Çekişmeli boşanma

Kızlar merhaba . Çok acil fikrinize yardımınıza ihtiyacım var . Şimdi size uzun uzun evlilgiimi anlatmicam 2 senelik evliyim 2 sene boyunca eşimden ceviz kabugunu doldurmicak sebeplerden şiddet gördüm nedeni çalışmak istemem ailemin beni araması vs vs evden kovdu 2 sene boyunca toplasan 7 ay aynı evde yasamizsszdir . Şimdi ben ailemin evine gelmeden önce 1 hafta arayla eşimden ciddi anlamda dayak yedim . Nedeni ailemin arası ailrmi sevmemesi çok çabuk sinirlenen sinirlenince elleriyle kafama vuran birisi en son ki kavgada gözümü patlattı salonda elleriyle boğazımı sıktı ve bir anda soluğu balkonda alıp 1 . Kattan beni oldurucek diye asaga atladım . Atlarkende ayağı incittim ve korkudan altima bile isedim sonra kahveye yakınlarının yanına sığındım ama o gece kendi tatagi beni polise götürmedi darp raporu aldirmadilar . Kendi ailemi arayamadin çünkü babam o halimi gorseydi onu oldururdu ve 1 hafta evde kalıp duzelio o şekil baba kapısına donucektim 1 hafta sonra tam diğer gün ailemin evine gidcegim gece beni sabah namazinda öyle bir dovduki doverken bile bacağım ters döndü yatakta bacağımı cevirdim yüzümü ısırdı ve beni yarı çıplak dışarı attı bende kafese bastım darp raporu elimde var . Şimdi eşim bosanma davası acmiyro eşyalarımı altinlarimi vermiyor . Bende çekişmeli boşanma acicam sizce çekişmeli boşanma nekadar sürer .birde bu isim boşanmada bana kumar oynuyosun diye seni mahkemeye söylerim diye tehdit ediyor . Öncelikle kendisi yemek sofraisinda kumar oynayan birisi ben ne dersem dyim beni lafımı almayan söylenince bağıran birisi .ikincisi parayı harcayıp evde ekmek su almaya para kalmıyordu . Bu sefer bende üyelik açıp 250 TL için yirtiyordum kendimi su ekmek alabilmek için .burda lütfen ama lütfen beni yargilamayin bir kadın olarak koca iz bütün parayı yiyor kumarda su ekmek alicak paranız yok şimdi beni bununla tehtit ediyor seni mahkemede rezil ederim diye bende ona diyorum et ben sonuçta or... Yapicak halimm yok sen beni o an o psikolojiye surekledim diyorum . Altinlarimi vermiyor ya size anlatamam öyle birisi ki yani kendisini haklı çıkartmak için elinden geleni yapıyor . Ben evden gitmeden önce o üzümün haliyle kendimi videoya çektim evden kacmiyorjm gitmek zorundayım yoksa beni öldürucek dövme nedenini herşeyi söylüyorum sizce boşanmada o video işime yararmi darp raporu da var
Bence yarar sonuçta seni çok kötü dövmüş sen boşanmada kararlı ol seni her şekilde bosiycaklar Allah yardımcın olsun inşallah çocuk yoktur çocuk olunca işler daha zor olur

Elektronik kelepçe talep edin. Boşanma davası açmanıza gerek yok bunun için. Elektronik kelepçeyle takip yöntemi sayesinde arabayla önünüzden geçse dahi emniyet bunu görüyor ve gerekeni yapıyor. Boşanma davası için de yazılan şeyler olmuş kısmen doğru kısmen yanlış. Maddi durumunuz elvermiyorsa eğer mutlaka Gelincik Merkezi gibi kadın dayanışması amacıyla kâr amacı gütmeyen yardım kuruluşlarına başvurun. Ve dava açana kadar da delil vermemek adına ne eşinizle ne de onun tarafından birisiyle sözlü veya yazılı iletişim kurmayın.

