Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Bugün kırmızıların geLme günü..Ve hiç bi belirti yok!
normal şartLarda bugün feci kasık ağrım oLması gerekiyodu..
CeyLannnnnnnnnnnnnnnnn iLk senin topicine yazıyorum bugün..Uğur geLsin =p
Herkese hayırLı ve boL hami$Li haftaLar =)

Hadi canım hayırlısı güzel haberlerle Gel inşallah.......:jeyyar::Saruboceq:

kızlar bana yardım edin bu ay klomen ve ovitrella kullandım adetime 8 gün var ama kanamam oldu bugun bu bir yerleşme kanaması olabilirmi? yoksa adetmi oluyorum yardım edin çıldıracam

selam kızlar ben hala hastalanmadım bugun kan testi yaptırdık yarın alıcam sonucu inşallah ama benim umudum yok hiç yine de..doktoruma sordum; adetim yakın olsa anlaşılırmı ultrasonda ne düşünüyosunuz diye oda dedi kan testinin sonucunu bi alalım ona göre konusuruz ama rahmin ince değil kalın dedi.kafam karıştı hepten.hiç bişey söylemedi bu sefer..kalın olması ne demek?adet olacam mı demek.eger öyleyse neden kan testi istedi ki..kafam bozuldu iyice şimdi aşağı inip alcam bi idrar testi yapıcam en sonunda başlarım böyle aşkın ızdırabına diyerek..bi fikri olan varmıdır acaba..ilk kez bu kadar gecikme yaşıyorum hayatımda hiç şaşmazdı.

kızlar bana yardım edin bu ay klomen ve ovitrella kullandım adetime 8 gün var ama kanamam oldu bugun bu bir yerleşme kanaması olabilirmi? yoksa adetmi oluyorum yardım edin çıldıracam

canım benimde yaklaşık 15 gün önce öyle oldu hafif bi lekelenmem oldu ama hala bekliyorum olacam diye.yarın kan testimin sonucunu alıcam ben.istersen sende yap bi kan testi çıkabilir hamileysen..

canım benimde yaklaşık 15 gün önce öyle oldu hafif bi lekelenmem oldu ama hala bekliyorum olacam diye.yarın kan testimin sonucunu alıcam ben.istersen sende yap bi kan testi çıkabilir hamileysen..

inşallah ikimizde hamileyizdir.suan sanki adet oluyormuşum gibi sancım başladım gelen kan adet gibi degil ama.yarın mutlaka doktora gidecem.sendede böylemi oldu adetin kaç gün gecikti

hulyaeyup inşallah canım inşallah öyleyizdir.aynen bende her gece yatarken tedbirli yatıyodum belki bu gece olur diye..adet olacakmışım gibiydim sanki hala da öyle hissediyorum arada..ilk baştan kahverengi lekelenmeler ve jöle gibi şeffaf akıntılarım vardı.daha sonra kahverengilikler döndü sarıya ve süt gibi beyaz akıntıya..3-4 gündür de kahveye yakın bi renk ama akıntım şeffaf değil bildiğin süt gibi olmaya başladı.benim adetim hemen hemen 1 hafta gecikti.30 ocakta iğnemi olmuştum.2. ignemdi bu.ilkinde 16. gün hastalanmıştım ama bugun iğneyi olalı 24 gün oldu cuma günü 1 ay olacak işte hesapla.baya oldu ama bilmiyorum ben sanki hamile değilim gibi hissediyorum inşallah allahım senin yüzüne güler bu ay.

amiiin inşallah allahım seninde benimde hepimizin yüzüne baksın.
yanlız benimkisi resmen 2 damla kandı güzelim.

devamı gelecek sandın ama gelmedi di mi :) hadi bakalım inşallahhhh.benimki her adetimden önce gelen kahverengi lekeydi.o yüzden ertesi günü olucam sandım ama 15 gün oldu hala gelmedi. :)kafayı yemek üzereyim.şimdi test aldım gözümün önüne koydum.yapsam mı yapmasam mı düşünüyorum. :)en azından yarın kan testinde negatif çıkarsa hazırlıklı olmak adına ama elim varmıyo bi türlü.

surculisan canım yap ne olur bende çok merak ettim ya.inşallahh pozitif çıkar beraber seviniriz.

kızlar evet tahmin ettiğim gibi idrar testi negatif çıktı.hamile değilim.o zaman neden adet olamadım hala.

canım benimm sitres çok önemliymiş bizim gibi bebeği geç olan insanlar çok sitres yapıyoz çok takıyoz sonrada vucut hamile gibi davranıyor.benimde 1 keresinde 3 gün gecikmişti görsen sanki hamileyim gibi davranıyordum artık.allah ne zaman isterse o zaman verecek zamanı var mutlaka hiç üzme kendini.birde bu testler tam güvenilir degil hala umudumuz var kan testini bekleyelim.

hulyaeyup bu ay öyle rahattım ki tam tersi..demekki allahım vermeyince vermiyo işte vakti zamanı var.az önce biraz ağladım rahatladım geçti.7 yıllık evliyim son 5 yılımın hemen hemen her ayını bu şekilde geçiriyorum ve son 5 yıldır ilkdefa adetim bu kadar gecikti.oncomed diye bi test aldım canım gebelik başladıktan bir hafta sonra dogru sonucu verebiliyomuş.neyse kısmet değilmiş.eşime çok üzüldüm kendimden çok.garibim nasıl da umutlanmıştı bu ay.yarın için acele etmicez yine de iyi oldu.hayırlısı demiştim hep hayırlısı böyleymiş demekki.

bende 15 aylık evliyim ilk yıl hiç istemedik sonra hamile kaldım ama 6 ay once babamı kaybettim daha sonra üzüntüden 2 aylık bebeğimi kaybettim. 2 aydırda korunmuyoruz ama olmadı. 2 ay zaten çok kısa bir süreymiş olmuyor demek için 1 sene beklemek lazımmış ama ben çok sabırsızım işte.

başın sağolsun canım.allah sabır versin.evet 2 ay ne ki?senin gene olur endişelenme stres yapma sakın olur mu..hem demekki kalabiliyosun o da bişey..1 sene diyor doktorlar.1 sene boyunca olmazsa tedaviye geçiyolar..hakkında hayırlısı canım benim..olacak olacak hepimizin olacak da sabır biraz..Allahın bizi sevdiğine ve o yüzden bizi denediğine inanıyorum..bi gün sabrımızın semeresini görücez hepimiz..isyan ettirmesin rabbim yeter ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…