Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

gunaydın kızlar.çatlatma iğnesinin ardından 3. haftamıda doldurdum.kahverengi akıntılarım kesildi.benden sonra iğne olan arkadaslarımın çoğu ne yazıkki regl olmaya başladılar.kan testinin negatif çıkması ama benim hala adet olamamış olmam kafamı kurcalıyo.sizce umutlanmak hakkım değilmi artık?ama tabi ortada da negatif çıkan bi kan testi var.onu napıcaz bilmiyorum.hala olucam diye bekliyorum kasıklarım ağrıdıkça.dün doktorum bekliyodu aslında gitmedim..nedense gidesim gelmedi.ama pazartesiye kadar olmassam gidicem artık.ve kızlar eğer olduysa eğer hamileysem bu gerçek bi mucize olacak benim için.Allahın bi mucizesi olacak.

ıyı aksamlar kızlar benımde ıgne olalı 5 gun oldu hıcbır degısıklık yok 5 gunde belırtı verırı mı acaba
kızlar bu ılaclar sızdede ates basması yapıyormu menapozlu kadınlar gıbıyım bır usuyor bır yanıyorum ay cok sıkıldım ben bu ıslerden yav ılac ıce ıce dengem bozuldu allah yardımcımız olsun

canım hayırlı olsun inşallah tutar..çatlatma iğnesi herkesin bünyesinde farklı etkiler yaratabilir.benim 1 hafta boyunca ve ondan sonra da ara ara kasık agrılarım oldu.ateş basması evet bende de vardı..en güzeli yapabiliyosan iğne oldugunu unut.ilaç kullandıgını ve bu ilacı niye kullandıgınıda unut.stres çok etkiliyo.benim ilaçlarım artık hayatımın bi parçası oldu.düşünmüyorum bile içerken bebek için içtiğimi.ve bu rahatlığım yumurtlamama yumurtamın çatlamasına olumlu etkisi oldu bu ay..kendini dinleme..inşallah olacakk.umarım seninde güzel haberlerini alıcaz bu ay..ne kadardır istiyorsunuz?

kızlar hayırlısı olsun ne diym inşallah önümüzdeki ay kavuşursunuz bebişlerinize bende geliyorum 1 hafta sonra adet olucamm hamiş falan değilim bu ayda bence

ceylan83 inşşşaaalllah hamilesindir de haftaya burdan bize yazarsın kızlar adet olamadım bebeğim bana sürpriz yaptı diye.dularım seninle.hayırlısı olsun hakkında.

Herkese merhaba bayanlar;
Sizlerle aynı kaderi paylaşıyoruz. 14 ekimde 10 haftalık bebeğimi kalp atışı olmadığı için kaybettim. ilk gebeliğimdi.Kürtaj sonrası adet düzensizliği yaşadım doktorum bu ay klomen verdi ve çok şükür 21 milim yumurtamız oluştu 1 tane. Perşembe öğlen 12:00 de çatlatma iğnesi oldum şimdi şansımızı deniyoruz. Bu ay umudum yok gerçi ama adetim düzene girsin istiyorum..
Dilerim Allah hepimizin gönlüne göre verir. Evlat sahibi olabilmek gerçekten bir mucizeymiş....

gunaydın kızlar.çatlatma iğnesinin ardından 3. haftamıda doldurdum.kahverengi akıntılarım kesildi.benden sonra iğne olan arkadaslarımın çoğu ne yazıkki regl olmaya başladılar.kan testinin negatif çıkması ama benim hala adet olamamış olmam kafamı kurcalıyo.sizce umutlanmak hakkım değilmi artık?ama tabi ortada da negatif çıkan bi kan testi var.onu napıcaz bilmiyorum.hala olucam diye bekliyorum kasıklarım ağrıdıkça.dün doktorum bekliyodu aslında gitmedim..nedense gidesim gelmedi.ama pazartesiye kadar olmassam gidicem artık.ve kızlar eğer olduysa eğer hamileysem bu gerçek bi mucize olacak benim için.Allahın bi mucizesi olacak.

Canım Allahtan ümit kesilmez ben adet olduğum halde hala acaba üstüne adetmi oldum diyorum Allah hayırlı zamanda verecek inşallah geç döllenmedir Pazartesi hepimizin umudu olursun çok ihtiyaçımız var ..
Herkese merhaba bayanlar;
Sizlerle aynı kaderi paylaşıyoruz. 14 ekimde 10 haftalık bebeğimi kalp atışı olmadığı için kaybettim. ilk gebeliğimdi.Kürtaj sonrası adet düzensizliği yaşadım doktorum bu ay klomen verdi ve çok şükür 21 milim yumurtamız oluştu 1 tane. Perşembe öğlen 12:00 de çatlatma iğnesi oldum şimdi şansımızı deniyoruz. Bu ay umudum yok gerçi ama adetim düzene girsin istiyorum..
Dilerim Allah hepimizin gönlüne göre verir. Evlat sahibi olabilmek gerçekten bir mucizeymiş....

