Çerkez'lerin buluşma noktası...

hayırlı geceler canlar.gülse ablam bende .denizliden geldi.hasret gideriyoz.onun için bu aralar pek gelemiyom.annem de anjoi oldu bende kalıyo.çok şükür temiz çıktı raporu..:Saruboceq:
hepinizi çok öpüyorum.ALLAHA emanet olun..

hayırlı geceler canlar.gülse ablam bende .denizliden geldi.hasret gideriyoz.onun için bu aralar pek gelemiyom.annem de anjoi oldu bende kalıyo.çok şükür temiz çıktı raporu..:Saruboceq:
hepinizi çok öpüyorum.ALLAHA emanet olun..
iyi haftalar arkadaşlarrr!opuyorumnanaktan
denefciğimmm geçmiş olsun öncelikle ve gözünaydın canım!
bende kardeşimi dün yolcu ettim!:gitme:
kardeş kardeşş taklılınn öptümmm gülse ablamı ve de seniii!!!Şeniz
diğerrr arkadaşlar uğramamışlar hafta sonu yoğundu sanırsam!!!!benneyaptımki

Kızlaaaaaaaaaarrrr size müjdeli haberlerim var hihoyyyt mezun oldum çok mutluyum zemuszemus şuanda İst. dayım o yüzden giremiyorum KK ya hepinizi özledim kendinize iyi bakın benim ne zaman döneceğim şimdilik belli değil diploma işleri var hepinizi öptüm görüşürüz opuyorumnanaktan

Kızlaaaaaaaaaarrrr size müjdeli haberlerim var hihoyyyt mezun oldum çok mutluyum zemuszemus şuanda İst. dayım o yüzden giremiyorum KK ya hepinizi özledim kendinize iyi bakın benim ne zaman döneceğim şimdilik belli değil diploma işleri var hepinizi öptüm görüşürüz opuyorumnanaktan

ally tebrikler canım benimmmm!!!!:1hug:
hayat bundan sonra başlıyor iştee!!
herkese selamlarrr kızlarrrrr!!opuyorumnanaktan
sizler nasılsınız?

denefim çok sevindim ne güzel kendisini bizim için şöyle bol bol muckla ...ally senin için çok sevindim bitanem hadi hayırlsı..derincim cnm Allah kavuştursun gelirken güzelde uğurlaması pek zor..yeni gelen herkesede sevgiler ..derinim ben pek iyi değilim biliyosun..o yüzden uğryamıyorum.cnm yoğunluk değil inşallah şu 3. aya bi girelim sanırım daha iyi olurumu öptüm hepinizi..

denefim çok sevindim ne güzel kendisini bizim için şöyle bol bol muckla ...ally senin için çok sevindim bitanem hadi hayırlsı..derincim cnm Allah kavuştursun gelirken güzelde uğurlaması pek zor..yeni gelen herkesede sevgiler ..derinim ben pek iyi değilim biliyosun..o yüzden uğryamıyorum.cnm yoğunluk değil inşallah şu 3. aya bi girelim sanırım daha iyi olurumu öptüm hepinizi..
kuusuum sen iyi ol yeter canım!
bende çok kötü olmuştum hayırlısıyla:1hug: atlatırsın inşallah!
düşünüyorum da bebek ne tatlı olur şimdi mis gibi kokar minnacıkk!!!
ne zaman doğum olacakmışşş??:CüvCüv:

kuusuum sen iyi ol yeter canım!
bende çok kötü olmuştum hayırlısıyla:1hug: atlatırsın inşallah!
düşünüyorum da bebek ne tatlı olur şimdi mis gibi kokar minnacıkk!!!
ne zaman doğum olacakmışşş??:CüvCüv:

cnm kısmetse 23 mart gibi ama bnm sezeryanla olcağı için doktor hangi gün derse o gün gidicem öncede olablir sonrada zate tahmini zaman ultrasonda çıkan tarih.o evet kokusu güzel olurda ne bileyim sorumluluğu felan bide çok ğır geçiyo resmen öldüm yaaaa...şimdilik pek güzelliklerini düşünemiyorum biraz rahatlarsam.....rabbim maatıma,denefime isteyen bütün arkadaşlarımada nasip etsin inşallah...

canım seni tebrik ederim..rabbim hayırlı iş kapıları açsın inşallah..allah benim kızımada nasip etsin....:Saruboceq:

cnm kısmetse 23 mart gibi ama bnm sezeryanla olcağı için doktor hangi gün derse o gün gidicem öncede olablir sonrada zate tahmini zaman ultrasonda çıkan tarih.o evet kokusu güzel olurda ne bileyim sorumluluğu felan bide çok ğır geçiyo resmen öldüm yaaaa...şimdilik pek güzelliklerini düşünemiyorum biraz rahatlarsam.....rabbim maatıma,denefime isteyen bütün arkadaşlarımada nasip etsin inşallah...

