Çekişmeli boşanma

Bence yarar sonuçta seni çok kötü dövmüş sen boşanmada kararlı ol seni her şekilde bosiycaklar Allah yardımcın olsun inşallah çocuk yoktur çocuk olunca işler daha zor olur

Canım sen de kaç canını kurtar her gün haberleri görüyoruz Allahım uzak etsin. Hemen boşanmaya bak Allaha havale et.

Elektronik kelepçe talep edin. Boşanma davası açmanıza gerek yok bunun için. Elektronik kelepçeyle takip yöntemi sayesinde arabayla önünüzden geçse dahi emniyet bunu görüyor ve gerekeni yapıyor. Boşanma davası için de yazılan şeyler olmuş kısmen doğru kısmen yanlış. Maddi durumunuz elvermiyorsa eğer mutlaka Gelincik Merkezi gibi kadın dayanışması amacıyla kâr amacı gütmeyen yardım kuruluşlarına başvurun. Ve dava açana kadar da delil vermemek adına ne eşinizle ne de onun tarafından birisiyle sözlü veya yazılı iletişim kurmayın.

Aman aman eşya altın yerin dibine batsın kurtar kendini o köpek den

Allah kurtarsin öncelikle.Hikayenizi sosyal medyada anlatirsiniz sizi ucretsiz savunacak avukatlar da çikabilir .Çünkü kadin haklari dernekleri ,kadin haklari savunucusu akvisitler eminim çaresizliginize kulak verirler.Rezil olsun pislik herif

Bu bildirim bana niye geldi ki genel olarak mı geliyor herkese acaba umarım hakkınızda hayırlısı olur
Bana da geldi takip ettigim bi konu degildi bildirimle actim okudum dehsete düstüm gercekten insallah kurtulur kadincagiz o pislikten

Valla her konuya hakkinizi soke soke alin yazarım ama sizinkine yazamayacagim. Adam sizi oldurmeye calismis, gozunu karartmis. Cebinden alacaginiz 3 kurus para onu iyice tetikleyebilir. Malum kadinlari koruyabilen bir mekanizma yok ortada. Can guvenliginiz icin herseyi birakip bosanin derim

Müge anlı ya çık hayatın kurtulur, eşin de bulur belasını da cezasını da hiç bekleme kardeş

Merhaba durumunuza çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun. İnşallah düzelir eşiniz çok dua edin.kendinizde bir konu açsaydınız keşke burdaki arkadaşın konusuna karışmasın
Bol bol dua edip kuran okuyorum avukat arkadaşın yorumunu görünce bende ondan sormak istedim ben neler yapabilirim diye

Böyle dayak yiyorsunuz altınları mı düşünüyorsunuz yapmayın. Şiddeten dolayı zatwn boşanırsınız . İla altınım da altınım diyorsanız polis koruması talep edin eve gidip eşyanızı toplayın eşiniz içinde uzaklaştırma kararı çıkartın. Ayrıca önceki dövülmenize balkondan atlayıp sığındığınız yerin ykınlarında evinizin çevresinde kamera varsa talep edin . Ölmekten korkuyor olsam en son düşüneceğim şey inanın para ve altın olurdu

Esyasi da batsin,altini da batsin.hepsi onlarin olsun sen kurtuldugunu yanina kar bil.ayrica istedigi iftirayi da atsin sen kendini bildikten sonra baskalarinin senin hakkinda ne dusundugunun bir onemi yok.herkes donup kendine baksin.ayip da senin yanlis da senin dogrunda senin.kimseyi alakadar etmez.o bu ne diyecek diye hayat gecmez.canini yolda bulmadin kimsenin sana el kaldirmaya hakki yok.sende bir annenin evladisin.gozunu ac kurtar kendini

Ne hale geldik nasıl bu kadar kötü olabiliyorlar vicdan merhamet acıma duygusu denen birşey kalmamış kaç kurtar kendini boşver çalışıp herşeyin en güzelini alırsın kendine yıllarca mahkeme sürer yine yüzgoz olmaya devam edersiniz bunun korkusu yok gözü dönmüş belli o sizi hayattan koparmadan siz baglarinizi koparın.

Dehşet, canını kurtar önce ...

Çekişmeli boşanma davası 3-4 seneyi bulur kesinleşmesi. Ama her aşamasında anlaşmalı boşanmaya dönebilirsiniz.
Ben şuan sizin yerinizde olsam önce savcılığa suç duyurusunda bulunurum önce eşiniz hakkımda bir soruşturma açılsın ceza verilsin
Elinizde darp raporu da varmış çekişmeli boşanma davası açın yüklü bir tazminat talep edin aynı dava içerisinde ziynet eşyalarını da isteyebilirsiniz. Düğün fotoğrafı, takı merasiminin videosu varsa işinizi görür. Gerçi eşinizin üzerine mal varlığı var mı bilemiyorum, tahsil kabiliyeti de olmalı ama bir şey kaybetmezsiniz. İki gün sonra sigortalı işte çalışsa maaşından kesilir yine alacağınız nafaka, tazminatı icraya koysanız. Tanıklar da dinletirsiniz, çok yakın akraba olmaması hakim için daha inandırıcı olacaktır, komşu, uzak akraba olabilir.

Sizin hakkınızda kumar oynuyor dese bile bunu nasıl kanıtlayacak? Ayrıca zaten kumar oynamak suç değil kabahattir bu sizin boşanma davanızı etkileyecek bir husus değil kaldı ki oynadığınız kesin bile olsa para vermiyordu geçinemiyordum dersiniz olur biter.

Açacağınız boşanma davasında uzaklaştırma da talep edin kesinlikle.

Ben avukatım mesleki deformasyon biraz uzun yazdım kusura bakmayın

Ne sevmesi yaaa, köpek bağlasan durmaz bu herifin yanında, ahhhhh bu kadınlarımız ve koca sevdaları yok muuu...

Kimseyle tartışma, eşyayı falan boşver ordan kaç kurtul arkana bile bakma, acilen boşanmaya bak ...

Altın para eşya ne varsa bırak onun olsun kaç canını kurtar. Kumar oynadıgını söylesin bişey olmaz karalamak için söylüyor dersin ayrıca o zaten oynuyorsa dersin ki benim adıma hesaplar açtı ordan kendisi oynadı dersin ve daha önce aldırdığın uzaklaştırma kararın da var video var lehine ama para pul eşya bırak görmesin gözün onları gene yaparsın alırsın

Mahkeme hepsini donuna kadar çatır çatır alır merak etme tehdit mesajları filan varsa sakın silme elinde ne varsa hepsini kullan boylesinden bir b.k çıkmaz

Mahkeme hepsini donuna kadar çatır çatır alır merak etme tehdit mesajları filan varsa sakın silme elinde ne varsa hepsini kullan boylesinden bir b.k çıkmazal
Ve aldatma herhangi bir şey varsa elinde de kanıt varsa direk boşar hakim avukatim öyle söylemişti elinde olan kanıtların hepsini kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…