Merhabalar İnşallah ikinci meleğine tez zamanda kavuşursun İnşallah bu ay seninde tutarda hepimize umut olursun maşallah çok iyi büyümüş yumurtan :1hug:

surçü lisan canım inşallah hamilesindir ceylancım söktümü şimdi senin adetin tam olarak en son lekelenme şeklindeydi diye hatırlıyorum canım

balım üzüldüm yaaaa senden ümitliydim ben bu ay inşallah önümüzdeki ay gelmez o adetin canım benimmm

surçü lisan canım inşallah hamilesindir ceylancım söktümü şimdi senin adetin tam olarak en son lekelenme şeklindeydi diye hatırlıyorum canım

Söktüm canım hemde bir sancım ölüyorum sanki ..anavatanı kan ağlatıyorum malesef :jeyyar:
Benimde adet geldi bu ayda olmadı biliyodum zaten:kahve:

tühhh ....bari birimiz olmasaydı da sevinseydik daha kızlardan olmayan varmirmirmirmir

offf içim daralıyor sanki...Şükür adet oldum geçen ay faturalle adet görebildimsenağlama

ceylan ve ceylan83 çok teşekkür ederim iyi niyetinize ve güzel dileklerinize..ama sanırım hamile değilim..kan testi için çok güvenilir derler ya ne bilim.bazen olabilir hamile olabilirim belki testte hata vardır diyo duygusal tarafım, mantıklı tarafımda aynı anda halt yeme ne hamileliği çıktı işte daha ne istiyosun diyo..kararsızım..emin oldugum tek şey var; her ay düzenli adet görürüm saat şaşmaz..bu ay böyle sarkınca ve her aykinden farklı yaşadıgım şeyler olunca insan rahatsız oluyo..
canım geç döllenmeyi okudum,yumurtlaman geç olursa geç döllenme oluyomuş.ama benim yumurtam 31 ocak 1 şubat arası çatladı.bizde o günlerde beraber olduk.bilmiyorumki...çunku şubat 2 de doktora gittim çatlamış hadi inşallah tutar dedi.bilmiyorum kızlar bilmiyorum..o kadar karışığım ki anlatamıyorum.o yüzden hamile olursam benim için mucize olur dedim.aklıma kist oluşabilme ihtimalide geliyo ama...

offf içim daralıyor sanki...Şükür adet oldum geçen ay faturalle adet görebildimsenağlama

canım soğan ve incir kürünü denedin mi?incir kürüne başlayabilrsin..faydalarını gören çok insan okudum.inşallah sana da şifa olur.adetin ilk günü başlanıyo bildiğim.bende bu ay adet olunca başlarım diyodum.incirlerimi bile aldım duruyo valla.

selam kızlar adetime 3 ün kaldı, ne ağrı var ne başka bişey, hiç bir belirtim yok adet olmadan önce ağrılarım göğüslerimde acı felan olurdu, şişkinlik bile yok, kist olsa oda ağrı yapardı, Allahım ne oldu anlamadım iğnem 8 şubatta yapıldı ama bende tık yok galiba hemile değilim yine adetim gecikicek diye çok tedirginim test de yapmadım çıkmaz diye çarşambayı bekliyorum dr 24 de adet olmazsan gel dedi, adet olursan da ara dedi ama bende ikisi içinde belirti yok offf çok canım sıkkın.

ukla aynen bende senin gibiyim canım 9 şubatta iğne oldum ne adet belirtisi ne hamişlik belirtisi ikiside yok cnm

hayırlısı olsun canım sen ıgneyı kacıncı gun yaptırmıstın belkı gec dollendıyse testte cıkmamıs olabılır bence ıhmal etme gıt sen dr.una ben bır yıl once kurtaj oldum canım
ılk bebegımı kaybettım 9.haftasında yaklasık 1 yıldır ıstıyoruz 3 aydırda tedavıye basladık
adet duzensızlıgım var ve yumurtam gec gelısıyor 2 aydır 16.gunde ıgne yaptırıyorum
bu ayda gebelık olmazsa onumuzdekı ay asılama olacak

Benimde adet geldi bu ayda olmadı biliyodum zaten:kahve:

arkadasım adetın geldı ha bebısının zamanı dolmadı daha demek kı uzulme canım en azından gecıkme falan olmadı dımı

aa karamelek sendemi öylesin bende eşime menopozamı girdim acaba diyorum aniden ates basıyo üstümü cıkarıcak sekillde üstümü cıkarıyorum biraz sonra birden üşütme geliyo cok kötü oluyorum umarım menopoza girmemişizdir :)))

anlattıklarının aynısını yasıyorum bende adamlarında kafası karısıyor bızım bu hallerımızle -tatlicadiarzu- menapoza gırmemısızdır merak etme o kadarda vahım degıldır durum ha :bbo:

Merhabalar İnşallah ikinci meleğine tez zamanda kavuşursun İnşallah bu ay seninde tutarda hepimize umut olursun maşallah çok iyi büyümüş yumurtan :1hug:[/QUOTE .!.:
Amin canım çok teşekkür ederim. Kürtaj sonrası 40 günde bir adet görüyordum. Yumurtalıklar zayıf düşmüş demişti doktor ama Allaha çok şükür ilaç işe yaradı inşallah iğnede işe yarar. Bu ay olmazsada üzülmeyeceğim adetim düzene girse sonrası gelir Allahın izniyle.. İnşallah hiçbirimiz beklemeyiz. Benden önce müjde vermen dileğiyle..a.s.

Son düzenleme:
bu gün ilk defa çatlatma iğnesi oldum.
hayırlısı artık.ne olucak bilemiyorum.
15. günümdü.
sağda iki yumurtam var.
ilişki için saat sayıyorum diyebilirim...

karamelek ben 30 ocakta oldum iğnemi.23. günümdeyim ve hala bişey yok.10 gündür ha olacak ha olacak diye bekliyorum.yarın gidicem doktora..inş. düşündüğüm şeydir :)

X