çekişmeli boşanma davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ısrarla mahkeme de boşanmak istemicem o evi bana vermeyene kadar boşanmıcam mahkeme de

Avukat parasını istememeleri ne demek biliyor musun ? Davayı kazanacaklarından eminler demek. Resmen şimdiden canınızı bağışlamışlar.
Öyle değil canım çok zenginler diye hanları dükkanları binaları siteleri iş yerleri restoranları var bu adamlar basit adamlar değil para konusun da

Ben ısrarla mahkeme de boşanmak istemicem o evi bana vermeyene kadar boşanmıcam mahkeme de
Önce adamdan boşan bu arada kayın
Pederin kayınvalideni boşasın sonra kayınpederinle evlen ve evi üzerime yap de. Bak bu plan daha iyi. Sen bizde evi nasıl üzerime alırım deseydin biz sana o yönde tavsiyeler verirdik

Öyle değil canım çok zenginler diye hanları dükkanları binaları siteleri iş yerleri restoranları var bu adamlar basit adamlar değil para konusun da
Aşkım sen hep yaşayınca mı anlıcan? Hiç sende muhakeme yeteneği yok mu? Öngörü, mantık yürütme, olayları durumları yorumlama falan? Zaten bu insanlar sizin o parayı çıkaramayacağınızı biliyor, sizi kibarca ezmişler resmen.

Bu insanlar sana ev verecek öyle mi?
Ev derdine düşeceğine çocuğun icin uğraş diyeceğim ama onun için neyin hayırlı olduğu belli değil tam olarak.

Sizi kibarca ezmişler diyorum. Zaten bu parayı veremeyeceğinizin farkındalar. Üç kuruş için çirkef yapmaya gerek yok demişler. Biz siz miyiz demişler.
Aynen bu konu da haklısın malesef ilk defa katıldım sana ama biz 100 bin av. Tutuk biz talep ettik ve adamlar başta olay taze iken 1.5 milyon para teklif ettiler bana kabul etmedim

Aynen bu konu da haklısın malesef ilk defa katıldım sana ama biz 100 bin av. Tutuk biz talep ettik ve adamlar başta olay taze iken 1.5 milyon para teklif ettiler bana kabul etmedim
Keşke alsaydın. Dava sonrası onu da rüyanda göreceksin. Mahkeme bu kadar vermeyecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…