Çekişmeli boşanma

Hemen hemen benzer şeyler başıma geldi. O zaman çok küçüktüm ve kimse yoktu yanımda. Darp raporları, videolar, ses kayıtları, evin elektriğini kesmeler, eve gelmemeler vs. Ben canımı zor kurtardım, ev/ eşya/ altın ne varsa hepsi onda kaldı. Lütfen bu saatten sonra canını düşün. Malının derdine düşme !

ya niye herkes kadına ne parası ne eşyası diyor neden almasın gidip onları o şerefsiz başka kadınlara mı yedirsin kızın hakkı alsın hepsini parasız bir dul kadın olmaktansa paralı olsun iki üç yıl uğraşsın sonuçta o adam da uğraşacak sürünecek pes edecek kıza dava açıldıktan sonra zaten elini süremez yok arkana bakma kaç yok bilmem ne kız gitmiş zaten hakkını da alıp süründürsün devam et bacım mahkeme aç çekişmeli boşan sesli aramalara cevap verme mesaja yönlendir onu delil topla küfürlerini tehditlerini

Bunun adı hersey olabılır ama evlılık degıl..Delıllerın yoksa ıspat cok zor..Ona gore mesaj delılı olustur..Kumar olayını anlamadım.Sen kumar mı oynuyorsun????

O kaçtığında ağlaya ağla sürüne sürüen karakola gidip peşimdeler öldürücekler diyip şak diyede bayılsaydın adamı içeri atardılar darp raporunuda alırdın hakimde seni boşardı adamın mahkemeye gelmesine bile gerek kalmadan …. yaşadığınız şeyler bazı polis ve karakollara normal geliyor ama buyğzden abartarak rol yapın nasıl diyim söylemesi ayıptır biraz çingen olun . Ayrıca mahkeme adamı evlilik içi ağrı suçlu gördüğü içinde malların çoğu direk senin olucaktı. Öyle darp raporu falan değil . Yanlış anlama zaten çok mağdursun ama bin katı rol yapıp bire bin katarak mağdurların kralını göstericeksin devletede kocanın ailesinede. Bu konunun aynısını annem yaşadı ve dediğim şekilde yaptı daha sonra devlet anneme dul maaşı artı ev kirası yardımı yaptı ve malların %70 ini anneme verdi . Ama annem babama hiç şans vermedi . Zannediyorumki bu adam gelip bi haftalığına size yumuşak yüzünü gösterse af dilese affedecekmişsiniz gibi hissediyorum .

Yani hakim o videoyu görürse darp raporlarını görürse bosar dimi iftira atarsa nolucak
Mehir senin hakkın hırsızlığa girmiyor alsan da almasan da hak iddia edebileceklerini sanmıyor mehir örfi birşey ondan bir sonuç çıkmaz sende eşini kumar oynamakla suçlarsın orası da hallolur emin ol bir avukata danış o seni rahatlatır söke söke alırsın paranı

İse yarar

Aynen The umbrella doğru söylüyor. .
Bende boşandım , eşimden şiddet gördüm. Ben 7 yıl evladım için sabrettim ama baktım olmadı. Çünkü evladım da zarar görüyordu.Benim çekişmeli davam 4 yıl sürdü ve bende sen gibi kimseye anlayamadığım için hiç tanığım olmadı. Mahkemede çocuğumun tanıklığı da evraka eklendi fakat kabul edilmedi. Nedeni işte kabul edilirmiş ama etmemişler. . Karşı tarafın maddi açıdan ve çevresi çok güçlü olduğu için, birşey alamadım . Eşyalarım ziyan çöp oldu,ziynet mi onlari aklıma bile getirmedim! Çünkü hiç birşey vermediler!!. Çok üzüldüm ,çok hastalandim yillarca. .Ben herşeyimi yeniden düzdüm, çocuğumla yeni bir hayat kurdum. Şuan kendime kızıyorum neden bu kadar ona sabrettim ,o evde kaldım diye.. Elimde kalan hastaliklarim ve erken yaşta boşanmış bir kadın olmak ama bunun acısını bastıran bir evladim var çok şükür . .

Sana tavsiyem herşeyi herkesi boşver,geleceğine bak. Şuanda çok olumsuz düşünebilirsin ,ama emin ol ki gelecekte hem sağlığın, hemde hayatın düzenli olacak. Yani kısacası çeyizin göz nurun ama o hayattan kurtulmana bedel olacak. Şunuda sakın unutma ! Birlikte kullandığınız eşyalar olduğu için onları gördükçe asla unutmayacaksin! Son olarakta eklemek istediğim, çekişmeli dava dediğin insanı çok yıpratır. . Bazen 3 bazen 4 bazen 5 yıl bazense çok uzun sürebilir. Ya anlaşmaya bak herşeyi sil baştan yap yada bütün bunlara katlan kendini yiprat!. .

Bir kız kardeşe anlatır gibi anlatacağım. Lütfen bu şekilde oku. Baba evine dönmek çok kolay olmuyor baban ailen ardında da olsada. Tercihlerinizi sonucuna sanki katlanmak zorundaymisiz gibi donersekte kendimizi biraz mahçup ve eksik hissedeceğiz korkusu ile kolay dönemiyoruz..ama ailen varsa sahip çıkıyorsa ki çıkmaları gerek bir dakika durma..bu kadar şiddet uygulayan yüzünü dahi ısıran birisinden sen niye korkuyorsun ? Aç davani çocuk yoksa daha kolay olur surec.. mal olunca biraz uzayabilir ama yerinde olsam bunları asla düşünmem.. iki çocukla 24 yaşında çalışıp yeni bir hayat kurup ailemin desteği ile yolumu ayirdim bende .şiddet bu denli olmasa da vardı . Psikolojik şiddet evlilik kavramı olmayan ve aldatilmis üstüne birde annesiyle yaşamak zorunda kalmıştım. 9 ssene kadar. Ne çocuklarımi zayii ettim onun yanında ne kendmi.. bu yaşlar bir daha gelmeyecek . İftiralar atılır ,çok laf söz döner dava açılınca sonuçlanınca.. bu böyledir. Hazır ol bunlara .ama haklı ise korkma Hakk seni korur .. karın niye kumar oynuyor diye sorarlar adama.. mahkemden korkma.. vicdanın rahatsa düzeleceğine inanmıyorsan ki ben inanmıyorum şu durumda boşa gitsin.. kadın cinsyetlerini görüyoruz.. altının peşine düşme ,ama zatten hukuken maddi manevi tazminat açarsan alırsın.. ama buna bel bağlayarak yasayamazsin.. kendine yeni bir hayat kurmaya bak.. ömür böyle geçmez. Bu yaşlar bibdaha gelmez. Sen kendine değer vermezsen sana kimse vermez..biraz zorlanacaksin ama sonrası güzel olacak . Dua cokca dua ama en çokta çaba gerek bunun için.rabbim selamete cikarsin

Polise haber verip eve gidebilirsin eşyalarımı var diye

Polisle beraber gidersin yani eşyalarını almaya uzaklaştırma aldın demi polise git anlat bence

Altınlar senin malın sayılıyor kanunen. Hepsini ispatla ve al.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…