Çekişmeli boşanma

Şiddet bir boşanma sebebidir. Bunu resmi belgelerle kanıtlayıp, çekişmeli olarak davanızı açacaksınız. Taleplerinizi dilekçenizde beyan edersiniz. Lakin artık altındı,maldı,tazminattı,çeyiz eşyasıydı bunlar için hayıflanmayın.Çekişmeli boşanma davaları 2-5 sene arası sürebiliyor. Siz canınızı kurtarmaya bakın ve bu süreci bir avukatla yürütün. Karşısınızda sağlıksız bir adam var.Tek başınıza yapmanız çok mümkün görünmüyor.

Kürtaj olma ve seni istemeyen birinin yanında doğuma kadar da olsa durayım vs deme
çok büyük bir sorun yoksa aranızda çözmeye bakın
bir süre ailenin yanında kal kafanı dinle
Ama bebeği aldırma bak bende bebeğim olsun diye çabalıyorum çok büyük bir nimet vermiş Allah sana o sana güç kuvvet herşey olur

Yanlis anlamayın sizin konunuz üzerinden genç kızlarımızı uyarayım .İlk küfürde,ilk el kaldırmada,ilk aşağılamada yok saflık yok ilk aşk derseniz elin adamının kum torbası,dışarı attığı çöpten daha değersiz olursunuz Tek taraflı aşk yoktur aşk karşılıklı sevgi saygıdır birbirini incitmemektir.Sizi inciten varsa o aşk değil.Kurban cellat ilişkisidir.......

Ben bebegi cok istiyorum bilirsiniz cocuk yapmak tek kişinin işi deil oda olsun diye cabaladı cocuklarıda cok seviyor ama nasıl olduysa hemen boşanmak istiyor benimde hatalarım var yok deil hormonlardan kalbini cok kırdım ailem üzüldügüm icin bana morel vermeye calışıyor ama nedense icimden bi ses onunla olsaydık keşke diyor tamamen silmiş beni balık burcu ve dişil enerjisi onunda yüksek biz kadınlar bi anda yükselip düşüyoruz oda öylemi oldu bilmiyorum ben mesaj attım bebegin kontrolune gel nolur bak bebegin şucu yok dedim gelmicem dedi cevremdekiler boşver gururlu ol diyor ama psikolojik olarak gururlu olamıyorsun napıcam bilmiyorum

Kesinlikle katıl

Bencede sen Herşeyden değerlisin. Beyaz eşyadan da altından da boşver alsın hayrını görmez zaten sen kendini kurtar bir an önce hayatından çıkarmaya bak

O şuan üzerine gittiğin için ters tepki yapıyordur sende arama yazma zaten seviyorsa ve bebeği gerçekten istiyorsa o sana yazar arar daha çok uzaklaşır sen üzerine düştükçe yazdıkça nasıl olsa sen şuan adım atıyorsun diye ağırdan satar kendini yazma bakalım bir süre inşallah hakkınızda hayırlısı olur

Artık yazmıcam eniştem aramış ona ben istemiyorum ben kovuyordum gitmiyordu demiş daha birsürü şey eniştemde ablama demiş ben dediklerine dayanamadım bende ne kadar üzülsemde duygusallaşsamda artık icime atıcam rabbime bıraktım duamı edip aile evine uyum saglamaya calışıcam inşallah

Uzun sürüyor kardeşim çekişmeli yaşamış biri olarak konuşuyorum ama elinde darp raporu varsa her şeyini geri alabilirsin iyi bir avukat tut barodan avukat talep etme kendin iyi bir avukat tutmalısınki seni güzel savunsun

Bu bildirim size bu sitenin sahibinden geldi kendisi çok sağolsun zor durumda olduğumu anladı ve her kadınin yorumu bana fikir yol göstericegini bildiği için bana destek oldu
Çok enterasan sitenin sahibi neden böyle bisey yapıyor? Bunu siz nasıl biliyorsunuz

Arkadaşlar 8 Temmuz 2023 te bir haftalık gelinim yazmış.. ne yapmaya çalışıyorsa başlık sahibi artık?

