Çekişmeli boşanma davası

Var mı halen öyle tipler ya, artık umrunda değil milletin kız olmuş erkek olmuş. Artık kızların üstüne daha çok düşülüyor hatta. Soyum yürüsün mantığı pek kalmadı. Ki yine de umurlarında olmaz. Tutuştururlar eline üç beş baktırırlar torunlarına. Büyüdükçe de kendilerine döndürmeyi bilirler. Zaten iki haftada bir gördüğü baba bal olur çocuğun gözünde. Malesef yani böyle bu işler bu insanlar neyine güvendi hala anlayamadım.
Hala var maalesef, çevremden birisi evlendiği kişinin maddi durumu iyi diye, ileride boşanma vs olursa erkeğin maddi desteği hiç kesilmesin diye çocuk istemeyen adamı punduna getirip hamile kaldı hamileliği de 12 hafta sakladı, bu aklı veren de hatunun babasıydı.

Konu sahibi eşini sevmeden evlenmiş belli👇 bebek de sevmekle sevmemek arası bir zamanda olmuş, kavgadan 7 ay sonra sevgisi kıpraşmış, yine bir varsayım ama 2 bin bebeğe 2 bin kadına tedbir nafakasının az oluşudur belki de özlemesinin sebebi, koca bir bağ varken 2 salkım üzümle yetinmek istemiyordur kim bilir 🤷‍♀️

Öncesin de sevmiyordum sonradan sevmeye başladım ve kavgadan 7 ay sonra daha da çok sevmeye başladım eski anılar geliyor aklıma özlüyorum onu çok

Hala var maalesef, çevremden birisi evlendiği kişinin maddi durumu iyi diye, ileride boşanma vs olursa erkeğin maddi desteği hiç kesilmesin diye çocuk istemeyen adamı punduna getirip hamile kaldı hamileliği de 12 hafta sakladı, bu aklı veren de hatunun babasıydı.

Konu sahibi eşini sevmeden evlenmiş belli👇 bebek de sevmekle sevmemek arası bir zamanda olmuş, kavgadan 7 ay sonra sevgisi kıpraşmış, yine bir varsayım ama 2 bin bebeğe 2 bin kadına tedbir nafakasının az oluşudur belki de özlemesinin sebebi, koca bir bağ varken 2 salkım üzümle yetinmek istemiyordur kim bilir 🤷‍♀️
Çenesini kapatacak, ailesini evinin evliliğinin içine sokmayacak, yerini haddini bilip oturacaktı, hala aklı başına tam gelmiş değil hala babasına yönettirme peşinde eş tarafını, başka kadın yok sanki, gider bi daha evlenir adam.

Çenesini kapatacak, ailesini evinin evliliğinin içine sokmayacak, yerini haddini bilip oturacaktı, hala aklı başına tam gelmiş değil hala babasına yönettirme peşinde eş tarafını, başka kadın yok sanki, gider bi daha evlenir adam.
Katip biliyorsunuz kız evladım var, herkesin evladı kendine kıymetlidir, tek evladım Allah herkesin evladına benimkine de sağlıklı uzun ömürler versin, kaderleri de güzel olsun inşallah 🙏 benimki de bana kıymetli ailesi olarak onun için her şeyi yaparız, ihtiyacı olduğunda da maddi manevi yanında oluruz, saçının teline zarar gelse dünyayı da yakarız ama bırak böyle çirkin bir aklı vermeyi aksine ben nasıl çocuk yetiştirmişim de milletin malının mülkünün derdine düştü diye kendimi ayıplarım yerin dibine girerim, kayınpederi mal mülk yapmak için binbir emek verirken gelinin ne gibi bir emeği var veya gelinin babasının?
İnsanlar başkalarının mal varlığı üzerinde söz hakkı olduğunu nasıl düşünebiliyor aklım almıyor🤷‍♀️
30 yıllık eşime dahi bana maddi manevi tazminat vereceksin demem, ki hele bir de adama iftira atacağım Allah muhafaza🙏

İnsanlar ne kadar sevgisiz ve merhametsiz oldu, kuldan utanmıyorlar ama Allah’tan da korkuları yok.

X