çekişmeli boşanma davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
babasının evinde oturucaktım şimdiye kadar da oturuyordum 1 haftaya kadar çıkartılar beni av 14 bin tedbir nafaka talep etti mahkemeye mahkeme 4 bin bağlattı ve evden de çıkartılar beni
Babasının evinde ne hakla oturacaktıniz? Babaniz eşinize bıçak çekmiş o evde, suçlu gibi uzaklaştırma almışsınız insanlara. Şimdi oturun babanızla bir güzel.
Eşiniz de kurtulur sizden bir an evvel umarım.
Evlilik biraz mantık ve olgunluk ister. Sizde zerresi yok.

Ben artık cvp vermicem çok linçleniyorum hafî yakşamlar
Kocanla yaptığın seksten bile gram zevk almamışsın, 5 yıllık kocana işini gördü demenden ne kadar benimsediğin belli, adamı sevdiğinden değil, kıymetli babanın evinde bulamayacağın konforu geri elde etmek için dönmek istiyorsun. Kafandaki hesaptan kitaptan, 40 tane tilkinden kurtulabilirsen sen de saf bir şeyler yaşayabilirsin.

Nasılsa ailesi zengo diye koşa koşa evlenmeyi biliyonuz, o zaman kızlığım gidecek demiyonuz şimdi aklına gelmeyiversin.
Bu arada benim ailem de o kadar zengin olsaydı bakalım evden çıkarabilecekmiydi beni adam sadece daireden çıkabilmem için avukata 350 bin vermiş

Bu arada benim ailem de o kadar zengin olsaydı bakalım evden çıkarabilecekmiydi beni adam sadece daireden çıkabilmem için avukata 350 bin vermiş
Baban isterse Karun olsun, adamın babasının üstüne ev. O parayı da seni başlarından atmak için verdiler avukata, senle olan hukuku kesmek için. Ama merak etme, davayı kaybedince sen ödicen onu.

Ve boşanma av.250 bin vermiş adamlar basit mesele için 600 bin harcamışlar herşey para olmuş bu hayatta paraaa

Baban isterse Karun olsun, adamın babasının üstüne ev. O parayı da seni başlarından atmak için verdiler avukata, senle olan hukuku kesmek için. Ama merak etme, davayı kaybedince sen ödicen onu.
Adamlar da o kadar para var ki av. Parasını dahi talep etmemişler

Resmî nikaha ve kanun da kadınların yanın da olduğu için
Kanun haklıysa kadının yanında olur. Siz baba kız suçlusunuz. Eşinize kendi evinde bıçakla saldırmaya çalışmış babanız. Ne nikahi, ne kanunu?
Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz bilmiyorum ama çocuğa da bir faydanız olmaz bu şekilde. Daha büyük olsa babayla bile kalabilirdi.

Resmî nikaha ve kanun da kadınların yanın da olduğu için
Her şeyi yanlış bilmenin verdiği özgüven.. Kanun kadından yan mıymış haklıdan yana mı acı bir şekilde öğrenmiş oldunuz. Kadınsın diye yaptığın hiçbir şeyin hesabı sorulmayacak mı sandın cidden? Kayınbabanın evinin tapusunu sana mı verecekler sandın?

Öyle sanmış cidden. Babası gitsin adamın oğluna saldırsın o evde ama ev sadece kadın olduğu için kendisinde kalsın. Bunu hayal etmiş.

Mental sorunlarinizin olduğunu düşünüyorum
Tedavi olun cunku ne yasadiklariniz ne de buradaki cevaplarınız normal değil
Bir şey mi kullanıyorsunuz bir şeyin etkisinde misiniz
Bakın evladınız varmış tamam bu olay böyle kötü olmuş yapacak bir şey yok bundan ders alın bosanin ve hayatınıza yön verin ve lütfen ama lütfen tedavi olun Allah yardımcınız olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…