ..

hepinize selamlar canlarım benim çok özlüyorum sizleri birazdaha var sanırım inşallah daha iyi olucam ..gelecem o zaman ...haydeç ablam,gülse ablam,enefim,ally im kuzucum benem,derinim,ismini zikr etmeyi unuttuğum bütün arkadaşlarım hepinizi kocaman öptüm kendinize iyi bakın ..

selam kuşum opuyorumnanaktan merak ettik seni ama sen iyi olda dinlen güzel güzel az kaldı bacım az daha dayan inşallah hayırlısıyla doğurup iyi olcaksın Şeniz

kız Allah seni emi doğurmamma dünya var daha ben şu ilk üç ayı devirmeyi düşünüyom ayy dokuz ay bu çekilirmi yaa gerçi kızımda abartısız dokuz ay böyleydim zaten en büyük korkum bu olsum ama kız biz çerkez hatunuyuz dayanırız evvelallah..

canım çok geçmiş olsun.. rabbim sağlık sıhhat versin:Saruboceq:

selam millett opuyorumnanaktan derinim inşallah güzel haberler gelir :Saruboceq: hayırdır rahatsızmışsın ciddi bi durum değildir inşallah benneyaptımki

mutlu hafta sonlarıı kızlarrropuyorumnanaktan!haydeç ablam teşekkürler!a.s.
alyyciğim böbreğimde küçük bir taş duruyooo vee kas ağrılarım varmış kafamçokkarıştıgeçmezse fizik tedaviye gitmem gerekiyormuşş bakalımm!!!
kuusummm tatlımm hamişimmm çok öptümmm!!!

kuşum gelmiş hoşgelmiş...canım ya sabır 9 ay dile kolay ama sıcakları atlattın sayalım kış hamileliği daha kolay..rabbim sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin canım adigem..evelallah bizler çerkez hatunlarıyız bizlaer dayanırız..kaydirigubbakcemile3

kız Allah seni emi doğurmamma dünya var daha ben şu ilk üç ayı devirmeyi düşünüyom ayy dokuz ay bu çekilirmi yaa gerçi kızımda abartısız dokuz ay böyleydim zaten en büyük korkum bu olsum ama kız biz çerkez hatunuyuz dayanırız evvelallah..

ben sanki üç aylık falan oldu diye hatırladım :eek: olsun be kuşum 9 ay o kadarda uzun bi süre değil zaman çabuk geçiyo valla yıllar bile su gibi akıp geçiyo nasıl geçtiğini anlamadan benneyaptımki

mutlu hafta sonlarıı kızlarrropuyorumnanaktan!haydeç ablam teşekkürler!a.s.
alyyciğim böbreğimde küçük bir taş duruyooo vee kas ağrılarım varmış kafamçokkarıştıgeçmezse fizik tedaviye gitmem gerekiyormuşş bakalımm!!!
kuusummm tatlımm hamişimmm çok öptümmm!!!

çok geçmiş olsun canım :teselli: inşallah fizik tedaviye gerek kalmadan geçer :Saruboceq:

ben sanki üç aylık falan oldu diye hatırladım :eek: olsun be kuşum 9 ay o kadarda uzun bi süre değil zaman çabuk geçiyo valla yıllar bile su gibi akıp geçiyo nasıl geçtiğini anlamadan benneyaptımki

kız üç aylık zaten yani demek istediğim doğuruncaya kadar olmasın nasıl dayanırım 6 ay daha demek isteim...

HAYDEÇ ablam evet kış gebeliği daha rahat kızımda en ağır zamanlarım yaza gelmişti mahfolmuştum ağustos doğumlu bunun hiç olmazsa ağırlaştığında koly olucak...

derinim bende öptüm kız seni kuzucuğunuda özledim yavrıım senlen msn sohbetini neyim ...ally lede öle..

kız üç aylık zaten yani demek istediğim doğuruncaya kadar olmasın nasıl dayanırım 6 ay daha demek isteim...

HAYDEÇ ablam evet kış gebeliği daha rahat kızımda en ağır zamanlarım yaza gelmişti mahfolmuştum ağustos doğumlu bunun hiç olmazsa ağırlaştığında koly olucak...

derinim bende öptüm kız seni kuzucuğunuda özledim yavrıım senlen msn sohbetini neyim ...ally lede öle..

inşallah fazla uzun sürmez ağrıların kuşum :Saruboceq: bu arada bende senle sohbet etmeyi özledim Şeniz

hayırlı geceler canlar..opuyorumnanaktan
derinim geçmiş olsun tatlım.
kusuum az kaldı az sabret bacım .saglıkla sıhhatle gelsin yegenimiz...
ablam sen nasılsın..
alyy canım sen neler yapıyosun bakalım...

iyi pazarlarrr kızlarrrr!!!opuyorumnanaktan
iyi dilekleriniz için teşekkürlerrr!!!:1hug:
kuusuumm ben de muhabbeti özledim valla!!:1hug:
denefciğimm sen neler yapıyorsun canım iyi misin??:1hug:
ally işler yoluna girdi mii??
nazz da çaılşmaktan yoruluyor sanırım yeni dönem kayıtları başladı galiba yoğundur o da!!!:1rolleyes:

hayırlı geceler canlar..opuyorumnanaktan
derinim geçmiş olsun tatlım.
kusuum az kaldı az sabret bacım .saglıkla sıhhatle gelsin yegenimiz...
ablam sen nasılsın..
alyy canım sen neler yapıyosun bakalım...

iyiyim ablam napayım bi taraftan diploma işleriyle uğraşıyorum bi taraftanda internetten iş ilanlarına bakıyorum iki üç yer var belki yarın ararım onun dışında pek bana göre biyer yok şimdilik :sinifsinif: sen nasılsın nasıl gidiyo hayat?

X