Çerkez'lerin buluşma noktası...

ya evet derinim gece bi uykum kaçtı sorma ...
herkese hayırlı cumalar ....gönülleriniz nur eviniz bereket dolsun..

günaydınnn kızlarrrrr!opuyorumnanaktan
allyy çalış çalış ver bütün dersleriiii!:teselli:
kuusuum kapnışı yapmışsınn canımm benimmm!...opuyorumnanaktan

günaydın derinn a.s. hayırlı cumalar.... çalışıyom valla pek isteyerek çalışmasamda kaydirigubbakcemile3 inşallah kurtulcam :Saruboceq:

hayırlı cumalar adige dostlarım...kızlar ya modemim ve ev telefonum yandı.of of .bana yine masraf çıktı.gök gürlemişti...ben de fişi çekmeyi unutmuşum...:nazar:

fıstıklar neler yapıyosunuz...öpüyorum hepinizi ..valla kızlar gerçekten göçmenlerin topiklerinde en çok ilerleyen bizimkisi.ben her nekadar ihmal etsemde....ama özledim valla haydeç ablamı,denefimi,derinimi,gülse ablamı...

canım bizde seni özledik nerelerdesin demiycem yakaladım seni güneş ablamın topiğinde... sen nasılsın....Şeniz

hayırlı cumalar adige dostlarım...kızlar ya modemim ve ev telefonum yandı.of of .bana yine masraf çıktı.gök gürlemişti...ben de fişi çekmeyi unutmuşum...:nazar:

tüh canım ya çok geçmiş olsun..şimdi dünya kadar masraf..çok üzüldüm...

anammm,geçmiş olsun abla benneyaptımki

sagol canım...bide 1 hafatdır internetsiz yaşam sürdürüyorum...çok zor çok.sanki anamızın karnından internetle dogduk.:roflol::roflol:alışınca çok zor oluyomuşşş...sen nasılsın güzel bacım

tüh canım ya çok geçmiş olsun..şimdi dünya kadar masraf..çok üzüldüm...

sagol abla....sorma birini tamir ettiriyoz biri bozuluyo.:bbo:..bugün verdim bakalım tamire...kaç lira sıkışmış bakacez.....kaydirigubbakcemile3

sagol canım...bide 1 hafatdır internetsiz yaşam sürdürüyorum...çok zor çok.sanki anamızın karnından internetle dogduk.:roflol::roflol:alışınca çok zor oluyomuşşş...sen nasılsın güzel bacım

bende netsiz bi gün bile geçiremiyorum kaydirigubbakcemile3 hiçbişey yapmasamda çevrimdışı msnde kim var diye bakıyorum yada 5 dk. bile olsa kk ya bakmadan duramıyorum kaydirigubbakcemile3

bende nasıl olayım abla aynı tas aynı hamam herşey aynı... sıkıcı bi hayat :nazar: sen nasılsın?

aynen bacım.aynı tas aynı hamam..kaydirigubbakcemile3
insalalah bu akşam alırım pc yi..:Saruboceq:

derinimm kusuuum sizler nasılsınız...görüşemiyoz kardeşleropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ya evet derinim gece bi uykum kaçtı sorma ...
herkese hayırlı cumalar ....gönülleriniz nur eviniz bereket dolsun..
iyi hafta sonları kızlarrr!opuyorumnanaktan
denef geçmiş olsun canımm ya olacağı varmışş boşver!:teselli:
kuusummm napıpduruunnnn????:teselli:
allyy çalış çalış olmuyo çalışmadannn!...zemuszemus

aman cana gelecegine mala gelsin ne yapalım bacım.dogru sölüyon valla....bugün verdim zaten tamire.yeterki yapsınlarda...

iyi hafta sonları kızlarrr!opuyorumnanaktan
denef geçmiş olsun canımm ya olacağı varmışş boşver!:teselli:
kuusummm napıpduruunnnn????:teselli:
allyy çalış çalış olmuyo çalışmadannn!...zemuszemus

sanada iyi haftasonları derinn :1hug: naber iyi misin? çalışmadan olmuyo evet ama aklım fikrim tatilde denizde gezmekte kaydirigubbakcemile3 ama yapamıyorum tabii elimden geldiğince çalışıyorum :gitme:

sanada iyi haftasonları derinn :1hug: naber iyi misin? çalışmadan olmuyo evet ama aklım fikrim tatilde denizde gezmekte kaydirigubbakcemile3 ama yapamıyorum tabii elimden geldiğince çalışıyorum :gitme:
iyiyim bende nasıl olamm!:1hug:
haklısın valla yazın da ders çalışmak çok zor yaawww!...:teselli:

iyiyim bende nasıl olamm!:1hug:
haklısın valla yazın da ders çalışmak çok zor yaawww!...:teselli:

sorma derinim hele birde gürültücü düşüncesiz komşular yok mu Çok üzgünüm çoook akşamları çalışayım diyorum sıcaklar yüzünden ama millette o saatlerde kuduruyo :nazar:

sorma derinim hele birde gürültücü düşüncesiz komşular yok mu Çok üzgünüm çoook akşamları çalışayım diyorum sıcaklar yüzünden ama millette o saatlerde kuduruyo :nazar:
millet sıcaıktan gündüz bayılıyo gece ayılıyoo deseneee!CADIARZU
iyi pazarlar arkadaşlarrr!opuyorumnanaktan

ay kızlar kafayı yicem az kaldı.pc yi yaptırdık bu seferde köyde net yok.laelaelaelaelae
cumartesi akşamı pc yi kurdum ay açıyom baglanamıyom.tırlatacaktım sinirden..sonra komsuma sordum.megersem 2 gündür köyde net yokmuş:nazar:
geçmiş kandiliniz mübarek olsun.artık kusura bakmayın.dün yazamadım.Allah dualarımızı insallah kabul eder..:Saruboceq:

X