çekişmeli boşanma davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamın ailesinde b.k gibi para varmış. Ama hakim ailesi zengo, yaz kızım 14 bin nafaka, ev, araba, tazminat, Eflak ve Boğdan diyecek hali yok tabi.
ailesinin parasından kime ne? ailesiyle mi evlenmis babası oğlu boşanır da geline veririm diye yapmadı ya bu malı mülkü ben anlamıyorum valla. Allahım yasatmasın kimseye ama çok çirkin şeyler yani. adamın benden önce edindiği malda benim ne hakkım olabilir?

Bu avukat senin başını yakacak,sürekli yalan iftira
bizim de böyle bi avukat vardı. iş ortaklığında sözleşmenin ihlalinden dolayı davalıktık. avukat o kadar inat etti ki yalan ifadeler üzerinden yürümeye hakkımızı da alamadık.. üzerine 700 bin ceza ödedik adamı sözleşmeyi ihlale biz zorlamışız gibi oldu en sonunda. hakim de yalanlar olduğu için iyi niyetimize inanmadı. aç gözlü olmamak lazım gercekten.

Çok korkunç bı insansınız hiç Allah korkusu yokmu ya altınlar sizde ama karşı tarafda demek iftira atmak hiç sizi korkutmuyormu ? Diyelim ki size 300 grm altın verdi tazminat verdi ev verdi Allah aşkına siz bunların hayrını gorebileceginize inanıyor musunuz? Resmen kul hakkiina girmek için bütün tuşlara basmissiniz

Lütfen bu kadar üstüme gelmeyin yalvarıyorum siz yapmayın bari

Valla ben anlamadım, adama neden bunları yaptınız? Babanızın her dediğini yapıyor musunuz böyle?

Sen tam bir gerizekalısın eşim 26 dedim
Çocuk kac yaşında yazana 26 diye cevap verip bana gerizekalı demen çok komik olmuş... Allah'tan ben kocama bıçak çektirip üstüne nafaka alacağımı düşünecek kadar akıl yoksunu değilim. Gerçeksen havani alırsın anca, üstüne birde paşa paşa nafaka ödersin. Gerçi senin o kadar paran olsa evi alicam, nafaka alicam diye kudurmazsin. Üzgünüm ama alacağın başka bişey, mahkemede görürsün zaten

Baban ne istiyor damattan anlayamadım? Sen neden onu dinleyip eşine bunu yaptın ? Eşinle aranda bir sorun yokken mi baban istediği için bu sekilde davrandın

Lütfen bu kadar üstüme gelmeyin yalvarıyorum siz yapmayın bari
Üstünüze gelen yok, üstüne gitme babanızın elinde bıçakla damadını öldürmeye çalışmasıdır.
İnşallah çocuğunuzu elinizden alırlar, bugün başkasına yapan yarın size ya da çocuğa yapabilir. O adamın aklıyla lafıyla yuva yıkan size, bir de tetikçi gibi ortada dolanan babanıza çocuk mu verilir ya, Allahınızdan bulun.
Kocanız tazminatı kazansın, artık ödeyemediğiniz için hapse mi girerseniz ne olursa olur.
İnsan hayatıyla oynamanın bedelini ailece iliğinize kadar ödeyin. Ohhh olsun!!!

Sen tam bir gerizekalısın eşim 26 dedim
Ayıp oluyor delikanlı, hem erkek olduğun halde kadın profiliyle giriyorsun hem de troll konu açıyorsun.

Bu 2 konu aynı kişiye ait ve açan kişi erkek.

Not: Buradaki kadınlara üslup bozacağına “Herkese” yazmayı öğrenmelisin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…