Çerkez'lerin buluşma noktası...

hayırlıı cumalarrrr!
kızlarrrrr nasılsınıızz?...opuyorumnanaktan

ben iyiyim bacım.sen nasılsın...koşturup duruyoz ya.anacıgım sanki maratona katıldık...kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

gunaydın bayanlar nasılsınız zemuszemusopuyorumnanaktan

günaydın ablam.nasılsın keyfin nasıl....düzceye gelecen günü iple çekiyom
:eek::teytey:delikafadulden:dance::1hug:eek:puyorumnanaktan

günaydın ablam.nasılsın keyfin nasıl....düzceye gelecen günü iple çekiyom
:eek::teytey:delikafadulden:dance::1hug:eek:puyorumnanaktan

ıyıyım canım sen nasılsın az kaldı hayırlısıyla 15 de ordayımmkaydirigubbakcemile5zemuszemusopuyorumnanaktan
selam bayanlar sızler ne yapıyorsunuz kımseler gelmemış yıne topıge nerelerdesınız:uhm:

ıyıyım canım sen nasılsın az kaldı hayırlısıyla 15 de ordayımmkaydirigubbakcemile5zemuszemusopuyorumnanaktan
selam bayanlar sızler ne yapıyorsunuz kımseler gelmemış yıne topıge nerelerdesınız:uhm:

ablam insaLLAH SAG SALİM GELDE..özledik ablam ya.gelde azucuk kaynatak..kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

hayırlı geceler adige dostlar.... abloş gelde seni çerkez düğününe götüreyim... opuyorumnanaktan

ablam insaLLAH SAG SALİM GELDE..özledik ablam ya.gelde azucuk kaynatak..kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan
gelecegım canım az kaldı kolum bı ıyıleşse hemen duşecegım yola ama sositososito

hayırlı geceler adige dostlar.... abloş gelde seni çerkez düğününe götüreyim... opuyorumnanaktan

tamam canım ıyı olur çok özledım çerkes dugunlerını kaydirigubbakcemile5

selam arkadaşlar gunaydın nasılsınız ..sanırım heekes bı yerlere gitmiş kımseler yok ortada .. az kaldı bende gıdecegım zemuszemus

selam bacılarrrr a.s. napıyosunuz iyi misiniz? benim yazokulu sınavlarım başladı pek nete giremiyorum ve çokk stresliyim :çok üzgünüm: bitsede kurtulsamm off... yüzümü sivilceler bastı:KK43: sizde ne var ne yok? opuyorumnanaktan

merhabalarrrrr!opuyorumnanaktan
allyy çookkk kolay gelsin!inşallah hepsini verirsin derslerinin!:teselli:

slm canlar....

Ally canım rabbim kolaylıklar versin..aynı şekilde benim kızımda yaz okulunda ..inşallah bitecek...:Saruboceq:

derin55 canım nasılsın..arada da olsa görüşebiliyoruz....Şeniz

iyi akşamlarrrrr!opuyorumnanaktan
haydeç ablam bu aralar görüşemedik valla!:1no2:
gülse abla daha iyi misin?a.s.
denefim sen nasılsınn?...:1hug:

merhabalarrrrr!opuyorumnanaktan
allyy çookkk kolay gelsin!inşallah hepsini verirsin derslerinin!:teselli:

inşallah inşallah :Saruboceq: bide ders çalışabilsem:KK43: gündüz sıcaktan uyukluyorum hep bugünde yatmıycam dedim baktım duramıyorum iki dk. uzanayım dedim uyumuşum gene saatlerce :mymeka: zaten gelen gidende hiç eksik olmuyo:KK43: bahanelerimde hazır ama hep niyetleniyorum çalışcam diye bi türlü doğru düzgün çalışamadım :1no2:

slm canlar....

Ally canım rabbim kolaylıklar versin..aynı şekilde benim kızımda yaz okulunda ..inşallah bitecek...:Saruboceq:

derin55 canım nasılsın..arada da olsa görüşebiliyoruz....Şeniz

slm haydeç abla a.s. çok sağol... inşallah kızında bende bitiririz bu sene o günleri görürüz inşallah :Saruboceq:

evet canımbenim sık sık görüşemiyoruz..ama kalpler bir...gülse ablamın yaraları kapanmamış dün görüştüm çok üzüldüm..inşallah tedavi iyiye gider de oda yanımıza gelebilir..

derinim iyiyim canım..sen nasılsın.
aly bacım sen üzme kendini....insallah sınavlarını verirsin canım.

slm çerkez güzeller..nasılsınız bakalım..beni soracak olursanız ben çok iyiyim...zemuszemushadin kızlar tatil bitmedimi daha....kafamçokkarıştı

slm çerkez güzeller..nasılsınız bakalım..beni soracak olursanız ben çok iyiyim...zemuszemushadin kızlar tatil bitmedimi daha....kafamçokkarıştı

ne güzel Allah iyilik versin kaydirigubbakcemile3 bende iyiyim birazdan sınava giricem girmeden bi k.kya gireyim dedim :enbuyukkk:

sagol canım ıyı olmaya çalışıyorum yaralar hala kapanmadı o yuzden ertelendı memlekete gıtmemde :gitme:
evet canımbenim sık sık görüşemiyoruz..ama kalpler bir...gülse ablamın yaraları kapanmamış dün görüştüm çok üzüldüm..inşallah tedavi iyiye gider de oda yanımıza gelebilir..
inşallah canım .. bır an önce ıyıleşırımde yanınızda olurumopuyorumnanaktan
ne güzel Allah iyilik versin kaydirigubbakcemile3 bende iyiyim birazdan sınava giricem girmeden bi k.kya gireyim dedim :enbuyukkk:

canım inş sınavın ıyı geçmıştır
hepınızı çok öpuyorum hayırlı geceleropuyorumnanaktan

gece gece geldim yinekaydirigubbakcemile3
canlarım ben cumartesi yolcuyum..şimdiden öpüyorum hepinizi..Görüşmek dileğiyle inşallah:1hug:

X