Çerkez'lerin buluşma noktası...

iyi pazarlarrr kızlarrrr!!!opuyorumnanaktan
iyi dilekleriniz için teşekkürlerrr!!!:1hug:
kuusuumm ben de muhabbeti özledim valla!!:1hug:
denefciğimm sen neler yapıyorsun canım iyi misin??:1hug:
ally işler yoluna girdi mii??
nazz da çaılşmaktan yoruluyor sanırım yeni dönem kayıtları başladı galiba yoğundur o da!!!:1rolleyes:

iyi pazarlar derinim :1hug: işler yoluna girecek inşallah ama biraz daha zamanı var şimdilik yoluna giren bişey yok kaydirigubbakcemile3 sen ne yaptın? iş arama çalışmaları nasıl gidiyo?

ben yeni geldim daha doğrusu yeni gördüm burayı benim babam kabardey annem kusha(tam yazılıslarını bılmıyorum) babam sivas yıldızeli demirözü, annem kayseri uzun yayla.. anlıcagınız tam cerkesim herkese selamlarrrrrr:eek:

ben yeni geldim daha doğrusu yeni gördüm burayı benim babam kabardey annem kusha(tam yazılıslarını bılmıyorum) babam sivas yıldızeli demirözü, annem kayseri uzun yayla.. anlıcagınız tam cerkesim herkese selamlarrrrrr:eek:

hoşgeldin canım a.s. gözlerime inanamadım bende sivas yıldızeli hatta demirözü köyündenim :1shok: tanışıyo muyuz acaba :1shok:fisfisfis

hoşgeldin canım a.s. gözlerime inanamadım bende sivas yıldızeli hatta demirözü köyündenim :1shok: tanışıyo muyuz acaba :1shok:fisfisfis

akraba bile olabılıriz????yerimseniben çunku ben izmir dogumluyum.. 21 yasındayım sonradan istanbula tasındık buyuuuuncehihoyyyt

hayırlı akşamlar canlar..nasılsınız..beni sormuşunuz sagolun.hep aynı bende....gece sahura kalk akşam iftar.telaşe içindeyim.....biraz da temizlik yapmaya başladım...yavaş yavaş yapayım diyom...
derinim sagol canım çok iyiyiim ..
alyy canım insallah sevecegin bi iş yerinde çalışırsın..:Saruboceq:

canım hg aramıza...sakaryadamı yaşıyosun.ben sakaryada yaşadım da...şimdi düzcedeyim.komşuyuz..

canım hoşgeldin sefalar getirdin...bende sakarya da oturuyorum...opuyorumnanaktan

hayırlı akşamlar canlar..nasılsınız..beni sormuşunuz sagolun.hep aynı bende....gece sahura kalk akşam iftar.telaşe içindeyim.....biraz da temizlik yapmaya başladım...yavaş yavaş yapayım diyom...
derinim sagol canım çok iyiyiim ..
alyy canım insallah sevecegin bi iş yerinde çalışırsın..:Saruboceq:[/B]

bende bildiğin gibiyim abla birazdan yine bankaya gidicem diploma işleri için... kafama yatan bi yer vardı aradım iş için ama eleman almışlar benneyaptımki

iyiyim ally sen nasılsın canım..buralar çok güzel serin ..köyde olduğum için sıcağı pek anlamıyorum...opuyorumnanaktan

oh ne güzel valla zemuszemus serinliği özledim zaten denizede giremiyorum ne anlamı var sıcağın mafoldumben buralarda serinler artık eylül geldi ya... bende iyiyim abla bildiğin gibi koşturmaca işte :1hug:

iyi pazarlar derinim :1hug: işler yoluna girecek inşallah ama biraz daha zamanı var şimdilik yoluna giren bişey yok kaydirigubbakcemile3 sen ne yaptın? iş arama çalışmaları nasıl gidiyo?

iyi akşamlarrrr!!!opuyorumnanaktan
ally ben oturduğum yerden bakınıyorum canım öylee kendimii yormuyorum yani iş aramak içinn!!
yani başvururum işlerine gelirse alsınlarrr!!!zemuszemus
macherie hoşgeldinn aramızaaaa!!!
denefciğim kolay gelsinnn canım!!

iyi akşamlarrrr!!!opuyorumnanaktan
ally ben oturduğum yerden bakınıyorum canım öylee kendimii yormuyorum yani iş aramak içinn!!
yani başvururum işlerine gelirse alsınlarrr!!!zemuszemus
macherie hoşgeldinn aramızaaaa!!!
denefciğim kolay gelsinnn canım!!

canım nasılsın....Şeniz

ally evet artık havalar serinlemeye başlar... inşallah işlerin düzelir canım...Şeniz

selam adige dostlarım ben geldimmmmmopuyorumnanaktan
nasılsınız hepınızı çok özledım kaydirigubbakcemile5

X