Kızlar merhaba . Çok acil fikrinize yardımınıza ihtiyacım var . Şimdi size uzun uzun evlilgiimi anlatmicam 2 senelik evliyim 2 sene boyunca eşimden ceviz kabugunu doldurmicak sebeplerden şiddet gördüm nedeni çalışmak istemem ailemin beni araması vs vs evden kovdu 2 sene boyunca toplasan 7 ay aynı evde yasamizsszdir . Şimdi ben ailemin evine gelmeden önce 1 hafta arayla eşimden ciddi anlamda dayak yedim . Nedeni ailemin arası ailrmi sevmemesi çok çabuk sinirlenen sinirlenince elleriyle kafama vuran birisi en son ki kavgada gözümü patlattı salonda elleriyle boğazımı sıktı ve bir anda soluğu balkonda alıp 1 . Kattan beni oldurucek diye asaga atladım . Atlarkende ayağı incittim ve korkudan altima bile isedim sonra kahveye yakınlarının yanına sığındım ama o gece kendi tatagi beni polise götürmedi darp raporu aldirmadilar . Kendi ailemi arayamadin çünkü babam o halimi gorseydi onu oldururdu ve 1 hafta evde kalıp duzelio o şekil baba kapısına donucektim 1 hafta sonra tam diğer gün ailemin evine gidcegim gece beni sabah namazinda öyle bir dovduki doverken bile bacağım ters döndü yatakta bacağımı cevirdim yüzümü ısırdı ve beni yarı çıplak dışarı attı bende kafese bastım darp raporu elimde var . Şimdi eşim bosanma davası acmiyro eşyalarımı altinlarimi vermiyor . Bende çekişmeli boşanma acicam sizce çekişmeli boşanma nekadar sürer .birde bu isim boşanmada bana kumar oynuyosun diye seni mahkemeye söylerim diye tehdit ediyor . Öncelikle kendisi yemek sofraisinda kumar oynayan birisi ben ne dersem dyim beni lafımı almayan söylenince bağıran birisi .ikincisi parayı harcayıp evde ekmek su almaya para kalmıyordu . Bu sefer bende üyelik açıp 250 TL için yirtiyordum kendimi su ekmek alabilmek için .burda lütfen ama lütfen beni yargilamayin bir kadın olarak koca iz bütün parayı yiyor kumarda su ekmek alicak paranız yok şimdi beni bununla tehtit ediyor seni mahkemede rezil ederim diye bende ona diyorum et ben sonuçta or... Yapicak halimm yok sen beni o an o psikolojiye surekledim diyorum . Altinlarimi vermiyor ya size anlatamam öyle birisi ki yani kendisini haklı çıkartmak için elinden geleni yapıyor . Ben evden gitmeden önce o üzümün haliyle kendimi videoya çektim evden kacmiyorjm gitmek zorundayım yoksa beni öldürucek dövme nedenini herşeyi söylüyorum sizce boşanmada o video işime yararmi darp raporu da var
Aman aman eşya altın yerin dibine batsın kurtar kendini o köpek den

Allah kurtarsin öncelikle.Hikayenizi sosyal medyada anlatirsiniz sizi ucretsiz savunacak avukatlar da çikabilir .Çünkü kadin haklari dernekleri ,kadin haklari savunucusu akvisitler eminim çaresizliginize kulak verirler.Rezil olsun pislik herif

Bu bildirim bana niye geldi ki genel olarak mı geliyor herkese acaba umarım hakkınızda hayırlısı olur
Bana da geldi takip ettigim bi konu degildi bildirimle actim okudum dehsete düstüm gercekten insallah kurtulur kadincagiz o pislikten

Valla her konuya hakkinizi soke soke alin yazarım ama sizinkine yazamayacagim. Adam sizi oldurmeye calismis, gozunu karartmis. Cebinden alacaginiz 3 kurus para onu iyice tetikleyebilir. Malum kadinlari koruyabilen bir mekanizma yok ortada. Can guvenliginiz icin herseyi birakip bosanin derim

Nasil ikna edicem bilmiyorum . Gerçekten artık bazen Müge anliya mi ciksam diyorum. Ailem küçük bir yerde oturuyor . Zaten yaşadığım evliliğin kötü olmasindan dolayı bir sürü konuştu millet . Ne yaşadığımi bilmediklerinden dolayı
Müge anlı ya çık hayatın kurtulur, eşin de bulur belasını da cezasını da hiç bekleme kardeş

Merhaba durumunuza çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun. İnşallah düzelir eşiniz çok dua edin.kendinizde bir konu açsaydınız keşke burdaki arkadaşın konusuna karışmasın
Bol bol dua edip kuran okuyorum avukat arkadaşın yorumunu görünce bende ondan sormak istedim ben neler yapabilirim diye

Böyle dayak yiyorsunuz altınları mı düşünüyorsunuz yapmayın. Şiddeten dolayı zatwn boşanırsınız . İla altınım da altınım diyorsanız polis koruması talep edin eve gidip eşyanızı toplayın eşiniz içinde uzaklaştırma kararı çıkartın. Ayrıca önceki dövülmenize balkondan atlayıp sığındığınız yerin ykınlarında evinizin çevresinde kamera varsa talep edin . Ölmekten korkuyor olsam en son düşüneceğim şey inanın para ve altın olurdu