canım rabbim hayırlısıyla kurtulmayı nasip etsin...Şeniz tüm duaların kabul olsun...AMİN

canım seni tebrik ederim..rabbim hayırlı iş kapıları açsın inşallah..allah benim kızımada nasip etsin....:Saruboceq:
günaydınlarrrrr!!opuyorumnanaktan
amin kuusumm isteyen herkese nasip etsin Allahım!!..:Saruboceq:

Selam kızlaarr opuyorumnanaktan ben bu sabah döndüm izmire... kuşuumm,haydeç,derin çok sağolun :1hug: haydeçim Allah senin kızınada nasip etsin inşallah çok rahatladım valla... kuşum sen nasılsın az daha dayan bacım inşallah sende rahatlıycaksın bu arada neden sezeryan olcak bi sorun yok inşallah fisfisfis

ben geldimmmm ..delikafadulden
nasılsınız.uzun bi aradn sonra işlerimi hallettim.gündüzleride gelemiyodum kk ya.ama yarın insallah işlerim bitiyo...ev hanımlıgıda pek zormuş be...:roflol:
kusuuum canım benim.ALLAH KURTARSIN.darısı tüm isteyenlerin başına...:Saruboceq:
ally canım hadi geçmiş olsun.insallah çok güzel iş kapıları açılır canım..:Saruboceq:
hepinizi çok öpüyorum.görüşmek üzere

nasılsınız.uzun bi aradn sonra işlerimi hallettim.gündüzleride gelemiyodum kk ya.ama yarın insallah işlerim bitiyo...ev hanımlıgıda pek zormuş be...:roflol:
kusuuum canım benim.ALLAH KURTARSIN.darısı tüm isteyenlerin başına...:Saruboceq:
ally canım hadi geçmiş olsun.insallah çok güzel iş kapıları açılır canım..:Saruboceq:

sağol ablacım opuyorumnanaktan sen işten mi çıktın? anamm görmeyeli neler olmuş CADIARZU

Selam kızlaarr opuyorumnanaktan ben bu sabah döndüm izmire... kuşuumm,haydeç,derin çok sağolun :1hug: haydeçim Allah senin kızınada nasip etsin inşallah çok rahatladım valla... kuşum sen nasılsın az daha dayan bacım inşallah sende rahatlıycaksın bu arada neden sezeryan olcak bi sorun yok inşallah fisfisfis
yok cnm kızımda sezeryanla doğmuştu bnm çatılarda var sorun o yüzden ...cnm .hayırlı iş kapıları açılsın inşallah önünde..

sağol cnm amin inşallah hep sizler varsınız aklımda inanın hep dua ediyorum inşallah sizerdende isteyen herkeslerden alırız bu güzel haberleri...

evet bacım.işten çıktım.kriz bizim sektörüde vurdu.artık ev hanımlıgına terfi ettim..-tatlicadiarzu-
aaaa bunu bende yeni duydum ...neyse hayırlsı biraz evininde tadını çıarmış olursun annen daha iyidir inşallahhh.

aramıza hoşgeldin kaydirigubbakcemile3 şaka bi yana inşallah tez zamanda geri dönersin ev hayatı zor benneyaptımki

yaaa zor tabi ev hanımlığı ben çalışırken yoruluyom diye yakınırdım..ev hanımı olduğumdan beri o yorulmak neymiş bunu yanında diyorum..tatilin yok ücret yok mola yok hep mesai hep mesai...:roflol:

merhabalarrr!opuyorumnanaktandenefciğimm işten mi çıktınn??
hayırlısı ne diyelim!!!
allyy naberrr??

kuşumm sağolasın şimdide iş arama telaşına düştük kaydirigubbakcemile3 sanada Allah hayırlısıyla kolaycacık doğurmayı nasip etsin inşallah :1hug:

derin iyiyim sağol döndük yine izmir sıcaklarına bugün arkadaşa gitmeyi düşünüyodum ama sıcaktan dışarı çıkmaya korktum :sinifsinif: sen nasılsın keyfin yerindedir inşallah a.s.

kuşumm sağolasın şimdide iş arama telaşına düştük kaydirigubbakcemile3 sanada Allah hayırlısıyla kolaycacık doğurmayı nasip etsin inşallah :1hug:

derin iyiyim sağol döndük yine izmir sıcaklarına bugün arkadaşa gitmeyi düşünüyodum ama sıcaktan dışarı çıkmaya korktum :sinifsinif: sen nasılsın keyfin yerindedir inşallah a.s.
idare ediyoruz işte allyciğim!!
ben de iş aruyorummm !!!
hadi hayırlısı!
burası da çok sıcak!!

X