Yanlış anlamayın ama aldırabilşyorsanız aldırın. Böyle bi adamdan çocuğunuz olacağına hiç olmasın daha iyi . Hayat bu kadar toz pembe değil. Bi çocuğu büyütmek sorumluluğunu tek başına almakta o kadar kolay değil. O çocuk elbette ki bi şekilde büyür. Ama aileniz ne kadar arkanızda da olsa bu hayatta her zaman tek basılasınız bunu unutmayın hele bir ekonomik özgürlüğünüz yoksa tek basıınjza bu sorumluluğu almayın derim. Kolay değil çok zor bi durum ama ömür boyu bunun ızdırabını çekeceksiniz biz kadınlar hep yapıcı olduğumuz kendimizin farkında olmadığımız için bu konuma düşüyoruz seni ve bebeğini istemeyeni sende isteme. Zorlama da yani yalvarma kendini daha fazla küçültme

Canım ben kolay kolay bosan demem kimseye ama sen bosan .kocan insan değil, yaratık. Altın para mezarda bi işine yaramaz. Bosan canini kurtar darp raporunun suresi dolmadan .6 ay içinde affetme , tekrar bir araya gelme durumları olmadan acilen davanı aç, darptan dolayı tazminat bile alırsın. Balkondan atlamak nedir bak kurtulmak için atlamışsın, şahit vardır illaki bu olaylara . Video da işine yarar , tüm morluklarinin resmini yüzünde gözükecek şekilde çek. Hızlıca davanı aç bence . Darp raporu almadiysan da vücudunda morluklar varken git al , şikayetçi ol, uzaklaştırma al. Aklını kullan . Vahşi bir ayıyla aynı evde yaşıyorsun öyle koca olmaz .

Anlaşmalı bosanmayi kabul ederse hiçbir şey almayacagini istemeyeceğini söylesen
Allah korusun neler duyuyoruz
Kurtul da her şey kalsın onda
Hakkını almak istiyorsun belki ama bırak ahirete hesabını..Burda kurtulabilmeye bak
Millet anca konuşur, millet umurunuzda olmasın,onlara her gün konuşacak malzeme lazım
2 güne başka mevzu bulur unuturlar seni

Küfür etme , git davanı aç. Davayı mağdur olan taraf açar. Niye onun açmasını bekliyorsun zaten .gidip hakime karımı dövüyorum bizi bosayin demeyecek ya. Bi avukat tut .paran yoksa ücretsiz avukatta sağlıyor devlet . Senin adına alınmış eşya varsa garanti belgesini , fişini vs mutlaka çaktırmadan al evine. Zaten önce boşanma, sonra mal paylaşım davası açılıyor. Vakit kaybetme onun açmasini bekleyip

yeterince kendimi kücük düşürdüm zaten bu saatten sonrasında tek başıma oldugumun farkındayım ailem cocugu cok istiyor hissediyorum annem babam erkek kız kardeşlerim onlarda gözümün icine bakıyor ALLAHA bıraktım bu saatten sonra herşeyi ama mahkemede nasıl davranıcam onu bilmiyorum neler talep edebilirim

Beni yanlış anlama ama ailen istediğin kadar destekçi olsun hayat senin hayatın yaşayacak olan sensin o çocuk baba eksikliğini ve istenilmemeyi hayatı boyunca yaşayacak bilmiyorum Allah yardımcın olsun. Mahkemede ortada bi mağduriyet var zaten istediğin talepte bulunabilirsin ortada bide doğmamış çocuk var

Merhaba durumunuza çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun. İnşallah düzelir eşiniz çok dua edin.kendinizde bir konu açsaydınız keşke burdaki arkadaşın konusuna karışmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…