Esyasi da batsin,altini da batsin.hepsi onlarin olsun sen kurtuldugunu yanina kar bil.ayrica istedigi iftirayi da atsin sen kendini bildikten sonra baskalarinin senin hakkinda ne dusundugunun bir onemi yok.herkes donup kendine baksin.ayip da senin yanlis da senin dogrunda senin.kimseyi alakadar etmez.o bu ne diyecek diye hayat gecmez.canini yolda bulmadin kimsenin sana el kaldirmaya hakki yok.sende bir annenin evladisin.gozunu ac kurtar kendini

Kızlar 28 yaşındayım bundan 3 sene öncesi kendi halimde bir hayatım vardı çalışıyordum. Sonra hayatıma girdi . Ben köy kızıyım anneden babadan nasıl gorduksek böyle surduruyoruz . Ailemde ben hiç şiddet görmedim . Ama eşimde şiddetin hasini gördüm . Hep bir umut düzelir diye düşündüm . Sürekli affettim ailem yapma gitme diye yalvardı . Ama seviyordum . Kayinpederim mehirlerimi çaldın diye dava açarım diyor . Ama almadım mehirimi kayinpederim saklıyordu .ise girdim evin kirasını ödemek için eşimde cifcilik yaptığı için 2 günlüğüne köye gidiyordu neden tek başıma evde kalicam diye dövüyordu neden calisiyroum diye dövdü . Uzaklaştırma aldırdım . Sonra pişman oldu affettim maaşım yattı maaşımı aldı kumarda kaybetti . Bende pes etmedim çalışmaya devam ettim bu sefer çalışıyorum diye o köyde diye evin elektirik ve doğal gaz aboneliğini kapattı . Ben 10 gün elektiriksiz dogalgazsiz evde kaldım işten geliyordum karanlık bodrum katında telelfonu şarj ediyordum . Geceden 5 lt şişelere su doldurup balkona koyuyordum sabahta duş alıyordum bunların hiç birisini hak etmedim bunca şeye ragamen ona ihanet etmedim hiç bişey yapmadım benim 1 günlük yemeğim para yok doye makarnaydi bazen aç yatıyordum bana para göndermezdi . Şimdi bana diyin ki kardeşim sen bir kadın olarak elinden geleni yapmışsın gerçekten bu laf daha basit olan şeyler kayinperim istem geldim en sonunda evin kapı kilidini değiştirilmiş sokakta kaldım babam bu pislik yüzünden beni dovdugunu gördüğü için o halimi dayanamayıp bir anlık sinirle silah gösterdiği için içerde yattı elimde sadece darp.raporu var ve şiddete dair videolar. Yalan yok para yok ekmek alicak para yok o kumar oynuyor ben yanındayım karnım aç su lazım.ekmek.laİm. kendim siteye üye olur deneme bonusu ile 250 TL çekip te su ekmek alayım şimdi beni onlarla tehtit ediyor etsin ben hakime anlatirim ben kadınım ne yapabilirim ki kocam başımda beni bu konuma sokan kendisi mesleğim vardı isimden oldum resmen hayatım bitti ben dayanamıyorum artık psikojik olarak bittim.tukendim ya alllah rizasi için fikir verin akıl verin durumum yok avukat için çekişmeli boşanma nasıl olucak
Ne hale geldik nasıl bu kadar kötü olabiliyorlar vicdan merhamet acıma duygusu denen birşey kalmamış kaç kurtar kendini boşver çalışıp herşeyin en güzelini alırsın kendine yıllarca mahkeme sürer yine yüzgoz olmaya devam edersiniz bunun korkusu yok gözü dönmüş belli o sizi hayattan koparmadan siz baglarinizi koparın.

Dehşet, canını kurtar önce ...

Çekişmeli boşanma davası 3-4 seneyi bulur kesinleşmesi. Ama her aşamasında anlaşmalı boşanmaya dönebilirsiniz.
Ben şuan sizin yerinizde olsam önce savcılığa suç duyurusunda bulunurum önce eşiniz hakkımda bir soruşturma açılsın ceza verilsin
Elinizde darp raporu da varmış çekişmeli boşanma davası açın yüklü bir tazminat talep edin aynı dava içerisinde ziynet eşyalarını da isteyebilirsiniz. Düğün fotoğrafı, takı merasiminin videosu varsa işinizi görür. Gerçi eşinizin üzerine mal varlığı var mı bilemiyorum, tahsil kabiliyeti de olmalı ama bir şey kaybetmezsiniz. İki gün sonra sigortalı işte çalışsa maaşından kesilir yine alacağınız nafaka, tazminatı icraya koysanız. Tanıklar da dinletirsiniz, çok yakın akraba olmaması hakim için daha inandırıcı olacaktır, komşu, uzak akraba olabilir.

