çekişmeli boşanma davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke alsaydın. Dava sonrası onu da rüyanda göreceksin. Mahkeme bu kadar vermeyecek.
Alamak istesem de bu saatten sonra alamam ki zatten olay taze iken verdiler aradan 9 ay geçmiş ses yok Seda yok sadece mahkemeyi bekliyorlar ve o parayı da vermekten vazgeçmişler işi inada bindirmişler beni 5 kuruşsuz boşatmak için

Alamak istesem de bu saatten sonra alamam ki zatten olay taze iken verdiler aradan 9 ay geçmiş ses yok Seda yok sadece mahkemeyi bekliyorlar ve o parayı da vermekten vazgeçmişler işi inada bindirmişler beni 5 kuruşsuz boşatmak için
Sen devam et babanı dinlemeye.

ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE BÖYLE BİR KONU İLE SİZİNLE KARŞI KARIŞIYA GELMİŞTİM AMA HESABIM ENGELLENDİĞİ İÇİN Bİ SÜRE SİTEYE GİREMEDİM HESABIMIN AÇILMASINI BEKLEDİM AÇILMADI BEN DE YENİ HESAP KURMAK ZORUN DA KALDIMBU SEFER BENİ ENGELLEMENİZ DEĞİ BANA YARDIMICI OLNMANIZI İSTİYORUM LÜTFEN MAHKME ÇOCUK İÇİN BİZİ ÇAĞIRDI PEDALOG GÖRÜŞTÜ BİZİMLE BEN PEDALOGTAN GEÇİCİ VELAYETİ İSTEDİM PEDALOG ONU BEN DEĞİL MAHKME VERMESİ GEREKİYOR DEDİ VE BANA DEDİ KENDİNE VE ÇOCUĞA DİKAT ET SENİN YANIN DA KALABİLİR ŞİMDİLİK DEDİ BANA EŞİM DE BENDEN ÖNCE PEDALOG LA KONUŞTU ACABA ONUN KONUŞMASINA KARŞI MI BANA BÖYLE OLMSUZ KONUŞMA YAPTTI VE EŞİMİN AİLESİ BENİ EVDEN 1 HAFTA ÖNCE ÇIKARDI ÇIKMAZSAYDIM 800 BİN TAZMİNAT ÖDEMEK ZORUN DA KALICAKTIM VE 5 YIL BOYUNCA GERİYE DÖNÜK KİRA ŞUAN ÇOCUĞUM LA BABA EVİNDEYİM SİZCE NE YAPABİLİRİM YARDIM EDİN LÜTFEN BANA ENGELLEMEYİN BENİ 8 BİN NAFAKA TALEP ETMİŞTİK HAKİM ONU BİLE VERMEDİ TOPLAM 4 BİN BAĞLADI NAFAKA EŞİMİN ÜSTÜNDE RESMİ NİKAHTAN ÖNCE ALINAN DAİRE VARDI O BİLE MAHKME DE GÖRÜNMÜYOR HAKİM ONU SAYMIYOR BİLE
Neden babanızın her yap dediğini yaptınız merak ettim ? Niye böyle bir şey yaptınız ..kaç yaşındasınız ?

Yani o kadar yerleri var ki bi evi vermekten korkuyorlar onların düşüncesi ise biz bu evi verirsek bu gider başkası ile evlenir yeni kocası ile bu evde yaşıcaklar die düşünmüşler ondan vermediler
Deseydin kızlığım gitti dul kalmışım beni kim niye alsın babamla oturacağız.

Yani o kadar yerleri var ki bi evi vermekten korkuyorlar onların düşüncesi ise biz bu evi verirsek bu gider başkası ile evlenir yeni kocası ile bu evde yaşıcaklar die düşünmüşler ondan vermediler

Kim dedi bunu sana?

Fake oldugunu düsünüyorum insan cocugun velayeti gitmek üzereyken evdi paraydi demez

Güzellikle yolları ayırmaya baksan belki kayınbaba çocukların hatrına oturturdu, sonuçta torun vermişsin. Ama iyice çirkef yapmışsınız, rüyanda görürsün artık. Kayınbaba evi sizin mal davanızda söz konusu bile olmaz. Kendi oğluna ev vermemiş adam, sen kim oluyon?

Mahkeme umut ettiğiniz nafakayi vermemiş, neden hakkınız olamayan evi versin?
Gerçekten mağdur olan kadınlar bile komik rakamlar alıyor nafaka olarak, siz hayal alemindesiniz tam olarak.
Çocuğunuzu alacaklar sizden derdiniz para. O baba sizi evde tutmaz kolay kolay erkenden evlenirsiniz zaten. Olan da çocuğa olur. Ama ev önemli tabi.

Mahkeme umut ettiğiniz nafakayi vermemiş, neden hakkınız olamayan evi versin?
Gerçekten mağdur olan kadınlar bile komik rakamlar alıyor nafaka olarak, siz hayal alemindesiniz tam olarak.
Çocuğunuzu alacaklar sizden derdiniz para. O baba sizi evde tutmaz kolay kolay erkenden evlenirsiniz zaten. Olan da çocuğa olur. Ama ev önemli tabi.
Babası önce adama geri yollamaya çalışacak. Olmazsa çocuğu babasına postalayıp konu sahibini evermeye bakacak. Kahin olmaya gerek yok bunları görmek için.

Güzellikle yolları ayırmaya baksan belki kayınbaba çocukların hatrına oturturdu, sonuçta torun vermişsin. Ama iyice çirkef yapmışsınız, rüyanda görürsün artık. Kayınbaba evi sizin mal davanızda söz konusu bile olmaz. Kendi oğluna ev vermemiş adam, sen kim oluyon?
Sen çok asabisin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X