Çerkez'lerin buluşma noktası...

derinim iyiyim canım..sen nasılsın.
aly bacım sen üzme kendini....insallah sınavlarını verirsin canım.

slm çerkez güzeller..nasılsınız bakalım..beni soracak olursanız ben çok iyiyim...zemuszemushadin kızlar tatil bitmedimi daha....kafamçokkarıştı

ne güzel Allah iyilik versin kaydirigubbakcemile3 bende iyiyim birazdan sınava giricem girmeden bi k.kya gireyim dedim :enbuyukkk:

gece gece geldim yinekaydirigubbakcemile3
canlarım ben cumartesi yolcuyum..şimdiden öpüyorum hepinizi..Görüşmek dileğiyle inşallah:1hug:

merhabalarrr!opuyorumnanaktan
haydeç ablam benim eşim yeni aldı senelik iznini!yerimseniben
ally hadi bakalımm Allah yardımcın olsun inşallah iyi geçmiştir sınavın!:Saruboceq:
nazzz iyi yolculuklar canımmm çokk öpüyorummm!....a.s.
denef bende uğraşıyorumm denizdi, evdi, çocuk, ziyaret edileceklerr derken geçiyorr günlerr..a.s

Saol derin ama sınava girmedim şimdilik 5dk.ya 5 soruydu biraz daha çalışayım dedim :sinifsinif:

of of tatile gidenler.bizim yerimizede gezin...daha çalışıyoz.gerçi krizden dolayı iş yeri kapanınca tam tatil bana.hemide süresizkaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

gunaydın çerkes guzellerı nasılsınız
canım denefım ben gelınce beraber gezerız canım
kızlar bugun bizim denizli topıgı toplanıyor merak edenler varsa bı bakın bana ablanız nasıl bı görun bakalım zemuszemus

iyi akşamlar adige dostlar..tatile çıkanlar iyi eğlenceler dilerim... ama bizde tatil yok kızımın yaz okulu biterse anca..hayırlısı diyelim..bu arada gülse ablam süpersin kıs fotolarda ...Şeniz

gunaydın çerkes guzellerı nasılsınız
canım denefım ben gelınce beraber gezerız canım
kızlar bugun bizim denizli topıgı toplanıyor merak edenler varsa bı bakın bana ablanız nasıl bı görun bakalım zemuszemus

ben gördüm seniiiiiii :lepi: maşallah çok tatlısın :nazar:

hayırlı gceler adige dostlaım..huuu hu ses verin canlar... ben geldim sizler gittiniz..hele denef iyice terk etti burayıŞeniz

fıstıklar neler yapıyosunuz...öpüyorum hepinizi ..valla kızlar gerçekten göçmenlerin topiklerinde en çok ilerleyen bizimkisi.ben her nekadar ihmal etsemde....ama özledim valla haydeç ablamı,denefimi,derinimi,gülse ablamı...

selam kızlarrrr!opuyorumnanaktan
kuusuumm hoşgeldinnnnn!a.s.
nasılsınız?ally sınavları verdin mii şekerimmmm!...:sm_confused:

selam kızlarrrr!opuyorumnanaktan
kuusuumm hoşgeldinnnnn!a.s.
nasılsınız?ally sınavları verdin mii şekerimmmm!...:sm_confused:

selam derinn hihoyyyt şimdilik iyi gidiyo sınavlar bir ders hariç şimdi vizeler başladı inşallah kurtarırım benneyaptımki

sen nasılsın?

hoşbulduk derinim yaaa ...ne olsun buralardayım bi geliyom bi gidiyom işte....ally cim senide çook öptüm.bacım

hoşbulduk derinim yaaa ...ne olsun buralardayım bi geliyom bi gidiyom işte....ally cim senide çook öptüm.bacım

bende seni öpüyorum kuşum opuyorumnanaktan bende ders çalışıyodum bi k.k molası vereyim dedim kaydirigubbakcemile3 biraz takılcam sonra derse devam :nazar:

günaydınnn kızlarrrrr!opuyorumnanaktan
allyy çalış çalış ver bütün dersleriiii!:teselli:
kuusuum kapnışı yapmışsınn canımm benimmm!...opuyorumnanaktan

X