Çerkez'lerin buluşma noktası...

bütün yorgunluğun gitmiştir ne güzel :1rolleyes:

oohh ne güzel zemuszemus bende iyiyim malum yazokulu nedeniyle evdeyim bizimkilerde bugün gidiyolar bikaç günlüğüne ama babamla ben evde olcaz ama olsun evde tek olmakta güzel bişey kaydirigubbakcemile3

ay ne güzel ya.daha tatil yüzü göremedik...:sinifsinif:
şu parayı bi bulam ilk işim tatile gitmek olacak...kaydirigubbakcemile3
hee vallaa gittii yorgunluğummm!:lepi:
denefimm inşallahhh canımmm yaaa!:1hug:
ben de bii otele atacamm kendimiii :eek:dünyaaa turunaa çıkacammm parayııı bulunncaaaaaa!!!!!

oohh ne güzel zemuszemus bende iyiyim malum yazokulu nedeniyle evdeyim bizimkilerde bugün gidiyolar bikaç günlüğüne ama babamla ben evde olcaz ama olsun evde tek olmakta güzel bişey kaydirigubbakcemile3

bencedekaydirigubbakcemile3 onun da çok ayrı bi zevki var yanii=)

bencedekaydirigubbakcemile3 onun da çok ayrı bi zevki var yanii=)

evet evde tek başına 4 ü çekcem kaydirigubbakcemile3 (en son kaçta kalmıştı o film hatırlayamadım ama :eek:) ders çalışcam diye gitmedim ama klimalı odaya geçtim püfür püfür tv izliyorum kafamı dinleyerek ohh :teytey:

naz sen nereye gitmiştin tatile hep sorcam unutuyom

Ankara ve Balıkesir canım...şimdi bi Balıkesir planımız daha var ama annemin niyeti yok pek yeter evde oturalım azcık dio=))

günaydın bacılar zemuszemus napıyosunuz bakalım? ben iyiyim komşumuzun kızının aileside çeşmede bizde bütün gün onla takılıyoruz kaydirigubbakcemile3 o yüzden pek gbiremiyorum bide ders çalışıyorum boş zamanlarımda.... sizde ne var ne yok? :CüvCüv:

bendede pek bi değişiklik yok... sadece dün akşam annemler geldi özgürlük bitti benneyaptımki

slm dostlar..nasılsınız..biz pazar gecesine kadar yokuz..3 gün tatil yapıcaz...beni merak etmeyin...opuyorumnanaktan

arkadaşlar anlamadığım bir şey bu yazdıklarını tüm arkadaşlarla tarih olarak türklüğün bir parçası olarakta yazabilirdiniz neden kendinizi ayrı bir konuma koyduğunuzu hiçbir zaman anlamadım anlamıyorumda ..sadece içimden geçeni belirtmek istedim...

arkadaşlar anlamadığım bir şey bu yazdıklarını tüm arkadaşlarla tarih olarak türklüğün bir parçası olarakta yazabilirdiniz neden kendinizi ayrı bir konuma koyduğunuzu hiçbir zaman anlamadım anlamıyorumda ..sadece içimden geçeni belirtmek istedim...

hangi yazdıklarımızı diyosun anlamadım fisfisfis biz burda kendimizi farklı bir konumda görmüyoruz ki sadece çerkezler olarak birbirimize düşkün bir milletiz :asigim: ve göçmenler bölümünde bu topikte tanışıp arkadaş oluyoruz bi sakıncası mı var -tatlicadiarzu-

hangi yazdıklarımızı diyosun anlamadım fisfisfis biz burda kendimizi farklı bir konumda görmüyoruz ki sadece çerkezler olarak birbirimize düşkün bir milletiz :asigim: ve göçmenler bölümünde bu topikte tanışıp arkadaş oluyoruz bi sakıncası mı var -tatlicadiarzu-

aynen katılıyorum bacımaalkisalkisalkisalkisalkisalkis.

her millet burda topik açmış bacım...ayrımcılıkmı oluyor acaba.CADIARZU.gürcüsü lazı abazası türkü.hepimiz bu vatanda nefes alıyoruz...

X