Sizin hakkınızda kumar oynuyor dese bile bunu nasıl kanıtlayacak? Ayrıca zaten kumar oynamak suç değil kabahattir bu sizin boşanma davanızı etkileyecek bir husus değil kaldı ki oynadığınız kesin bile olsa para vermiyordu geçinemiyordum dersiniz olur biter.

Açacağınız boşanma davasında uzaklaştırma da talep edin kesinlikle.

Ben avukatım mesleki deformasyon biraz uzun yazdım kusura bakmayın

Kızlar 28 yaşındayım bundan 3 sene öncesi kendi halimde bir hayatım vardı çalışıyordum. Sonra hayatıma girdi . Ben köy kızıyım anneden babadan nasıl gorduksek böyle surduruyoruz . Ailemde ben hiç şiddet görmedim . Ama eşimde şiddetin hasini gördüm . Hep bir umut düzelir diye düşündüm . Sürekli affettim ailem yapma gitme diye yalvardı . Ama seviyordum . Kayinpederim mehirlerimi çaldın diye dava açarım diyor . Ama almadım mehirimi kayinpederim saklıyordu .ise girdim evin kirasını ödemek için eşimde cifcilik yaptığı için 2 günlüğüne köye gidiyordu neden tek başıma evde kalicam diye dövüyordu neden calisiyroum diye dövdü . Uzaklaştırma aldırdım . Sonra pişman oldu affettim maaşım yattı maaşımı aldı kumarda kaybetti . Bende pes etmedim çalışmaya devam ettim bu sefer çalışıyorum diye o köyde diye evin elektirik ve doğal gaz aboneliğini kapattı . Ben 10 gün elektiriksiz dogalgazsiz evde kaldım işten geliyordum karanlık bodrum katında telelfonu şarj ediyordum . Geceden 5 lt şişelere su doldurup balkona koyuyordum sabahta duş alıyordum bunların hiç birisini hak etmedim bunca şeye ragamen ona ihanet etmedim hiç bişey yapmadım benim 1 günlük yemeğim para yok doye makarnaydi bazen aç yatıyordum bana para göndermezdi . Şimdi bana diyin ki kardeşim sen bir kadın olarak elinden geleni yapmışsın gerçekten bu laf daha basit olan şeyler kayinperim istem geldim en sonunda evin kapı kilidini değiştirilmiş sokakta kaldım babam bu pislik yüzünden beni dovdugunu gördüğü için o halimi dayanamayıp bir anlık sinirle silah gösterdiği için içerde yattı elimde sadece darp.raporu var ve şiddete dair videolar. Yalan yok para yok ekmek alicak para yok o kumar oynuyor ben yanındayım karnım aç su lazım.ekmek.laİm. kendim siteye üye olur deneme bonusu ile 250 TL çekip te su ekmek alayım şimdi beni onlarla tehtit ediyor etsin ben hakime anlatirim ben kadınım ne yapabilirim ki kocam başımda beni bu konuma sokan kendisi mesleğim vardı isimden oldum resmen hayatım bitti ben dayanamıyorum artık psikojik olarak bittim.tukendim ya alllah rizasi için fikir verin akıl verin durumum yok avukat için çekişmeli boşanma nasıl olucak
Ne sevmesi yaaa, köpek bağlasan durmaz bu herifin yanında, ahhhhh bu kadınlarımız ve koca sevdaları yok muuu...

İşte sorun şu ki beyaz eşyalarımı ceyizimi vermiyorlar ailem.onlara dediki bız nehirde istemiyoruz sadece kızımın çeyizi beyaz esyalari yemin ederim ama onlar boşanmayı bile siz açın diyorlar bugecede daninin kuyruğu koptu ilk önce boşanma sonra eşya dediler bende artık bir anda patlayıp bağırmaya başladım telefonda kayinperime şimdide eşim olucak insan çekişmeli boşanma açın diyor bir yandanda bana tehtitleri yagdiriyor . Sanki kendisi beni evden kovmamis ta dovmemis gibi kayinperdim şerefsizi ailemi kiskitiyorki babam onlara bagrinsin küfür etsin bilmiyorum arkadaşım bazen nefes almak istemiyorum şuan öyle bir psikojideyim ki sanki tek kurtuluş var olmamam oysa sadece bir yuva istedim ben akşam yemekleri yiyip bir ailem olsun istedim ailemelirimze gidip gelmek istedim bayramalrda o eski evliliklerde istedim sadece
Kimseyle tartışma, eşyayı falan boşver ordan kaç kurtul arkana bile bakma, acilen boşanmaya bak ...

X