çekişmeli boşanma davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konuyu daha once okudum ben.

Neden kisalttiniz ki? Sucsuz gunahsiz kocanizi suc islemeye meyilli babaniza yem ettiginizi hepimiz okumustuk?

Adamin akli yerindeyse zaten size geri donmez, sizde babanizin akliyla hareket etmemeyi ogrenmis olursunuz.

Not: 7 sayfayi okumadim.

Adamlar geçen hafta beni daireden çıkarttılar

Ya işte yardım etmenizi istiyorum bana ne yapıyım ben bu adamı nasıl geri döndürücem
Sen başına geleceği bilmiyor muydun babanın hin aklına uydun diyecektim, muhakeme konusunda sıkıntıların olduğu belli. Ailesine gidin belki merhamet ederler, bu adam ailesi ikna olursa geri dönme ihtimali var.

Sen başına geleceği bilmiyor muydun babanın hin aklına uydun diyecektim, muhakeme konusunda sıkıntıların olduğu belli. Ailesine gidin belki merhamet ederler, bu adam ailesi ikna olursa geri dönme ihtimali var.
ailesi oğluna eğer sen bu kadına dönersen seni mirastan evlatlıktan reddederim die beyan da bulunmuş nasıl ailesine gidiyim şimdi

ailesi oğluna eğer sen bu kadına dönersen seni mirastan evlatlıktan reddederim die beyan da bulunmuş nasıl ailesine gidiyim şimdi
Ahahahah tamam işte, ben bunu anladım da onlara git dedim. Adamlar oğluna ev vermemiş ev. Madden aileye bağlı adam zaten. Onlara rağmen iş yapamaz.

9 aydır ne aradı ne msj attı nede çocuğunu sordu benle muhatap olmamak için
Kayınpeder size bıçakla saldırsa siz eşinizle muhattap olur musunuz?

Boşanmak istemiyorum diyerek kendinizi iyice küçültmeyin.

Boşanacaksınız başka yol yok. Babanızla beraber terapi almanız size iyi gelecektir. En azından baba kız bundan sonraki hayatınızda akıl dışı davranışlar sergilemezsiniz.

Siz bu konuyu daha önce açmıştınız; yorum da yapılmıştı. Yeni üyelikle, aynı konuyu yeniden açınca yorumlar mı değişti ?

Adamlar geçen hafta beni daireden çıkarttılar
Esinizin evlenmeden onceki evini istiyordunuz diye hatirliyorum, cikartildiginiz ev o galiba.

Rumeysa bu aile sana 1 lira yedirmez, hayal kurmaktan vazgec.
Ben onu gerçekten seviyorum para için değil
Bir de Allah askina surda biz bizeyiz, dogruyu soyle. Adamla parasi icin evlendin, babanda muhtemelen artik kumar batagina mi dustu ne yapti, senden para almak icin bosatmaya calisiyor belliki.

Ama baba kiz kafaniz hic calismiyor, amac para yemekse adamin acigini yakalamaniz gerekiyordu adamin eline kocaman bir koz vermeyecektiniz.

Ben kocanin ve ailesinin tarafindayim, minik oglani da insallah alirlar yoksa onun gelecegini de hic iyi gormuyorum.

Bundan sonrasi icin bari biraz akli basinda davran.

Baban camdan atla dese atlıycan mı? Hiç mi sormadın neden noldu baba diye? Kocana da mı sormadın ne geçti aranızda diye?
Baban kocana saldırmış onun uzaklaştırma kararı cıkarması lazım size asıl.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…