Çerkez'lerin buluşma noktası...

her millet burda topik açmış bacım...ayrımcılıkmı oluyor acaba.CADIARZU.gürcüsü lazı abazası türkü.hepimiz bu vatanda nefes alıyoruz...

sağol ablacım,bende sana katılıyorum :1hug: izmirliler topiği var şehirlere göre topiklerde var.... amaan boşverin ya :umursamaz:

geçti ama sizede hayırlı cumalar :eek: bir dahaki cumanızı şimdiden kutlarım kaydirigubbakcemile3

valla ben bi yere gitmedim :ecrin_bebek: sadece komşuya kadar gidiyorum arada bir kaydirigubbakcemile3 ama bu hafta baya gezcem şehir dışına bilem çıkcam kaydirigubbakcemile3

ben geldim nasılsınız bacularım...ben daha gezmelere gidemedim.bu gidişlede gidecegim yok..senağlamasenağlama

iyi pazarlarrr kızlarr!opuyorumnanaktan
kardeşim geldi cuma günü istanbuldan!
takılıyoruz fazla bakamıyorum hızlı hızlı yazıp kaçıyorumm!
bugün çıkar mıyız bilmem çok sıcak ve pazar günü heryer çok dolu oluyorr!!!

iyi pazarlarrr kızlarr!opuyorumnanaktan
kardeşim geldi cuma günü istanbuldan!
takılıyoruz fazla bakamıyorum hızlı hızlı yazıp kaçıyorumm!
bugün çıkar mıyız bilmem çok sıcak ve pazar günü heryer çok dolu oluyorr!!!

sanada iyi pazarlar bacım...hadi gözün aydın .benimde ablam gelecek denizliden haftaya ..iple çekiyom inan.kardeş gibi varmı ya...

Hoşbuldukk çerkes düğününden geldim şimdi hihoyyyt yoruldum ya. bayadır gitmemiştim iyi oldu.:dance:

sanada iyi pazarlar bacım...hadi gözün aydın .benimde ablam gelecek denizliden haftaya ..iple çekiyom inan.kardeş gibi varmı ya...

teşekkürler denefciğim!opuyorumnanaktan
ridade hoşgeldinnnnn!!!!a.s.
döktün kurtlarını demek!!!kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar anlamadığım bir şey bu yazdıklarını tüm arkadaşlarla tarih olarak türklüğün bir parçası olarakta yazabilirdiniz neden kendinizi ayrı bir konuma koyduğunuzu hiçbir zaman anlamadım anlamıyorumda ..sadece içimden geçeni belirtmek istedim...

selam bacılarım nasılsınız bayadır yoktum telaşım vardı kızımı yerleştırdık antalya dayım şimdı 3 gun sonrada düzceye aılemın yanına gıdıyorum hepınızı çok özledım opuyorumnanaktan
bı arkadaş gelmış bı şeyler yazmış aklınca.... bız kendımızı evet çok farklı göruyoruz ama unutulmamalıkı hepımız bu ulkede yaşıyoruz. ve çok sevıyorum ülkemı ..burda dogdum burda buyudum . bız çerkesler burda toplandık bundan neden rahatsızlık duydunkı dıger topıklerede yazdınmı acaba bıze yazdıgın gıbı çok merak ettım :eek:lmaz:

selam bacılarım nasılsınız bayadır yoktum telaşım vardı kızımı yerleştırdık antalya dayım şimdı 3 gun sonrada düzceye aılemın yanına gıdıyorum hepınızı çok özledım opuyorumnanaktan
bı arkadaş gelmış bı şeyler yazmış aklınca.... bız kendımızı evet çok farklı göruyoruz ama unutulmamalıkı hepımız bu ulkede yaşıyoruz. ve çok sevıyorum ülkemı ..burda dogdum burda buyudum . bız çerkesler burda toplandık bundan neden rahatsızlık duydunkı dıger topıklerede yazdınmı acaba bıze yazdıgın gıbı çok merak ettım :eek:lmaz:

ablam bacı geldi kaçtı bi dahada gelmedi.geldiysede yorum yazmadı.yazamadı...:lepi:
az kaldı az düzceye gelmenize...:lepi::lepi:

abloş hoşgeldin cicim..nasılsın... az kaldı gelmene...

yorum yazan hanıma ben mesaj yazdım ama bana geri dönmedi..:umursamaz:

X