çekişmeli boşanma davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 yaşın daki çocuk direkt anne ye veriliyor diye biliyorum
Direkt hemnde o kadar basit? sen çalışıyor musun? Nerede kalacaksın. Çocuğun babasına bıçak çeken babanın evinde mi? Hakim demeyecek mi çocuğun can güvenliğini kim sağlayacak diye? O kadar basit yani anneye verilmesi. Bu sorular benim aklıma gelen kim bilir hakimin aklına neler gelecekte soracak

Nasıl ispatlıcak adamın elinde sadece şahit tek var o kadar
Adama uyuşturucu kullanıyor diye iftira etmişsin kanıtlamış öyle olmadığını. Bıçak olayı zaten adli vaka olmuş. Adamı evden de atmışsın. Bunlar kanıtlanabilir zaten. Size güveniyorum ben hem. Baba kız bu hırsla eline daha ne malzemeler vereceksiniz adamın. Evini kurtarmış sizden o bile yeter. Çökme planları yaparken avcunuzu iyi yalamışsınız.

Niye konuşmuyordu onu soruyorum işte ne yaptınız adama kimbilir evlerden ırak. Konuda bana geçmedi yüksek ihtimalle fakesin. Ha değilsen de hayal kurmaya devam et mahkemede alırsın üçün birini
Ya ne fakesi ne diyorsun babam eşime küfür etti diye konuşmuyordu

Valla ben hakimlere de acıyorum. Önce başanacağım diye dilekçe veriyor sonra ben koğğğcamıı seviyorum boşanmicam. Gerçekten boşanmak isteyen insanlara yazık üzülüyorum. Bunlar yüzünden milletin dosyasına sıra gelmiyor ki hakim rahat rahat baksın karar versin. Resmi kumları da meşgul etmekten başka bir şey değil.

Dilekçem de ben de boşanmayı belirtmişim ama

Hiç bişeyi yoktu eşimin sadece sinirle bu hareketleri yaptım
Baban kocana küfrediyor, kocan haklı olarak konuşmuyor, konuşmayınca gene suçlu oluyor. Nasıl çirkef bir ailesiniz siz. Haa bu arada kocan mahkemeyi kazanır ve 250 bin avukat parasinida baba kız siz ödersiniz

Kızlığım gitti benim artık dul olmuşum sen ne diyorsun ya adam işini yapsın bol bol 5 yıl boyunca daha sonra eşin mağdur olmuş diyorsun ne ala memeleket
Aşkım kanun böyle demiyo. Sen hayallerde yaşıyon. Dikkat et o almasın senden tazminat. Ben olsam senden tazminat alırım mesela. Adam acımış büyük ihtimal, canını mı alacam diye.

Kızlığım gitti benim artık dul olmuşum sen ne diyorsun ya adam işini yapsın bol bol 5 yıl boyunca daha sonra eşin mağdur olmuş diyorsun ne ala memeleket
Kız diktiriver nolacak yapılmayan şey mi Allah seni ben de başka bir şey sandım. Siteyi gez bir sürü doktor adı var sanki sen 5 yıl boyunca bol bol işini halletmemiş gibisin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…