Çerkez'lerin buluşma noktası...

gunaydın canlarım nasılsınız .. canım benım sevındım pc nın olmasına ..şans desene sıkma canını gelır nette ..göruşuruz denefcım opuyorumnanaktan

gunaydın canlarım nasılsınız .. canım benım sevındım pc nın olmasına ..şans desene sıkma canını gelır nette ..göruşuruz denefcım opuyorumnanaktan

ablam nasılsın .çok şükür bugün nete kavuştum....bi yaptık olmadı bi daha yaptık olmadı.:nazar:bi türlü internete baglanamadım.bu akşam tekrar görümcemin ogluna baktırdım o yaptı çok şükür.insallah bi daha bişey olmaz..:Saruboceq::Saruboceq:

huuuuu huuuuuuuuuuu zemuszemus
kimse yok muuu? nerdesiniz yaw sesiniz çıkmıyo gene :eek:lmaz:

ben geldim bacım..nasılsın...

hoşgeldin denef aplaa opuyorumnanaktan iyiyim,sabah ezanından sonra uyku tutmadı bende buraya geldim kaydirigubbakcemile3 bilgisayarın olmuş gözün aydın güle güle kullan yerimseniben

Bugün CUMAAAAAAhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt yarın tatilllllllll

hayırlı cumalar herkese

merhaba arkadaşlarrr!opuyorumnanaktan
hayırlı cumalarr herkesee öpüyorummmm...
ally sınavlarr bitti miiiii???:sm_confused:

merhaba arkadaşlarrr!opuyorumnanaktan
hayırlı cumalarr herkesee öpüyorummmm...
ally sınavlarr bitti miiiii???:sm_confused:

sanada hayırlı cumalar derinim :1hug: sınavlarım bitmedi burdaki sınavlardan iki tane kaldı birine birazdan giricem bu ikisinede girersem adapazarındaki finaller kalıyo geriye... sen nasılsın nasıl gidiyo?

hepinizin cuması mübarek olsun arkadaşlar a.s. sizlerde ne var ne yok Şeniz

sizlerinde cuması mubarek olsun çerkez güzelleri... hepiniz iyisinizdir inşallah... beni soracak olursanız ben yorgunum..gecikmiş yaz temizliğimi yapıyorum..hiçte bu sıcaklarda çekilmiyor...Ally cim sanada rabbim zihin açıklığı versin....Şeniz

sizlerinde cuması mubarek olsun çerkez güzelleri... hepiniz iyisinizdir inşallah... beni soracak olursanız ben yorgunum..gecikmiş yaz temizliğimi yapıyorum..hiçte bu sıcaklarda çekilmiyor...Ally cim sanada rabbim zihin açıklığı versin....Şeniz

sağol ablacım :1hug: sanada kolay gelsin bende salı günü temizlik yaptım üstümden terler aka aka benneyaptımki gerçektende bu sıcakta çekilmiyo :1no2:

sağol ablacım :1hug: sanada kolay gelsin bende salı günü temizlik yaptım üstümden terler aka aka benneyaptımki gerçektende bu sıcakta çekilmiyo :1no2:

sağol canım ya... kızlarda olmasa yandığım gündür...alkisalkisalkis

iyi geceler adige güzellerii.
haydeç ablam kolay gelsinnn.dua et kızlar var...bizde oda yok..mafoldumben

evet valla kıyamıyom yakın da degil...ta adadan temizligemi gelcek yegenler.ben yavaş yavaş yapıyom bi hafta bi odayı bi hafta bi odayı.....kaydirigubbakcemile3

evet valla kıyamıyom yakın da degil...ta adadan temizligemi gelcek yegenler.ben yavaş yavaş yapıyom bi hafta bi odayı bi hafta bi odayı.....kaydirigubbakcemile3

senin ev pırıl prıl..ben ne yapayım batuş yetiyor dağıtma konusunda...batuşu gönderem istersen cicimlaelaelaelaelae

günaydın adige dostlar...zemuszemus

kimseler gelmemiş...hadin hanımlar nerelerdesiniz...Şeniz

kaydirigubbakcemile3 alemsin abla yaa kaydirigubbakcemile3 aman boşver kaçıyo mu sanki valla ben finaller ne zaman bitiyo o zaman yapıyom temizliğimi bi geçen gün öyle fazla derine inmeden yaptım şimdi sınavlar bitince yapcam bi daha inşallah :Saruboceq: napalım bazen temizlik yapmaya bile fırsatı olmuyo insanın

X